Další výpadek proudu a obrovský požár ve Venezuele, obviňují z toho USA
10. března 2019 Redakce AC24 Ze světa 6516 3
Ve Venezuele, kde po nehodě 7. března na největší vodní elektrárně El Guri zůstalo několik regionů bez elektřiny, dnes došlo na rozvodně Sidor k silnému požáru. Informovaly o tom noviny Nacional. (Foto: Twitter)
 

 

 

 

Podle novin, které se odkazují na slova místních obyvatel, dnes znovu došlo k výpadkům elektrické energie, zejména v některých oblastech, kde již byly obnoveny dodávky proudu. Bez světla zůstávají státy Valencie, Vargas, Tachira, Sulia, Lara, Carabobo a několik dalších.

Na fotografiích je vidět oheň a černý oblak dýmu nad elektrickou rozvodnou, která se nachází v blízkosti hlavního města Ciudad Bolívar. Úřady zatím situaci nekomentovaly.

K energetickému kolapsu ve Venezuele došlo 7. března následkem havárie v Guri, největší vodní elektrárně v zemi. Národní korporace pro elektrickou energii (Corpoelec) to označila za diverzi a část energetické války proti Venezuele.

„V Guri došlo k sabotáži. (…) Jde o součást elektrické války proti státu. A to nepřipustíme! Pracujeme na obnovení dodávek elektřiny,“ oznámila společnost včera na Twitteru.

Venezuelský prezident Nicolás Maduro obvinil z jejího rozpoutávání americký imperialismus.

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JJ
Jiri Jiri
10. března 2019
ProuSSraelské svině se činí ☮
10
EP
Eduard Piovarči
11. března 2019

No kto iný kto iný

Šmejdi, zlodeji a vrahovia z tej bielej šopy


10