ČT natočila „podivné“ video o koronaviru. „Tohle video mě přivede do hrobu dřív než Covid,“ píšou překvapení uživatelé
1. dubna 2020 Redakce AC24 Z domova neprehlednete videa 54897 1
Nové video České televize o koronaviru, které natočili redaktoři Událostí Brno, nenechalo chladnými uživatele Facebooku. Video se začalo rychle šířit na internetu, stejně jako negativní komentáře od diváků. Co jim na těch záběrech veřejnoprávní televize vadí? (Foto: Youtube)

 

 
 
 
 

„Tancem proti koronaviru bojují i osobnosti ČT. Mytí rukou, rouška, dvoumetrový odstup – redaktoři Událostí Brno připomněli hravou taneční choreografií nejdůležitější bezpečnostní pravidla a opatření. Taneční výzvu přijal i moderátor AZ-kvízu Aleš Zbořil,“ pochlubil se za brněnskou redakci Newsroom ČT24. 

Na záběrech moderátor Zbořil, redaktorky Barbora Žítková a Lucie Kučerová a další tancují na známý text Zlatíčka. V rouškách, s hygienickými pomůckami a s dvoumetrovými odstupy.

Uživatelé své emoce po zhlédnutí nového videa od ČT neovládli a zanechali spoustu výsměšných komentářů. 

„Jak moc člověk musí být mentál, aby mohl dělat v ČT?... a tohle se točí za naše peníze,“ reagoval v komentářích Jan Hlinka. 

„Počet sebevražd po zhlédnutí tohohle díla jde nahoru. Smažte to, než se stane neštěstí,“ napsal sledující David SilentCut Rudolf.

„Chudák vir. Až TOTO si nezasloužil,“ dodala Hana Václavíková.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
1. dubna 2020

Dobrú náladu treba udržiavať aj tancom doma v karanténe to môže byť ale takýmto spôsobom je to samozrejme veľmi rozpačité.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/najskor-koronavirus-potom-matovic.html


00