Co si o tom myslíte? Obrovská fronta na Václavském náměstí ohledně testování na nákazu koronavirem
10. září 2020 Redakce AC24 Z domova neprehlednete videa 19275 5
V nedávno otevřeném domě na Václavském náměstí (824/29) v centru Prahy je odběrové místo, kde se lidé mohou nechat otestovat na nákazu novým koronavirem. Fronta z dnešního rána dosahovala téměř 300 metrů, zájem byl enormní. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


V2
Vaclav 2
10. září 2020
kupa televizních závisláků...hrůza, co je ten cz národ za šašky...
20
MK
Milan Klusák
10. září 2020
Tohle je, bratru, jenom fronta dobrovolných vystrašenců. Ale když si "hygienici" zmyslí že každej, kdo chce přes hranice, nebo do marketů, musí mít covid-pasy s potvrzeným testem, až pak uvidíš, jaké budou fronty. Fašizmus v rozběhu.
10
RM
Richard Malý
11. září 2020
Televize je mocný pán, lidé jsou zblblí, ale to základní začíná ve školách, kde už mladým hustí do hlav nesmysly a připravují si tak budoucí "ovce". A bohužel bude to pořád horší...
10
V2
Vaclav 2
11. září 2020

Jasně...čím větší strach, tím více testování, tím více "positivních"  kteří by o tom jinak nikdy ani za deset let nevěděli, media mají další čísla k nahrávání politikům, všude se točí peníze, vzrůstá strach a lže se a lže...ještě více strachu a peněz, plandemie je dobře naplánována a virus, který byl jinak tkzv. "zfušován" se doplní lživou denní tématikou, jako: "positivní testy vzrůstají raketově..." a je to, jak říká nahoře Milan, "Fašizmus v rozběhu"

Odborníci nemají šanci něco změnit, plní se pouze a jenom příkazy WHO, čili Deep State


10
EP
Eduard Piovarči
11. září 2020

Rady ako za komančov ani vtedy neboli také rady pred obchodmi na banány či na bravčové. No uvidíme čo sa bude diať ďalej zrejme sa to ešte len roztáča. Za štvrtok cez 1700 infikovaných ako to tam robíte v tých čechách čaká to aj nás na Slovensku?

https://aragonit11.blogspot.com/2020/09/blog-post.html

 


10
V2
Vaclav 2
10. září 2020
kupa televizních závisláků...hrůza, co je ten cz národ za šašky...
+ 2