Chtěli ho zničit, na Facebooku mu smazali účet. Nyní povstal a zveřejnil dokument o falešných zprávách BBC
27. února 2019 Redakce AC24 Ze světa 3460502 8
Tommy Robinson je britský pravicový aktivista, vlastenec a bojovník proti islamizaci Velké Británie. Byl za podezřelých okolností uvězněn a hrozba toho, že půjde zpátky do vězení pořád existuje. Je nepohodlný vládě i médiím a tak se BBC rozhodla stvořit důkazy pro dokument Panorama, kde ho zničí. Naštěstí Tommy byl o krok napřed a s pomocí infiltrace vše natočil.

 

 
 
 

Britský krajně pravicový aktivista Tommy Robinson přišel v úterý o soukromý účet i veřejnou stránku na Facebooku a také o účet na Instagramu. Mluvčí Facebooku tento krok odůvodnil tím, že se aktivista dopustil „podněcování k nenávisti“ a porušil pravidla sociálních médií, napsal list Daily Mail. Robinson měl podle deníku na své facebookové stránce přes milion fanoušků.

Níže se můžete podívat na zmiňovaný dokument s českými titulky:

 

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


RK
Rudolf Kavan
27. února 2019

Pryc s novou totalitou!! Vladne nam klika, ktera ovlada vsechny klicove pozice.

Zminil bych se o jednom jejich oblibenem triku. Oni demonizuji hlavu nejakeho statu, a kdyz se proti tomu ohradite, tak vas oznaci za agenta toho jejich demona. Zacnou vyhrozovat Statni Bezbecnosti. Vecna diskuse je tim vyloucrna. Nemluvim o tom, ze by z toho mohla byt atomova valka.

PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskereformy-pdf-21k?da=y

 


00
EP
Eduard Piovarči
1. března 2019

Nuž ak nebudeme aktívny v týchto veciach buď budeme rádioaktívni alebo sa ocitneme za mrežami za celkom obyčané protestné vyhlásenie.

Tak že volme masovo tak by sme im hodili do cesty tie najväčšie prekážky. Keď sa snaží Soroš odstrániť Fica nuž tak ho volme spravíme Sorošovi a celej tej sebranke okolo problém.

Vo Vietname vládku komunisti a Trump ich dal Kimovi za vzor ako prosperujú. Tak že takých komančov potrebujerme. Vietnamci vyhnali USa armádu a dnes prosperujú. Vyžeňme aj my kolaborantov na smetisko dejín inak sa na tom smetisku ocitneme sami

https://aragonit11.blogspot.com/2018/06/utorok-9.html


10
TK
tonny ken
7. března 2019

he is brave when confronting the truth, it is very helpful for everyone to fight because I have to support him

candy crush soda


00
MS
maitri shah
14. března 2019

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


10
SJ
Stephanie Jackson
3. dubna 2019
He was imprisoned beneath suspicious circumstances and the chance of going returned to jail still exists. It is milesinconvenient to AmeriPlus Financial the government and the media so the BBC has determined to create proof for the landscape documentary in which it will be destroyed.
00
LF
luxele france
28. května 2019
Si vous pensez être le meilleur vendeur et que vous pouvez toujours vendre vos produits aux clients avec succès, votre état mental doit être optimiste, votre vie doit être heureuse, vos paroles et votre comportement, vos pensées L'action doit aussi être positive. Dans un tel contexte, montre lamborghini replique  comment votre voie de vente peut-elle réussir?
00