Demokratická EU v praxi. Video šokovalo poslance i občany
23. ledna 2020 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 164705 5
​Celé video je k nahlédnutí na Facebooku a je na něm zachyceno, jak se poslanci Evropského parlamentu vzbouřili proti zákazu používání vlajek států, které reprezentují. Trvá něco málo přes dvě minuty a poslanci se na něm dohadují, zda jsou vlajky bannery či ne a zda někoho ruší. (Foto: Facebook)

 

 
 
 
 

Na věc jako jeden z prvních upozornil europoslanec za ODS Jan Zahradil.

„Vedení Evropského parlamentu zařadilo národní vlaječky na poslaneckých lavicích v plenární místnosti do kategorie ´banner´, jejichž používání je na plénu zakázáno,“ napsal na sociální síť Twitter. „V ODS si českou vlajku na lavici sice nedáváme, ale proti této stupiditě budeme protestovat,“ napsal.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


glossy diamond
24. ledna 2020

Slavné demokratické západní země budou neustále mluvit o totalitě, která existovala v Československu, Maďarsku, NDR... Budou nám neustále udělovat lekce o tom, co je opravdová demokracie. Budou neustále vyžadovat jakýsi vděk a uznání svých problematických zásluh na našem evropském "polidštění". A potom významná činitelka EU, která má za jeden z hlavních úkolů tuto tzv. demokracii zastřešovat a chránit, projeví naprosto nepřijatelné totalitní chování, při němž zakazuje diskuzi a tvrdě vyžaduje to, čemu se u nás kdysi posměšně říkalo "jet po stranické linii". Žádná diskuze, žádná výměna názorů, jen direktivní příkazy, vyhrožování. To, co v demokratickém Bruselu předvádíte, si tu nikdo v čase totalitního FS nemohl dovolit, vopičáci z EU!

Vlaječky jsou jen zástupný problém, skutečným problémem je přerušovaná a zakazovaná diskuze, direktivní příkazy na parlamentní půdě směřující k potlačení plurality názorů, diktátorské manýry funkcionářů. Korunu tomu nechtěně nasadil ten dědoušek, který si ve Viki našel, že vlajka je banner. Nechtěně tento asi nepříliš inteligentní člověk naznačil trend, kterým se má v budoucnu ubírat celé lidstvo - vzdělávání a logika nejsou nutné; všechno, co momentálně člověk potřebuje, si zjistí na internetu. Nepotřebuje to znát a zatěžova si hlavu zbytečnými informacemi nebo ztrácet čas, který může strávit válením se po pláži nebo v pracovním procesu (to podle příslušnosti k davu nebo elitě). Je ovšem hlavním úsilím pověřených organizací, fejsbůčků, instagramů, vládami zakládaných institucí, zpravodajských služeb, parlamentů a komisí EU, neziskovek a humanitárních fakult renomovaných a vůbec nerenomovaných univerzit, aby na internetu byl pouze obsah "nezávadný", politicky korektní, vyhovující současným držitelům moci politické a ekonomické. Aby tam človíček náhodou nenasál bacila neposlušnosti, pochybovačnosti, odbojnosti nebo aby dokonce na základě získaných informací neohrožoval mocenské pozice vyvolených. Co si budeme povídat -  úsilí všech lumpů, kteří nějakým způsobem dojdou k majetku a moci je jediné: zabetonovat se v dobytých pozicích, legalizovat majetek a moc a zabezpečit se proti všemu a všem, kdo by je z těch pozic chtěli vystrnadit. O ničem jiném politika v podstatě neni. Včetně Sašova úsilí natáhnout sem hrdinné vojáčky z USA.Podobných excesů, jako byla prkotina ohledně vlaječek, můžeme v budoucnu čekat daleko víc. A půjde tentokrát o mnohem zásadnější záležitosti!


00
LU
Leoš Ungr
24. ledna 2020
Totalitní Brusel přidává plyn
00
TL
tivukiz larjem
8. února 2020

E-ZPass is an electronic toll collection system used on most tolled roads, bridges and tunnels in the Midwestern and Northeastern United States.

ez pass ny    | ezpassny


00