Článek Rockefellerovy nadace vydaný roku 2010 předpověděl, jak by šlo využít pandemii k ovládnutí světa
2. dubna 2020 Redakce AC24 Ze světa 71474 18
Rockefellerova nadace vydala v květnu 2010 ve spolupráci s futurologem Peter Schwartzem z Global Business Network zprávu. Ta se nazývala Scénáře pro budoucí technologický a mezinárodní rozvoj.

 

 
 
 
 

První scénář nazvaný „Pochodem chod“ popisující kontrolu světové totalitní vlády a autoritářského vedení. Ten předjímal budoucnost, v níž pandemie umožní národním vůdcům posílit svou autoritu a uvalit tvrdá pravidla a restrikce, která přetrvají i po opadnutí pandemie. Ta první polovina onoho scénáře se už rozvinula. Bude to pokračovat tak, jak bylo předpovězeno? Informace v Pochodem chod zabírají asi dvě třetiny počátku článku. Rockefellerova zpráva je celá ke stažení zde. (Důležitost tohoto dokumentu nelze přecenit.) - GEG

Pochodem chod: Toto je futuristický scénář

Každý den referují média mainstreamu o dalších lidech v dalších zemích „pozitivně“ diagnostikovaných na onemocnění koronavirem teď známým jako COVID-19. Jak rostou ta hlášená čísla, tak se šíří i nervozita, často ve formě panických nákupů masek, dezinfekcí, toaletního papíru, konzervovaného zboží. Říkají nám, že ty výsledky testování máme brát jako založené na vědě. I když je skoro nemožné dobrat se úplného obrázku toho, co se děje v centru té nové virové bouře v Číně, tak tu probíhá proces přiživovaný mainstreamovými médii k rozdmychání skutečné paniky obyvatelstva, i když není moc jasné, jaké to skutečné nebezpečí je, a to má alarmující důsledky pro možnou post-pandemickou budoucnost.

V posledním lednovém týdnu nařídila Čínská komunistická strana (CCP) bezprecedentní karanténu na celé 11milionové město Wuhan ve snaze dostat pod kontrolu situaci s veřejným zdravím, které se zjevně vymkla kontrole. Nikdy předtím během moderní historie veřejného zdravotnictví neuvalila vláda celé město do karantény s obklíčením sanitárním kordónem. Tato karanténa se rychle rozšířila i na jiná čínská města až tak, že v posledních týdnech došlo k odstavení světové druhé největší národní ekonomiky. Následně to má dopady na globální ekonomiku.

V tomto okamžiku, kdy jsou první mrtví hlášeni ze zemí mimo Čínu, konkrétně z Jižní Koreje, Japonska, Íránu a Itálie, je základní otázkou, jak nebezpečný ten virus je? Jenže tu máme fiasko US CDC, jejíž zjišťovací testy na tento nový virus SARS-CoV-2, o němž se říká, že způsobuje chorobu zvanou COVID-19, mají daleko ke 100% spolehlivosti. Přesto všechno pod vlivem neustálého proudu obrázků od mainstreamových médií s prázdnými regály v Itálii, s policejními kordony kolem léčebny ve Státě Washington, kde jsou údajně první údajní koronaviroví pacienti, obrázků íránských nemocnic naplněných pytli na mrtvoly, začínají pochopitelně miliony občanů propadat panice a strachu.

To, k čemu dochází ve městě za městem po celé zemi je rušení významných událostí, kde se shromažďuje více lidí. To včetně Benátského karnevalu, hlavních sportovních událostí, obchodních výstav ve Švýcarsku a jinde, které se ruší. Významné aerolinky jsou finančně zruinované, jelikož lidé celého svět ruší lety na dovolenou, a stejné je to s výletními loděmi. Čína nařizuje pálení bankovek s tvrzením, že by mohly být kontaminované. Francouzský Louvre se znovu otvírá, ale nepřijímá hotovost, jenom karty, jelikož papír může být kontaminovaný. Také WHO varuje před rizikem nakažení od papírových peněz. Země zavádí zákony jako Británie umožňující zadržování lidí, kteří by mohli ten virus mít. Média na západě nám předvádí prázdné regály v obchodech s každodenními potřebami jako rýže, těstoviny, toaletní papír, čímž všude živí paniku.

Otázky ohledně smrtnosti

Bylo by důležité udělat si perspektivu o skutečné smrtnosti údajně na COVID-19. Ohledně toho jsou fakta velice nepřesná.

K 3. březnu 2020 bylo celosvětově podle generálního ředitele WHO Tedrose Adhanoma celkem 90 893 případů COVID-19 s 3 110 úmrtími na něj. Pak to prohlásil za 3,4% smrtnost, což je číslo jinými experty vysoce zpochybňované. Tedros prohlásil: „Globálně údajně zemřelo 3,4% hlášených případů COVID-19. Pro srovnání sezónní chřipka obecně zabíjí daleko méně než 1% infikovaných.“

Problém ale je, že nikdo nemůže přesně říci, jaká je skutečná smrtnost. Je to tak, neboť jsme globálně netestovali všechny, kteří by mohli být mírnými případy tohoto viru, a přesnost těchto testů také není zdaleka na 100 % jistá. Ale prohlášení o smrtnosti více než trojnásobné než při sezónní chřipce, je-li pravdivé, je skutečným spouštěním paniky.

Podle epidemických expertů je reálná smrtnost nejspíš daleko nižší. „My totiž nereferujeme o všech případech,“ říká profesor John Edmunds z Centra pro matematické modelování infekčních chorob na Londýnské fakultě hygieny a tropické medicíny. „Ve skutečnosti obvykle referujeme jen o jejich malé části. Pokud je ve skutečnosti daleko více případů, tak bude smrtnosti nižší.“ Edmuds se uchýlil k tvrzení: „Co můžete spolehlivě říci je, že vydělíte-li počet nahlášených úmrtí počtem hlášených případů (abyste dostali smrtnost), tak téměř s určitostí dostanete špatnou odpověď.“ WHO pod Tedrosem zjevně stojí na straně šíření paniky.

WHO a USA CDC před pár lety změnily definici úmrtí na sezónní chřipku na „úmrtí na chřipku či pneumonii.“ CDC počítá jen přibližný počet úmrtí na chřipku, když zahrnuje úmrtní listy ke zpracování na seznamu „pneumonie nebo chřipka“ jako základní nebo přispívající příčinu smrti. CDC odhaduje 45 milionů případů chřipky a 61 000 jako to, co opatrně nazývají „s chřipkou spojená“ úmrtí během chřipkové sezóny 2017-2018 v USA. Kolik jich byli senioři s pneumonií nebo jinými plicními chorobami, je nejasné. Taková čísla přirozeně pomáhají šířit strach a prodávat vakcíny na sezónní chřipku, jejichž pozitivní účinek není moc dokázaný. Celosvětově CDC ve studii z roku 2017 odhaduje, že „každý rok zemře celosvětové mezi 291 000 až 646 000 lidmi na sezónní chřipku a s ní spojené respirační choroby.“

V samotné Číně jsou odhady pro úmrtí spojené se sezónní chřipkou (včetně pneumonie) v roce 2018 ve výši 300 000. Všimněte si, že ty 3 000 koroně připisovaných úmrtí, ač jsou tragická, jsou jen 1% „normální“ každoroční úmrtnosti v Číně spojované s chorobami plic, a kvůli tomu různorodému nebo měnícímu se čínskému počítání, není jasné, kolik těch 3 000 čínských mrtvých je ze sezónní pneumonie. Ale kvůli těm dramatickým videím, co nejsou ověřitelná, kdy lidé údajně padají mrtví na čínských ulicích, kdy není žádný důkaz, že wuhanské nemocnice zaplnily ty chodby s pytli mrtvol údajně zemřelých na COVID-19, je většina světa pochopitelně vyděšená z tohoto divného cizího invazivního činitele.

Uprostřed toho, co je pochopitelně matoucí pro spoustu poctivých zdravotních odborníků a co je nejspíš oportunistické k Západním výrobcům vakcín jako SlaxoSmithKline nebo Gilead a další, tak se náš svět děsivou rychlostí přetváří na něco, co jsme si před pár měsíci nedovedli ani představit.

‚Pochodem chod‘

Ať se v Číně děje cokoliv, není to v tomto okamžiku jasné kvůli nesourodým reakcím pekingských úřadů a několika změnám ve způsobech počítání případů COVID-19, takže poznat skutečná čísla téměř není možné. Otázkou je, jak teď odpovídající úřady Západu tu krizi využijí. Tady máme užitečné zpětné ohlédnutí do vysoce relevantní zprávy vydané před desítkou let Rockefellerovou nadací, tedy mj. od jednoho z vůdčích prosazovatelů eugeniky a vytváření geneticky modifikovaných plodin.

Dotyčná zpráva má nic neříkají název, „Scénáře budoucího technologického a mezinárodního vývoje.“ Vydána byla v květnu 2010 ve spolupráci futurologem z Global Business Network Peterem Schwartzem. Zpráva obsahuje rozmanité Schwartzovou společnosti vypracované futuristické scénáře. Jeden ze scénářů nese výstižný název „POCHODEM CHOD“: Svět pod tužší vládní kontrolou shora dolů a s daleko autoritářštějším vedením s omezenými inovacemi a s rostoucím odporem občanů.“ Zde je trochu zajímavého dá se říci asi prediktivního programování.

Schwartzův scénář uvádí:

„V roce 2012 konečně přijde ta pandemie, kterou svět ty dlouhé roky očekával. Na rozdíl od H1N1 z roku 2009 je to nový kmen chřipky – pocházející z divokých hus – který je nesmírně nakažlivý a smrtonosný. I ty na pandemii nejlépe připravené země budou, jakmile ten virus zachvátí svět, rychle zchvácené, když infikuje skoro 20 procent světové populace a zabije 8 milionů lidí během pouhých sedmi měsíců.“

Pokračuje to:

„Pandemie bude mít rovněž smrtící účinek na ekonomiky: mezinárodní mobilita jak lidí, tak zboží se skoro zastaví, čímž ochromí průmysly jako turistiku a rozvrátí to globální dodavatelské řetězce. I normální normálně plné místní obchody a kancelářské budovy budou měsíce prázdné, jak kvůli zaměstnancům, tak kvůli zákazníkům.“

Což teď zní děsivě povědomé.

Pak ten scénář začíná být velice zajímavý: „Během té pandemie vůdci zemí celého světa zvýší své pravomoci a uvalí přísná pravidla a restrikce počínaje povinným nošením roušek přes kontroly tělesné teploty na vstupech do komunálních prostor jako jsou nádraží a supermarkety. I poté, co tam pandemie opadne, tato více autoritářská kontrola a dohled nad občany a jejich činností zůstane a ještě se zintenzivní. Aby se uchránili před šířením narůstajících globálních problémů – počínaje tou pandemií a mezinárodním terorismem, až po environmentální krize a nárůst chudoby – tak se vůdci celého světa chopí pevněji otěží moci.

Je tedy na místě se ptát, zda určití nekalí hráči, a že jich v tomto světě je, oportunisticky nezneužijí strach šířící se z COVID-19, aby prosadili agendu „pochodem chod“ k sociální kontrole shora dolů, která bude obsahovat tvrdá omezení cestování, možná nahrazení hotovostí „hygienickými“ elektronickými penězi, povinným očkováním i přes dlouhodobé vedlejší účinky, které není prokazatelně bezpečné, neomezenou kontrolu a omezení osobních svobod jako politické protesty pod záminkou, která umožní „identifikaci lidí, kteří odmítají testování nebo očkování,“ a nesčetné další restrikce. Spousta toho Rockefellerova scénáře 2010 už na nás vykukuje. Strach není nikdy dobrým rádcem zdravému rozumu.

Zdroj: journal-neo.org

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
2. dubna 2020

tu vôbec nie je treba spochybňovať to že koronavírus dokáže zahltiť každý zdravotnícky systém čo žiadna chrípka ešte nedokázala

a tým je povedané všetko!!

Na žiadnu chrípku okrem španielky sa masovo denne nespalovalo také množstvo denných obetí.

Tu je zbytočné operovať číslami o chrípke

Toto je nebezpečný vírus ktorý môže položiť celý zdravotný systém štátov na lopatky, tak že následne budú umierať ludia kvôli zrútenému zdravotníckemu systému na potiaže na ktoré predtým neumierali.

Ja byť na mieste premierá tak by som tú ekonomiku čiastočne stopol aby ten výrus vykapal a nemal žiadnych prenášačov inak budú škody v konečnom dôsledku ešte horšie a tak či tak to budeme musieť napokon urobiť len už bude neskoro.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/to-nejhorsi-teprve-prijde-varuje.html

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/najskor-koronavirus-potom-matovic.html


00
S࿘
s0lari ࿘☯࿗
3. dubna 2020

"Tu je zbytočné operovať číslami o chrípke"?

Pio. Čo si sa s koňom zrazil? Práveže sa treba pozrieť na čísla o chrípke aby sa človek prebudil, že koruna nie je nič iné ako mediálny ošiaľ a podvod, za účelom presne toho o čom pojednáva tento článok. A ty im pomáhaš šíriť strach. Zdravotný systém nemôže byť zahltený, keď zvláda 10-násobok kritických prípadov chrípky každú sezónu a to bez mediálneho ošiaľu, nosenia rúšiek, stopnutia ekonomiky a podobných drístov. Zabudol si na Bluebeam? Alebo budeš aj potom veriť že na nás útočia zlí mimozemšťania? Vieš že tieto projekty majú vždy dopredu pripravené aj s komparzom. Tak ako všetky tie tzv. "teroristické útoky" organizované tajnými službami a zohrané komparzom.


00
EP
Eduard Piovarči
3. dubna 2020

Solary

Čo som pozeral na úmrtnosť na chrípku v čechách za sezónu 2019 - 2020 ešte koncom februára bolo to na čísle 50 mŕtvych

Tak že minimum, pritom bolo chrípkou zasiahnutých okolo 200 tisíc ľudí a viac.

Tak že z tohoto pohľadu to vôbec nemožno porovnávať. Koronavýrus je katastrofa nie je to fejk.

Pochop ak toto vypustili ide im predovšetkým o likvidáciu veľkého množstava ľudí vo svete. Toto oni nerobia tak že by nám tu ukazovali falošné čísla a obrázky. v Taliansku sa to deje a navyše sa to už deje v španielsku a dokonca už aj vo Francúzsku a v USA ani nehovorím tam budú čísla denných padlých počítané možno aj v tisícoch

Ludia opisujú New York ako peklo na zemi:

Blue Bem je iná kategória. Dnes vypustili niečo na čo sa skutočne umiera vo velkom a my netušíme ako to môže mutovať. Je to bojový vírus toto nie je prírodný vírus od Netopierov


00
JJ
Janaz Janaz
3. dubna 2020
Hej, vírus vykape aj s jeho nositeľmi. Keď sa odstaví ekonomika, skrachuje väčšina samoživiteľov a zamestnávateľov a ľudia prídu o prácu a príjem.   Keďže máme h...o a nie potravinovú sebestačnosť, tak následne na podvýživu a nedostatok potravín /okrem iného/ vykapú všetci vraj nositelia vírusu. Zaujímalo by ma, ako sa asi naštartuje zničená ekonomika po napr. 2 mesiacoch totálneho vypnutia, keď napr. ostatné štátu budú ešte len pred alebo na vrchole nákazy. Skadiaľ budeme voziť suroviny a materiál, kam budeme vyvážať? Nikde. Nenaštartuje sa nič, pretože to, čo nás akosi drží nad vodou, sa väčšinou vyváža a odberateľská sieť bude skoro nulová. Kvôli stavu v okolitých krajinách a Európe budeme zavretí tu, bude nám na h...o, že namiesto 1 zomrelého vraj na covid / ktorého zabili kekári/, nebudeme mať ani jedného.
00
EP
Eduard Piovarči
3. dubna 2020
Práveže preto že máme hovno a nie potravinovú sebastačnosť. Družstvá  farmy budú musieť osiať v túto jar omnoho väčšie plochy polí s tým by nemal byť problém. Domáci výrobcovia potravín by mali byť všemožne podporený. Teraz je ten správny čas to urobiť a začať vyrábať všetko čo skutočne potrebujeme tu doma
00
EP
Eduard Piovarči
3. dubna 2020

3. 4. 2020 -FRANCÚZSKO PRÁVE PREPÍSALO VŠETKY REKORDY V DENNOM UMIERANÍ NA CORONAVÍRUS ZA 24 HODÍN UMRELO 1 120 Francúzov!!

Solari tu sa pozri na číselká toto nie je mediálny ošial coronavírus zabíja a ešte zabije omnoho viac ľudí ako akákoľvek chrípka!!

Tragédia je to že to zľahčujeme.

 

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/najskor-koronavirus-potom-matovic.html


00
EP
Eduard Piovarči
3. dubna 2020

HIUSTNE MÁME PROBLÉM!!

V čínské provincii Hunan propuklo nové ohnisko nákazy Coronavirem, více než 600 000 lidí má jen po pár dnech znovu zákaz vycházení, je vyhlášen stav AQ a oblast mohou opustit jen vybrané osoby nezbytné pro fungování infrastruktury regionu! V oblasti přitom posledních 30 dnů nebyl hlášen ani jeden nový případ, ale nová vlna vypukla po uvolnění karantén minulý týden a po návratu lidí do práce a do továren! Toto je varování pro Igora Matoviče na Slovensku, že ani 30 dní absolutní karantény nezaručuje vymýcení Coronaviru! Italští vědci potvrdili, že Coronavirus se šíří vzduchem pomocí prachových částic v atmosféře!

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/to-nejhorsi-teprve-prijde-varuje.html


00
S࿘
s0lari ࿘☯࿗
3. dubna 2020
Ešteže sa koruna nešíri pohľadom, lebo to by sme boli v pr...
00
EP
Eduard Piovarči
3. dubna 2020

Solari ešte len musíme prísť na to ako sa to vlastne a prečo šíri tak ako sa to šíri.

Talianski primátori miest v oblasti Bergama dokonca tvrdia že majú oveľa vic mŕtvych ako sa uvádza v štatistikách tu je graf:

Starosta jednoho z nejpostiženějších měst, severoitalského Bergama, však nedávno tyto statistiky razantně zpochybnil. Říká následující:  

„V Bergamu zemřelo mezi 1. a 24. březnem 446 obyvatel. To je o 348 více než činí průměr za poslední roky (98). Oficiálně bylo 136 úmrtí kvůli Covid-19. Je jich 212. Kdyby byla smrtnost 1-2 %, měli bychom ve městě 17-23 tisíc nakažených.“ GIORGIO GORI, STAROSTA BERGAMA

Jeho námitka je vážná, protože je založena na neoddiskutovatelné realitě; ve městě velikosti Olomouce nemá za tři týdny co zemřít skoro pět set lidí. Giorgio Gori není ve svých pochybnostech sám. Ve městečku Nembro (11 tisíc obyvatel) zaznamenali také prudkou špičku úmrtnosti, daleko vyšší, než činí oficiální statistiky případů Covid-19. (Článek v  Corriere della sera). Úmrtnost ve městě Nembro, modrá = dlouhodobý průměr, zelená = oficiální Covid-19, červená = všichni mrtví za rok 2020 Tentýž článek v Corriere della sera zmiňuje zkoumání úmrtnosti ve dvou dalších městech: Cernusco sul Naviglio (33 tisíc obyvatel) a Pesaro (94 tisíc obyvatel). V obou případech vychází počet „neobvyklých úmrtí“ (nad dlouhodobý průměr) na 6,1-násobek oficiálního počtu úmrtí na Covid-19. Závěr? Nejenom u nakažených, ze kterých řada nemá žádné příznaky, ale i u mrtvých jsou celková čísla poněkud podezřelá. Což není úplně dobré, protože jak říká dr. Campbell ve své sérii videís neviditelným nepřítelem se nedá bojovat. K tomu, abychom tu nemoc mohli porazit, ji musíme nejprve dobře znát.

Vôbec nevieme čo sa presne deje

Podla štatistík viem o tom že v Čechách za 4 mesiace chrípkovej sezóny 2019 - 2020 zomrelo len 50 ľudí. V Taliansku sa šplhajú grafy úmrtnosti do závratných výšok oproti bežnému normálu v danom ročnom období.


00
LF
Larry Fistingfield
3. dubna 2020

Jé, už zase??? Další odpisy mobilních uživatelů na obzoru??? A co na to pevné linky??? Tomu viru se přeci musí pomoct, bude tak dlouho nesmrtelný, dokud někdo nebude chtít, aby chcípl. Bill Gates: " No tak ROBTĚ volačo, ako si sa nám to zadrhlo, tých 33 000 000 musí zkapať, a něhovortě, že to nějdě!!! Len ja som ten prorok, musí mi uveriť !!! "

Je vidět, že EU otroci v Bruselu se na tuto situaci připravovali důsledně, jeden malý, nepodstatný detail všem unikl a je toho mnohem víc. VEMTE SI TAKOVÉ EUROŠTĚRBINY, SNAD OD ROKU 2015, JAKÁ NÁHODA, EVROPSKÁ UNIE NAŘIZUJE DO VŠECH NOVOSTAVEB, RESPEKTIVE DO OKEN, UDĚLAT TZV. EUROŠTĚRBINY. JEDNÁ SE O Z VNĚJŠÍ STRANY AERODYNAMICKÝ 30 CM ŠIROKÝ , 1 CM VYSOKÝ, 15 CM DLOUHÝ HUSÍ ZOBÁK, KTERÝ VE DNE V NOCI NASÁVÁ DO VAŠEHO OBYDLÍ OTRÁVENÝ VZDUCH CHEMTRAILS, TEĎ I CORONAVIRUS COVID-19. Z VNITŘNÍ STRANY SE NASADÍ NÁSTAVEC S MANŽETAMI, KTERÝ SMĚŘUJE VZDUCH DO VÝŠE VAŠÍ HLAVY, TJ. CCA 160-175 CM, ŠTĚRBINY JSOU DVĚ, ŠIROKÉ CCA KAŽDÁ 13-14 CM, ÚZKÉ CCA 1 CM. MNOHO STAVEBNÍCH FIREM, CO TO DĚLAJÍ ,SE NA TOM ZVĚRSTVU PĚKNĚ NAPAKOVALO A MŮŽU VÁM ŘÍCT, ŽE INFILTRACE FUNGUJE BEZVADNĚ,

POČTY MRTVÝCH V NOVOSTAVBÁCH S EUROŠTĚRBINAMI  DLE POSLEDNÍHO VÝZKUMU UTĚŠENĚ NARŮSTAJÍ !!!

KROMĚ TOHO NEJSTE SCHOPNI SVŮJ PŘÍBYTEK NIKDY VYTOPIT A VAŠE NÁKLADY STOUPAJÍ, TEPLO SE VÁM ZTRATÍ BĚHEM 1 HODINY, JAKO BYSTE NIKDY NETOPILI. PRÁVĚ TAKOVÉ DETAILY NÁM VYKRESLUJÍ CELKOVÝ OBRAZ, BUĎTE POZORNÍ KE VŠEMU, CO SE VE VAŠEM OKOLÍ DĚJE, JAKÉ "NEPODSTATNÉ ÚPRAVY" SE U VÁS A VE VAŠEM OKOLÍ PROVÁDĚJÍ, JISTĚ BUDETE PŘEŽÍVAT DÉLE A VYHLAZOVACÍ PROGRAM SE VÁS TAK NEDOTKNE. JAK TO VŠECHNO DO SEBE ZAPADÁ!!!


00
EP
Eduard Piovarči
3. dubna 2020

Larry daj rýchlo odkaz na túto informáciu ktorú tu uvádzaš

ďakujem

NAšťastie máme síce plastové okna ale dokonale tesnia a nič neprepúšťajú. Ušetrili sme na kúrení máme ich cca 12 rokov. Cez staré drevené sa vetralo špárami medzi rámom okna a panelom a unikalo teplo


00
LF
Larry Fistingfield
4. dubna 2020

Není bohužel vůbec snadné na internetu vyhledat prováděcí příkazy EU pro kolaudace bytových jednotek a činnost kolaudačních komisařů, důsledně to tají, není to tak veřejné, jak by se mohlo zdát, ale všichni lidé jsou tak při kolaudacích šikanování stavebními odbory a donucováni ta zvěrstva přijímat. Prozatím Ti dám link, jak to funguje: Jak fungují Euroštěrbiny

https://www.uspornadomacnost.cz/vytapeni/vetraci-sterbiny-do-oken-vyhody-a-nevyhody.html


00
EP
Eduard Piovarči
5. dubna 2020
Tak toto nás našťastie obyšlo na celom sídlisku.
00
LF
Larry Fistingfield
4. dubna 2020

Co se týče sídlišť, tam dle developerských projektů se NIKDO NIKOHO NA NIC NEPTÁ A EUROŠTĚRBINY SE MONTUJÍ DO KAŽDÉHO, OKNA AUTOMATICKY, STAVBA SE PAK PŘEDÁ POD KONTROLU NĚJAKÉMU STAVEBNÍMU BYTOVÉMU DRUŽSTVU A TÍM JSOU VEŠKERÉ "PROBLÉMY" S ROZHODOVÁNÍM VYŘEŠENY!

EUROŠTĚRBINY SE DAJÍ OBEJÍT JEN MIMOŘÁDNĚ PŘI STAVBÁCH RODINNÝCH DOMŮ MALÝM PODVODEM. PŘED KOLAUDACÍ, POKUD SI NECHÁVÁTE DĚLAT DŮM NA KLÍČ, SE DOMLUVÍTE SE SVÝM STAVITELEM A UMÍSTÍTE DO OKEN HUSÍ ZOBÁK A Z VNITŘNÍ STRANY NÁSTAVEC S MANŽETAMI, ANIŽ BYSTE TAM SKUTEČNĚ TY ŠTĚRBINY DĚLALI, NIKDO Z KOLAUDAČNÍCH KOMISAŘŮ NEBUDE HUSÍ ZOBÁK ODMONTOVÁVAT, ANI TEN NÁSTAVEC, ABY ZKONTROLOVAL, JESTLI TAM OPRAVDU  JSOU NEBO NE. POKUD STAVÍTE SVÉPOMOCÍ, MUSÍTE PODVÁDĚT STEJNĚ, KOLAUDACI SE NEVYHNETE, ANI TÉ " MILÉ DONUCOVACÍ NÁVŠTĚVĚ " KOLAUDAČNÍHO KOMISAŘE ZE STAVEBNÍHO ODBORU!


00
EP
Eduard Piovarči
3. dubna 2020

SO SKURVENOU EURÓPSKOU ÚNIOU TREBA SKONČIŤ IDÚ PRESNE PODLA PLÁNU CHCÚ NÁS ZAPLAVIŤ MIGRANTAMI

Európska únia žije, nebojte sa 

Nové správy nám priniesol slovenský europoslanec Milan Uhrík:

BRUSEL IDE DÁVAŤ VRECKOVÉ A PLATIŤ HOTELY IMIGRANTOM. A ČO PÔVODNÍ EURÓPANIA?!

Prinášam vám čerstvé informácie z Bruselu: EÚ sa už načisto zbláznila! V čase, keď sa Európania nemôžu kvôli koronavírusu slobodne prechádzať ani len vo vlastných mestách chcú bruselskí úradníci sťahovať desaťtisíce imigrantov z Grécka do celej Európy a za stovky miliónov eur im idú dávať vreckové a platiť ubytovanie v dovolenkových hoteloch . A v médiách nie je o tom ani zmienka! Neustále pritom tvrdím, že Európa musí rázne zastaviť prijímanie imigrantov! Jednoducho nedokážeme bojovať na 2 frontoch – na jednej strane s neviditeľným koronavírusom a na druhej strane s inváziou státisícov imigrantov, ktorí čakajú, ako sa o nich postaráme. Venujme tú pomoc našim ľuďom! Detailnejšie info a zdroje sú v komentári:

DETAILNEJŠIE INFORMÁCIE A ZDROJE: Liberáli zneužívajú zdravotnú krízu na rozmiestnenie imigrantov, pričom je evidentné, že tieto „opatrenia“ nesmerujú k potlačeniu imigračnej krízy, ale naopak k vytvoreniu systému na trvalé „spracovávanie“ prichádzajúcich imigračných más. Liberálni europoslanci žiadajú tiež posilnenie rodinných unifikácií (t.j. zlúčenie imigrantov s ich rodinami, ktoré by mali tiež prísť za nimi do Európy) a volajú tiež po zastavení deportácií do 3. krajín (aby sa v nich náhodou imigranti nenakazili koronavírusom). Pritom podľa vyjadrenia gréckeho ministra pre imigráciu Notisa Mitarachiho veľké množstvo imigrantov vôbec neprichádza z vojnou postihnutých zón a už pri letmom pohľade na nich je evidentné, že minimálne polovica z nich sú proste špekulanti. Vyjadrenie eurokomisárky Ylvy Johansson, ktorá predstavuje novo prijaté opatrenia, nájdete v priloženom videu. Celý záznam z online zasadnutia dnešného eurovýboru je tu: (spomínané vystúpenie eurokomisárky je v čase 10:29:20):

video: https://multimedia.europarl.europa.eu/en/libe-committee-meeting_20200402-1000-COMMITTEE-LIBE_vd?fbclid=IwAR35Xsn59byM3QInAI5sYdY6k0W6L5Jbn2sZwJ3BLrUOzWeGJOUmEd0KYiccomment image

3 Odpověz


00
AZ
Antonín Zelenka
4. dubna 2020

Ako podklad pre nasledujúcu diskusiu bude žiaduce stručne prehodnotiť históriu rôznych krokov, ktoré nakoniec vyvrcholili v súčasnosti akceptovanou teóriou konštrukcie situácie.

 

Aby sa predišlo úplnému vymknutiu tejto situácie, je zrejmé, že je potrebné z času na čas prehodnotiť stav existujúcich konceptov a teórií a venovať osobitnú pozornosť oblastiam, v ktorých sa dosahuje najrýchlejší experimentálny pokrok.

 

Programovateľné POJIVÁ ZÁVOJU KVANTOVÉHO PRÍZRAKU – SPREHĽADNENIE ŠTÍTOV VLNOVODOV KONFIGURÁCIE SYSTÉMU MATERIÁLU A ROZHODNUTIA – technológie kvantového ohýbania vlnovodov presmerovania


00
LF
Larry Fistingfield
4. dubna 2020
Jen v případě omnipolární divergence restrukturalizací win-win strategií pak může dojít k nanogenetické herezi DNA za přispění dilatace ribozomů pod typem T-Tuari autoimunitních útoků za přispění buněčných mitochondrií za vzniků septických lézí Coronavirových ložisek s mutací RNA patogenů!
00
AZ
Antonín Zelenka
5. dubna 2020

Myšlienky ľudstva mnohokrát považované za realitu boli sotva viac ako dlhý zoznam komplikovaných a chaotických názorov na svet okolo nás. Tieto myšlienky a presvedčenie o modernej histórii si ľudia požičali pred tisíckami rokov od mnohých zdrojov, ktoré si požičali od ešte starších zdrojov. Bolo jasné, že na slnku skutočne nie je nič nové. V tomto ohľade je nevyhnutné sa opýtať, akože stále existuje niečo tak archaické a ľahko preukázateľné, že je chybné v čase raketoplánov, desaťdimenzionálnych vesmírov a počítačových čipov so svetelnou rýchlosťou. Možno existuje veľa dôvodov, avšak prvou a najzreteľnejšou túžbou ľudstva je pochopiť.

 

Dnes žijeme z väčšej časti vo veku moderných úspechov. Choroba už nie je výpoveďou démonov alebo zlej astrológie, ale spôsobená vírusmi alebo zlou genetikou. Napriek všetkému nášmu pokroku ako druhu – alebo možno aj kvôli druhom – sa zdá, že potreba kontroly nad našimi mysľami sa dostala na vrchol horúčky. Aj v dnešnom modernom veku sme stále konfrontovaní s tými, ktorí argumentujú menom a sémantikou v „bode meča“. Vojny sa bojujú po celom svete každý deň kvôli politickým myšlienkam – myšlienkam nezaložených na ničom inom, ako ukazujú knihy hlbokej vzdelávacej siete, ako chybne preložené slová alebo iná kultúra, ako aj zúfalej potrebe pozdvihnúť „náš“ výber nad výber našich susedov. Okrem prezentácie tejto znepokojujúcej histórie v ľahko nasledovateľnom príbehu, hlboká vzdelávacia sieť ide ešte ďalej, vysvetľuje, že iba jasné pochopenie môže dokázať, že kedysi zjednodušená myšlienka sa preniesla do nášho moderného sveta so strašnými a takmer nepredstaviteľnými výsledkami.

 

Ako podklad pre nasledujúcu diskusiu bude žiaduce stručne prehodnotiť históriu rôznych krokov, ktoré nakoniec vyvrcholili v súčasnosti akceptovanou teóriou konštrukcie situácie.

 

Aby sa predišlo úplnému vymknutiu tejto situácie, je zrejmé, že je potrebné z času na čas prehodnotiť stav existujúcich konceptov a teórií a venovať osobitnú pozornosť oblastiam, v ktorých sa dosahuje najrýchlejší experimentálny pokrok.

 

Nová vakcína radu PH-AGO4 – citlivá experimentálna simulácia uzavretých časových kriviek – technika výpočtového inžinierstva mapovania a predikcií – technológia PHLDM


00