Dánská ministryně: Dánsko nesouhlasí s migrantským diktátem
8. října 2018 Redakce AC24 Ze světa 7521 5
Inger Støjbergová, dánská ministryně pro integraci a přistěhovalectví, oznámila, že její země nebude souhlasit s nuceným umístěním migrantů. Podle ní přistěhovalci nepřispívají k rozvoji Dánska.
 

 
Loading...

Podle dánské političky její země nemůže přijmout více přistěhovalců, protože má problémy s integrací těch, které již byli přijati.

„I když se výrazně zvýšila kontrola nad našimi hranicemi a snížil se příliv přistěhovalců, stále se potýkáme s problémem integrace těch, kteří k nám v posledních letech přišli,“  řekla  Inger Støjbergová v rozhovoru pro noviny Jyllands-Posten.

Ministryně nechce přijmout žádného přistěhovalce, kterého by do Dánska ráda „nasadila“ Evropská unie.

„Přestože stále více a více uprchlíků začíná pracovat, stále je příliš mnoho přistěhovalců, kteří se nemohou sami uživit, to platí zejména pro ženy,“ uvedla Støjbergová , „a jen příliš málo z nich přispívá k rozvoji naší země, tak jsem se rozhodla, že nebudeme souhlasit s diktátem Evropské unie.“

Jen o několik dní dříve dánská vláda rozhodla, že o tom kolik uprchlíků přijme Dánsko bude rozhodovat ministr pro integraci a přistěhovalectví, v současnosti tedy rozhoduje Inger Støjbergová.

Stojbergová je považován za jednu z nejkritičtějších západních politiků proti masivnímu, nekontrolovanému přistěhovalectví. Rovněž důrazně trvá na integraci přistěhovalců. To musí být podmínkou pro pobyt v Dánsku. Byla to ona, kdo se snažila o změnu legislativy, aby si  migranti, kteří chtějí získat dánské občanství,  museli podat ruce s úředníky. Pro mnohé přistěhovalkyně, muslimské ženy, to znamená nepřijatelnou situaci.

Když se ukázalo, že přistěhovalci jsou odpovědní za mnoho případů znásilnění neváhala Inger Støjbergová o tom mluvit veřejně, naznačujíc, že procento násilníků mezi přistěhovalci je mnohem vyšší než u Dánů.

„Podle mého názoru jsme se báli prezentovat naše očekávání od migrantů, kteří přicházejí do Dánska. Nikdo se neodvážil jim říct, že očekáváme od nich, jestliže u nás chtějí zůstat, že musí přijmout a dodržovat naše dánské hodnoty,“ pokračovala ministryně.

Před rokem bylo navrženo, aby přistěhovalci, kterým byl odepřen status uprchlíka, byli umístěni na jednom z neobydlených dánských ostrovů. Nakonec však byla tato myšlenka opuštěna.

Zdroj: posten.dkpz.cz

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


P1
Potlouk 1
9. října 2018
Na téhle situaci je nejhorší věc, že Bruselu nejde o integrování uprchlíků. Hlavní záměr je, aby uprchlíci vnucení Bruselem původní populaci rozložili a zničili.
40
JN
Jaromír Novák
9. října 2018
Jedna z mála žen v důležité funkci v tzv. ,,západní'' Evropě se kterou možno souhlasit .
30
PB
Patricia Benson
9. října 2018

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


02
JJ
Jiri Jiri
9. října 2018
20
Jarin G.
9. října 2018

Dík za parádní odkaz!

Bohužel ČR podepíše cokoliv, co si bude Merkelová a EU přát!

A uvidíš, jak to nepodepíše Babiš, ale někdo jiný. Taková komedie na nás, jak Babiš bojuje proti migraci!


10
P1
Potlouk 1
9. října 2018
Na téhle situaci je nejhorší věc, že Bruselu nejde o integrování uprchlíků. Hlavní záměr je, aby uprchlíci vnucení Bruselem původní populaci rozložili a zničili.
+ 4

PB
Patricia Benson
9. října 2018

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.

- 2