ČT protáčí dva miliony korun aneb povánoční dáreček pro Václava Moravce
11. ledna 2019 Redakce AC24 Z domova 5935 1
Česká televize je opravdu dojná kráva? Dnes ParlamentníListy.cz zveřejnily provokační informace. Mezi ČT a agenturou marketingových výzkumů Kantar CZ byla uzavřena další smlouva v součtu v hodnotě 1 755 000 korun. (Foto: Archiv)

 

Portál dnes zveřejnil odstavec z letošní smlouvy mezi společnostmi Kantar CZ a ČT, zdroj si však nechal pro sebe. Podle této smlouvy se Kantar CZ zavazuje provádět exkluzivně pro potřeby pořadů na programech ČT a ČT24 sociologické výzkumy. V příkladech se uvádějí následující programy: OVM — Otázky Václava Moravce; Události; Události, komentáře, 90' CT24.

Tématy výzkumu jsou podle Parlamentních listů Trendy Česka 2019 — Tracking volebních preferencí a postojů občanů ČR k aktuální politické situaci. Zmíněna je také nejasnost ohledně harmonogramu, množství výzkumů a nepřítomnost jiných upřesňujících bodů.

Zdroje ohledně těchto výdajů portál nezveřejnil, pouze uvádí, že společnost Kantar CZ si od roku 2017 od veřejnoprávní České televize přišla na 11 652 538 korun, a to podle osobního zjištění portálu.

Kantar CZ je společnost se sídlem v Praze. Na konci roku 2017 došlo ke spojení dvou agentur z oblasti marketingového výzkumu. Společnosti Millward Brown a TNS se tak přejmenovaly na Kantar CZ a nabízejí komplexní výzkumná řešení kvantitativního i kvalitativního výzkumu.

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


VC
Vítězslav Crha
11. ledna 2019
Největší lidské hieny a loději a zlořádi tuneláři jsou spolčeny s pražskou policií a soudci a st. zástupci a to vše je hlavně v Praze. Proto bych to město oplotila ve pouze na víza jinak ať si tam zůstanou. Je vůbec nějaká šance všechny ty podvodníky dostat do pracovního kriminálu? Až se to brzy obrátí????
00