ČT potvrdila nespokojenému divákovi, že jsou povinni nám „vymývat mozky“
8. dubna 2019 Redakce AC24 Z domova 21274 10
Do redakce nám byl zaslán pozoruhodný dopis čtenáře. Tak nám to Rada ČT konečně vysvětlila...
 

 
Loading...

Na základě rostoucí kritiky platících diváků ČT o neobjektivnosti hlavně zahraničního zpravodajství ČT jednala Rada ČT o této kritice. Do jednání vnesl jasno radní Michal Janovič. Prohlásil:

„Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení ;. Česká televize se na to nesmí dívat tak, jako kdyby byla součástí současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie,“ – konec citátu.

A je jasno a vymalováno. Takže už zase držíme hubu a krok… Ó dí-ky, veliký Michale Janovče, že jsi to natvrdo objasnil i poslednímu Joudovi z Horní Lhoty, který snad dosud tápal. Tak a teď víme, proč nám servírují v ČT polopravdy a překroucené lži, hlavně o Ukrajině, Rusku a pod., protože je to předepsáno EU. Budeš-li poslouchat – dostaneš penízky do svého korýtka. Když ne, korýtko vyschne. EU a USA potřebují oblbovat lidi ve svůj problematický prospěch a prospěch finančníků, ovládajících svět. Pro objektivní informace, nespoléhejte na zprávy v ČT, nebo české noviny, ale čtěte na internetu nezávislé zprávy!

Nespokojený divák ČT.

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


RR
radim rulik
8. dubna 2019

takže ČR vládnou už naprosto podřadní idioti a psychopati, když se ani toto nesnaží zaobalit a řeknou to napřímo, pokud to není fake :-D

 

I kdyby to byl fake, obsah je pravda, teda to krom Ruska, které jako jediný alespoň trochu demokratický stát má neustále zapnuté veřejné kamery v hlasovacích místnostech, aby se nefalšovaly volby jako u nás či ještě více v západních "hodnotách" :)


40
JM
John Maxwell *
8. dubna 2019

No nevím , podle zákona o veřejném (státním) vysílání nesmí být toto financováno z reklam , financují ho občané concesionářskými poplatky a vláda z financí určených na kulturu , o složení programu rozhoduje rada a né ňákej jouda z EU ve zkratce ... docházelo by k poušování zákona... 

Takže tento článek beru jako Fake ... pokud má někdo jiný info sem s nim laugh


21
RK
Rudolf Kavan
8. dubna 2019

Zato Ukrajina humanisticke tradice v evropskem smyslu ma. Napriklad brutalni vyvrazdeni 100 000 Polaku Banderovci.

PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskereformy-pdf-21k?da=y

 


20
MA
muneer ahmed
14. května 2019

You have a genuine capacity for composing one of a kind substance. I like how you think and the way you speak to your perspectives in this article. I concur with your mindset. Much obliged to you for sharing. cbr testing service


00
MA
muneer ahmed
17. května 2019
Visit our site to find more about wedding photographer Northern Virginia. staff id crad info We offer engagement and proposal photography in Va.
00
MA
muneer ahmed
23. května 2019
I really loved reading your blog. It was very well authored and easy to undertand. Unlike additional blogs I have read which are really not tht good. I also found your posts very interesting. In fact after reading. learn colors I had to go show it to my friend and he ejoyed it as well!
00
JM
jack morris
8. června 2019
00
JM
jack morris
8. června 2019
00