ČT podává trestní oznámení po výroku Soukupa: Luboši, ty blb*, kreté*e!
14. prosince 2018 Redakce AC24 Z domova 8796 1
České televize podala trestní oznámení. Důvodem je pondělní pořad Týden podle Jaromíra Soukupa na TV Barrandov, o tom Česká televize informovala na svém Twitteru.

 
 
loading...
 

ČT na svém Twitteru informovala, že již podnikla potřebné právní kroky — podává trestní oznámení v souvislosti s pořadem Týden Jaromíra Soukupa.

Jaromír Soukup, majitel TV Barrandov, ve svém pondělním pořadu s vulgaritami zaútočil na Českou televizi. Jeho terčem se stal výběr hostů v pořadech ČT a novinář pořadu Newsroom Luboš Rosí.

„Já okamžitě chci, aby pořad Newsroom a ta Fridrichová (Nora Fridrichová — red.) rozebrali, proč Česká televize nepozvala do pořadu jako expertku na Maďarsko někoho jinýho než naprosto podivnou neerudovanou sluníčkářskou nevzdělanou aktivistku, která neumí maďarsky a žila tam rok," řekl Soukup.

„Luboši Rosí, ty blbe, ty kluku jeden ušatej, tohle je pro tebe sólokapr jako kráva. Kreténe. Sólokráva," dodal ředitel TV Barrandov.

​V minulosti již Rada pro rozhlasové a televizní vysílání posílala TV Barrandov několik upozornění kvůli porušení zákona v souvislosti s pořady Jaromíra Soukupa, který je jejím ředitelem a zároveň majitelem.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JJ
Jiri Jiri
15. prosince 2018
Konečně je v bedně někdo s koulema yes
10
JJ
Jiri Jiri
15. prosince 2018
Konečně je v bedně někdo s koulema yes
+ 1