Dánský průzkum odhalil, že 10 z 12 znásilnění páchají přistěhovalci
3. července 2018 Redakce AC24 Ze světa 4022 2
Jedinečný výzkum všech odsouzenců za znásilnění v Dánsku, který se týkal případů za uplynulý rok a půl, odhalil, že celkem 10 z 12 znásilnění páchají cizinci, přistěhovalci nebo potomci přistěhovalců.
 

 
Loading...

Výsledky průzkumu zveřejnil portál BT.dk.

„Je to opravdu hrozné. Jasně nám to ukazuje, že s některými komunitami přistěhovalců v Dánsku je něco špatně," oznámila dánská ministryně pro imigraci a integraci Inger Støjbergová.

„Už dlouho jsme pozorovali, že míra kriminality je mnohem vyšší právě u skupinek přistěhovalců, než je tomu u Dánů. A když vidím, že takové trestné činy, jako například hrubá znásilnění, jsou většinou páchány přistěhovalci, jde o jasný signál, že se jim nepodařilo začlenit do naší společnosti, " dodala ministryně.

Pachatelé nejčastěji pocházeli ze Somálska, Iráku a Eritreje. Je obecně známo, že Afrika má vyšší míru sexuálních útoků než jiné oblasti světa.

Podle údajů z oficiální statistiky se počet znásilnění v roce 2017 zvýšil o 196 %. Stalo se tak poté, kdy liberální strana v Dánsku převzala vládu a povolila příjezd většího počtu migrantů do země.

Zdroj: bt.dk

 

 
 
Loading...
loading...
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PE
Pátý Element
3. července 2018
00
MI
Monika Ikema
4. července 2018
Milé Dánsko ! Doporučuje se nakoupit více koz a misto peněz začít dodávat kozi nebo zavést před vstupem povinné vykastrováni ! 
10
MI
Monika Ikema
4. července 2018
Milé Dánsko ! Doporučuje se nakoupit více koz a misto peněz začít dodávat kozi nebo zavést před vstupem povinné vykastrováni ! 
+ 1