Co se stane, když budete 30 dní šikanovat pokojovou rostlinu? Experiment vzbudil rozruch
6. října 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 38789 2
"Šikanuj pokojovou rostlinu" je experiment, kterého se pod záštitou značky IKEA zúčastnili dvě pokojové rostliny a tisíce děti. IKEA takto chce zvýšit povědomí o šikaně. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

Dvě pokojové rostliny instalovali do chodbu školy. Jedné měli žáci mluvit pouze komplimenty a povzbudivá slova, druhou měli zase šikanovat a říkat její nenávistná slova. Po 30 dnech výsledky hovoří jasně. Zatímco povzbuzována rostlina pěkně rostla, šikanovaná měla svěšené listy, které dokonce začaly opadávat.

Kromě komplimentů a kritiky se starali o obě rostliny úplně stejně. Měli stejné množství vody, hnojiva i denního světla. Jediný rozdíl spočíval v tom, jak se k nim děti chovali.

 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
6. října 2019

Krásny experiment ktorý dokazuje ako reagujú rastliny a ako je dobrá simbióza s prírodou a láskyplný vzťah k nej a rovnako tak by sme sa mali správať jeden k druhému nie si navzájom ubližovať.

A ubližujeme si aj slovami nielen činmi dokonca aj myšlienkami.

https://aragonit11.blogspot.com/2019/09/piaty-maly-vyjazd-na-istriu-v-roku-2019.html


00
RR
radim rulik
8. října 2019
rostliny dá se řici neragují, to je jen ničí vědomí člověka, protože KAŽDÉ vědomí ovlivňuje realitu, některé ale více (Člověk), viz učení Arkadije Petrova
00