Co se to děje? Na Novém Zélandu se vytvořila gigantická prasklina
6. května 2018 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce 175857 21

 
 
loading...
 

Na farmě na Novém Zélandu vznikla obrovská prasklina v zemi hloubkou šestipodlažní budovy a délkou 2 fotbalových hřišť, uvádí RT.

V blízkosti města Rotorua se objevila tato prasklina po několikadenním dešti. Podle farmáře Colina Tremaina se prasklina, která dostala přezdívku „Tomo", mohla objevit 30. dubna. Jeho délka je odhadována na 180 metrů, šířka a hloubka na 20 metrů.

Toto je již devátá prasklina, která se na farmě v posledních letech zformovala, ale novozélandský vulkanolog GNS Science Brad Scott poznamenal v rozhovoru pro Newshub, že je tato prasklina třikrát větší než kterákoli jiná, kterou předtím viděl.

„Tomo" vyvolal zájem vědců, protože se ukázalo, že se zformovala nad kráterem starobylé sopky, která byla naposledy aktivní před 60 tisíci lety.

Podobná situace nastala před měsícem v Africe...

 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


MI
Monika Ikema
7. května 2018
Matka příroda pouze odpláci lidem jak se kni po celou dobu chovají ! 
80
Jarin G.
7. května 2018

Ahoj Moni.

Matka příroda pláče a  vrací nám oko za oko, zub za zub.

zajímavý obr.:


80
Jarin G.
7. května 2018

Zdravím!

Dějí se mi tu podivné věci!!! A určitě nejen mně.

Reagoval jsem na "trolla" gifem s palcem dolu. Jeho příspěvek zmizel a já tak byl s tím palcem za blba, že reaguju na nikoho, nebo na článek, nebo na co?! A to se stalo nejen mně.

Dále: napsal jsem reakci na "Plzeňské oslavy" se smajlíkem, obr. krávy a bublinou: "To je ale kráva!". Text i obr. zmizeli,  smajlík zůstal. No a nedohledal jsem včera i další příspěvek (celkem jich ale bylo už tak cca 5)!

Techniku!

Pokud mažete, cenzurujete příspěvky, tak tam alespoň nechte okno příspěvku s textem (např.): "Nevhodný příspěvek smazán!"

Nějak se to nejen dál nevylepšuje, ale jde to od deseti k pěti!!!!

Nebo si s Ac24 někdo pohrává? Nějaký malý hacker? To pak je třeba ale diskuzi nějak zabezpečit.


80
JN
Jaromír Novák
7. května 2018
Čau Jari ,nevím co zatím je ale ani já z této ,,změny,, nemám dobrý pocit 'rozhodně se zatím nejedná o změnu k lepšímu ,ba právě naopak
30
PA
Piovarči Aragonit
7. května 2018
No snažia sa ale väčšinou takéto zmeny k lepšiemu nevedú. Väčšinou sú uživatelia v problémoch a bezradní. Zažil som už takých zmien veľa ale nikdy to neviedlo k niečomu lepšiemu
20
SB
Stanislav B.
7. května 2018
Jaká matka příroda, to přece Henoch, on se stará o tuto Zemi...  
40
Jarin G.
7. května 2018

No jo. To vysvětluje tu moji fotku. Ta podoba!!!


30
V2
Vaclav 2
7. května 2018

"co se to děje?" 

nic zvláštního...takových propadů je po celé zeměkouli nepočítaně...dutin a jeskyní jsou tisíce a země jednoduše pracuje a přetváří se a občas to vidíme i my napovrchu.

 

Pro AC24: 

celkově se mi to nelíbí, někoho hledám a není...

pak, proč zůstávají texty příspěvků zobrazeny neustále nahoře ještě jednou...

Proč je to takové roztahané! Velká písmena, malá okna, fotky velké...

Asi jste si koupili zcela levný formulář... druhá, třetí odpověď a musí se rolovat dolů, je to jako nudle...

Oblíbil jsem si to proto, že číst některé příspěvky je cenější jak článek..

V.


50
PE
Pátý Element
7. května 2018

01
--
.lak *
7. května 2018

Enyky beniky kliky béééé, postprimární děti henocha

https://www.youtube.com/watch?v=2d-u2LWacfU


20
Satan Atan Henoch
7. května 2018

Stanislave,

 

Matka Příroda nemá nic společného s těmi, kteří vyvinuli Haarp systémy na základě ukradených Teslových vynálezů.  Nyní se ale proti nim obrátily všechny živé galaxie, tak brzy uvidíte výsledky. 

 

Henoch


31
ZZ
Zahradník Zahradník
7. května 2018
Chtěl jsem vás tady nejdřív provokovat s HAARPem, ale usoudil jsem, že z vás nemusím za kažsdou cenu dělat blbce. Koukám ale že z vás některých to ani dělat nemusím. Kombinace s Teslovými vynálezy jsou body navrch a ještě do toho zkus nějak zaopojit plochou zemi 
12
10
S࿘
s0lari ࿗
7. května 2018
Dôsledkom zväčšovania Zeme je nevyhnutne praskanie zemskej kôry a vzďaľovanie zemských más od seba. Za posledných 60 miliónov rokov sa Zem zväčšila v objeme o 50%, hmotnostne asi trikrát, dĺžka dňa sa predĺžila asi o 6 hodín a gravitácia na povrchu narástla o 30%. Dnes by sa dinosaurom pod ich vlastnou váhou polámali kosti..
20
PA
Piovarči Aragonit
7. května 2018
A odkiaľ sa ten objem berie? Že by tu za 60 miliónov rokov napadalo toľko šutrov?
00
--
.lak *
7. května 2018

Množivý reaktor + energie z vakua a nějaká rovnice existuje mezi energií a hmotou tedy transformace. Více ne od sucharů cenzůr vjedců ale 

https://www.youtube.com/watch?v=F1obf0TnPdU


20
--
.lak *
7. května 2018
Samozřejmě nějaké věci fungují jako čerpání energie do media z nulového bodu a v autě vyzkoušené. A tlak vzduchu je kilo na cm2 čtvereční aby jste se nepletli. že je nic.
20
Ares Mlok
7. května 2018

Mě připadá daleko zajímavější, že podobný článek o stejné věci byl i na Novinkách. V něm novozélandský vulkanolog GNS Science Brad Scott tvrdil, podobné hlášky. Tu podstatnou však v tomto článku zde netvrdí. Týkala se toho, že díra je super v tom, že odkryla 60 tisíc let starou sopečnou činnost. OK. Potíž byla v jeho tvrzení, že díru způsobila voda, která postupně rozpouštěla vápencové usazeniny a u vzniklé jeskyně se propadl strop. Ten se měl zřítit právě na tvrdou vrstvu vzniklou sopečnou činností v hloubce asi 20 metrů.

Tomu jsem se upřímně zasmál a jen letem světem jsem kouknul, kdy se jako ty vápence vynořily z oceánu.

Vrásnění proběhlo před 20 miliony let. Sopka křápla před 60 tisíci lety. Pak patrně Opolid Hladový subspecies Dementozis lovil teplomilné korýše a skořápky házel na soukromý pozemek farmáře a ještě po tom bordelu jezdil na Mamutech až vznikla 20 metrů silná vrstva vápence. Začalo pršet a výsledek známe.

Tedy buď soudruh vulkanolog GNS Science Brad Scott lže (zvlášť, když geologie Nového Zélandu vápenec nezmiňuje), nebo je něco jinak a snaží se z nás dělat blbce…

To zajímavý je, že po mé odpovědi v diskuzi na Novinkách článek i s diskusí zmizel. Nebo ho neumím najít…


30
JB
jiří b.
7. května 2018
10
JJ
julius julius
8. května 2018
Ja sice netusim zda to je pravda je to jen obrazek s textem a ja tam osobne nebyl. Dneska se proste internetu verit neda. Ale druha strana mince je ta ze desky se proste hybou a nelze se divit kdyz se delaji podzemni vybuchy.  Me ted by tedy vic zajimalo proc jsou sucha? Kdyz uz zacina byt nabeh na peknej slejvak a mozna i bourku priletnou letadla s tim svym chemtrais a mraky rozezenou. A ja se tedy ptam?? Kdo chce pomoci nedostatku vody ovladat lidstvo?? Protoze si to jinak vysvetlit proste nedokazu. 
10
glossy diamond
10. května 2018

Dal jsem to jinam, ale aby to neuniklo pozornosti:

Nemáme jinou cestu jak nějakým způsobem komunikovat s autorem a správcem nové podoby diskuzí na AC24, než pomocí příspěvků pod jednotlivými články. Od zavedení nové normy se v různých debatách velmi často vyskytují více či méně věcné, ale nutno říci vždy korektní poznámky k podobě a chodu serveru AC24, zejména k možnostem vkládání příspěvků a strukturám debaty pod jednotlivými články. Sám jsem jich sem strčil aspoň 5. Chápu, že je jich v souhrnu hodně a jsou různě roztroušené, ale dají se vzhledem k rozsahu aktuálních diskuzí (okolo 10 příspěvků / článek) ve srovnání s dřívějším stavem (desítky, u vybraných témat i stovky příspěvků), docela dobře dohledat. A vzhledem k tomu, že písemné reakce technika ubyly a subjektivně nepozoruji žádný větší posun ve formování podoby AC24 a diskuzí, mohu nejen já říci s "mdlobnou jistotou", že na to sere Bílej Tesák.

Zkusím návrh: proč technik AC24, člověk k těmto věcem fundovaný a povolaný, nezaloží, aspoň po dobu určitou, samostatné příspěvkové "vlákno", kde budou moci centrálně sdělit své názory na nové fungování nejen registrovaní čtenáři a přispěvatelé? Pokud se budou opakovat některé připomínky, neznamená to, že jejich autoři nečtou předchozí, ale spíše že jde o problém, který otravuje více lidí.

Mě třeba momentálně otravuje to, že sem někdo okamžitě nacpe nějaké obrázky bez zřetelného významu či návaznosti na článek a další jouda sem cpe odkazy na pochybné weby. Zároveň nedochází k zobrazení některých vložených příspěvků nebo k jejich následnému zmizení. Též rád uvítám v editačním okně možnost automatické kontroly českého pravopisu, když už ji mám zavedenou ve Firefoxu kvůli podobným účelům. Též to pomůže některému z přispěvatelů, aby byly jeho filozofické úvahy a perly správněji podány a obecenstvem lépe pochopeny.

P.S. Temto dlouhý příspěvek radši napřed kopíruji do chránky, kdyby náhodou... To také nesvědčí o bezchybné činnosti nové tváře AC24, že?


00
MI
Monika Ikema
7. května 2018
Matka příroda pouze odpláci lidem jak se kni po celou dobu chovají ! 
+ 8

ZZ
Zahradník Zahradník
7. května 2018
Chtěl jsem vás tady nejdřív provokovat s HAARPem, ale usoudil jsem, že z vás nemusím za kažsdou cenu dělat blbce. Koukám ale že z vás některých to ani dělat nemusím. Kombinace s Teslovými vynálezy jsou body navrch a ještě do toho zkus nějak zaopojit plochou zemi 
- 2