Český europoslanec šokuje: Koronavirus byl vyroben genovou mutací, někdo z toho těží
18. dubna 2020 Redakce AC24 Z domova 61866 8
Český europoslanec z SPD Ivan David má za to, že nás koronavirus bude provázet ještě dlouho. Kromě toho se domnívá, že dnešní pandemie covidu-19 není náhodná a stojí za ní něčí zájmy. Uvedl to v rozhovoru pro portál ParlamentníListy.cz.
 
 
loading...

Ivan David, který v letech 1998 až 1999 působil jako ministr zdravotnictví ve vládě Miloše Zemana, je přesvědčený, že svět je odsouzen k tomu, aby se „větší či menší“ epidemie a pandemie koronaviru opakovaly. Pokud skutečně koronavirus snadno mutuje a imunita trvá krátce, tak by bylo velmi složité vyvinout potřebnou vakcínu.

„Tento koronavirus už bude lidstvo provázet nastálo. Pandemie se budou opakovat podobně jako pandemie ‚klasické chřipky‘,“ shrnuje David v rozhovoru.

Navíc je přesvědčený, že tento virus byl uměle vytvořen a „objednavatele“ obvinil z páchání genocidy.

„Podle informací, které mám tendenci pokládat za věrohodné, byl virus vyroben genovou manipulací. Nestalo se tak jistě z radostné tvořivosti a individuální velmi nákladné záliby. Pro objednavatele tohoto výrobku, a tedy pachatele genocidy, by bylo zastřelení příliš mírný trest, i kdyby k rozšíření COVID-19 došlo ‚jen‘ z nedbalosti,“ míní europoslanec.

Jako jeden z možných důvodů uvádí snahu svalit vinu za hospodářskou krizi na koronavirus nebo Čínu, zatímco ve skutečnosti k ní přivedla činnost bankéřů.

„Dlouho se píše o neodvratné hospodářské krizi apokalyptických rozměrů. Není lepší z ní obvinit virus jako ‚vis major‘ nebo Čínu, spíše než bankéře, kteří se chovají jako ‚obchodníci s deštěm‘ a politiky, kteří jim slouží? Neměl počáteční nezájem špiček Evropské komise usnadnit rozšíření epidemie? Nebo to byla nezodpovědnost z nekompetence nebo naivity? A co Německo trvající na setrvalé prostupnosti hranic? A USA, podle všeho chabě reagující?“ klade si otázky David.

Dále europoslanec varoval i před snahou Evropské komise využít současnou koronavirou krizi k posílení svých pravomocí, ačkoli podle jeho názoru v krizi EU zcela selhala.

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PP
paja paja
18. dubna 2020
Těch hlasů o laboratorním původu koronaviru je i z vědecké komunity víc než dost. A vakcínu - i kdyby  bylo nemožné ji vyrobit, tak Big pharma ji vyrobí. Takovej kšeft si nemůže nechat ujít.
10
S࿘
s0lari ࿘☯࿗
18. dubna 2020

V roce 2017 se na celém světě nakazilo tuberkulózou 10 milionů lidí. A za rok jich zemřelo 1,6 milionu. Zemřelo tak 16% nakažených!

https://www.hpsc.ie/news/newsarchive/2019newsarchive/title-18933-en.html

Nikde se o tom nemluví, protože většina zemřela v Africe, v Jihovýchodní Asii, v Mongolsku, v Indii a v Jižní Americe. Nikdo kvůli tomu nezastavoval letecká spojení do těchto nakažených zemí, nikdo v těchto zemích nezastavoval business, nenutil lidi nosit hadry na ústech, nenutil je zavírat své živnosti, nezavíral hranice a nezakazoval svým občanům opouštět své země a cestovat za hranice. Tuberkulóza je přitom jedna z nejnakažlivějších infekčních respiračních nemocí vůbec, ale nikdo neviděl důvod zastavovat globální trhy kvůli těmto nákazám.


10
V2
Vaclav 2
19. dubna 2020

solari...přesně vyjádřeno...p. David ještě ale neřekl celou pravdu, protože je to v momentální době ještě dost nebezpečné Tato business-politická hysterie je "velice dobře" vymyšlena a organizována. Já bych to pojmenoval - nwo business...ten hitlerův synek Bill už je dávno a dávno očkován, teď chce naočkovat 7 miliard lidí. Nikdo ještě nezačal vysvětlovat jak může někdo mít patenty  na tento virus a ještě akcie...

pokud hledáte v Číně viníka, tak je to směšné. Viník je tam, kde a komu slouží ty hysterické vlády. Proč na žebříčku obětí je př. Rakousko (zemřelý na 25tis lidí) Čechy (ca.70tis) jsou až někde ke konci? Slovensko je ještě dál, pomalu na konci...To jsou státy, co jsou téměř nevýznamné z hlediska hospodářského ovládání, malé, poslušné a ty mají spolehlivě v hrsti.

A pokud někdo hledá pravdu denním koukáním na televisi? Tragická ovčí situace...


10
EP
Eduard Piovarči
20. dubna 2020

Jinak Greta působí jako spirituální medium stejných sil, které stojí za koronavirem. Duchovní media jsou většinou velmi prostí lidé. Nebo kteří z nějakých důvodů svou mysl otevřeli “kosmickým silám” (např když zkoušeli cvičit meditaci).

Nie je to snáď narážka na mimoňov z 12-stej dimentie? Či priamo na Boha ktorý sa rozhodol ako v Biblii za potopy strestať ľudstvo týmto sofistikovaným svinstvom? Nie je to napokon na podstatne nižšej úrovní trebárs takej primitívnej ako bol fašizmus keď hitler začal bezcitne fyzicky likvidovať nepohodlnú rasu? Nie je Gréta len zmanipulovaný posol globalistických technokratov, ktorí sa rozhodli zahájiť sofistikovanú depopuláciu? Billova predpoveď je v tomto zmysle fenomenálna. Ak niečo sám pripravujem najlepšou taktikou bude to zmysluplne maskovať predvídavou rétorikou a dopredu na to ľudstvo upozorňovať, presne tak ako to urobil "vizionár" Bill patriaci k Elite súčasného ľudstva, drancujúceho planétu, ktorý ale s týmto znečistením a drancovaním najmocnejšími spolukolegami nedokázal nič urobiť, naopak len sa na tom všetkom priživoval a potichu pripravoval depopulačné opatrenia.....?

 

          Jak řekl dobrák Blil Gejts : Ebola je dobrá ale je příliš pomalá......  !!

NWO-reality

Jak mohl Bill Gates vědět tohle? Bill Gates předpovídal čínský Koronavirus už před rokem a tvrdil, že v prvních šesti měsících zabije 33 milionů lidí. https://www.thesun.co.uk/news/10814760/bill-gates-predicted-coronavirus-simulation-33-million-die/

 

Tichý nenasírač

Protože tahle židovská zrůda má 33 stupeň zasvěcení.

VM-82 Bill Gates jako Nostradamus?  Musíme uznat, že Bill Gates je přinejmenším prorocký. Celé roky tvrdil, že přijde globální pandemie zabijáků a že na to nejsme připraveni. 18. března 2015 Gates přednesl projev TED o epidemiích ve Vancouveru. Ve stejném roce 2015 napsal Bill Gates článek pro časopis New England Journal of Medicine s názvem

„Další epidemie – lekce z eboly“.

V roce 2017 během Světového ekonomického fóra v Davosu, inicioval Gates, spolu s vládami Norska, Indie, Japonska, Německa a společnosti Wellcome Trust z Velké Británie, něco s názvem CEPI – „Coalition for Epidemic Preparedness Innovations“, (Koalice pro inovace připravenosti na epidemii), jehož účelem je „urychlit vývoj vakcín, které nám umožní likvidovat“ budoucí epidemie. 

V roce 2019 Bill Gates a jeho nadace natočil video Netflix, s děsivým imaginárním scénářem. Video, které je součástí série „Explained“, (Vysvětlení), zobrazovalo mokrý trh v Číně, kde jsou naskládána živá a mrtvá zvířata a kde vypukne vysoce smrtící virus, který se rozšíří do celého světa.

V říjnu 2019 se Nadace Gates spojila se Světovým ekonomickým fórem a Johns Hopkinsovým centrem pro zdravotní bezpečnost a společně vytvořili fiktivní počítačovou simulaci s názvem „Event 201„, která simulovala vypuknutí nového zoonotického koronaviru přenášeného z netopýrů na prasata a na lidi, jenž se nakonec stane účinně přenosným z člověka na člověka, což vede k těžké pandemii.

Bil Gates to všetko dobre naplánoval to je isté. Už je jasné že ide o vyrobený umelo upravený vírus

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/to-nejhorsi-teprve-prijde-varuje.html


10
Buzz Aldrin
18. dubna 2020

Náklady pandemie čínského viru

poneseme desítky let. A během nich přijdou velmi pravděpodobně z Číny další pohromy, ostatně i dýmějový mor, "španělská" chřipka či první SARS přišly odtamtud. Bude třeba zvážit, jestli by svět neměl dát Čínu do karantény a nikoho a nic z jejího území do světa nepustit, protože dnes se viry šíří rychlostí dopravního letadla, a pandemie jsou tak v podstatě nezastavitelné.


11
AZ
Antonín Zelenka
18. dubna 2020

V časti „Prostredníctvom priehľadového zrkadla“ sa hovorí: „Keď použijem slovo, znamená to, čo si myslím, že to znamená – nie viac, ani menej“. Virológovia si to vzali k srdcu slovom „izolácia“.

 

Virológovia zriedka používajú slovo „očistiť“, možno preto, že jednoducho nemôžu očistiť väčšinu vírusov z toho, čo nie je vírus. Bez očistenia však nie je dokázaná existencia vírusu a akékoľvek testy zostávajú nepotvrdené v skutočnosti, pretože čistenie je technologický „zlatý štandard“. Ďalej nie je známe, že RNA alebo DNA a proteíny, ktoré sú vyhlásené za jedinečné pre vírus, pochádzajú z vírusu, pokiaľ nie sú extrahované z čistého vírusu.

 

Niečo iné je to v prípade vitamínu C.

 

Kyselina askorbová (vitamín C) je základnou súčasťou metabolizmu. Väčšina živočíchov napĺňa svoju potrebu prostredníctvom autonómnej syntézy. Človek toho nie je schopný kvôli zriedkavej genetickej poruche, je odkázaný na príjem v strave. Nedostatok vitamínu C vedie ku skorbutu; kvôli prevencii terminálneho štádia tejto smrteľnej choroby boli stanovené tzv. Odporúčané Denné Dávky, ktoré vlastne predstavujú skôr množstvá blízke minimu na prežitie. Optimálny denný príjem v záujme udržania dobrého zdravia je vyšší, než sa všeobecne predpokladá. V čase stresu a choroby spotreba niekoľkonásobne stúpa. Telo signalizuje zvýšenú potrebu tým, že podstatne zvyšuje toleranciu tráviacej sústavy voči vysokým dávkam vitamínu C. Celková tolerancia organizmu je veľmi vysoká, nie je známy žiadny prípad toxického predávkovania; jediným známym prejavom nadbytku u bežnej populácie je jednorázová mierna hnačka bez akýchkoľvek následkov. Farmakologické dávky (hyperdávky) majú niektoré účinky, ktoré nesúvisia priamo s „vitamínovou“ funkciou. Žiaľ, ich výskum je na pokraji záujmu medicíny a väčšina lekárov v bežnej praxi takéto využitie nepozná. Dostupné výskumy ukazujú, že pri dosiahnutí a udržaní optimálne vysokej hladiny v krvi a/alebo tkanivách nastáva rapídne odstránenie príznakov mnohých, najmä infekčných a toxických ochorení a šokových stavov; virucídne, baktericídne, protibolestivé a protitoxické účinky. Suboptimálne dávky neprinášajú očakávaný efekt.

 

Novinky zo sveta pozornosti


10