Česká policie v akci s úplatky! Polák natočil na videu, čím se zabývají čeští policisté na D1
8. února 2019 Redakce AC24 Z domova 17072 0
Polský řidič na palubní kameru v autě natočil, jak s ním český policista licitoval o pokutě. Polák tvrdí, že nepoctivý policista si vzal peníze, ale žádné potvrzení nevydal. Generální inspekce bezpečnostních sborů teď má plné ruce práce. Napsal o tom portál iDnes. (Foto: Youtube)
 

 

 

 

Polský řidič na palubní kameru v autě natočil, jak s ním český policista licitoval o pokutě. Polák tvrdí, že nepoctivý policista si vzal peníze, ale žádné potvrzení nevydal. Generální inspekce bezpečnostních sborů teď má plné ruce práce. Napsal o tom portál iDnes.

Řidič, který se představil jako Jakub z Řešova, v rozhovoru pro polský portál tvn24.pl sdělil, jak ho na dálnici D1 v Ostravě zastavila česká policie, a jeden z policistů si vyžádal úplatek. Podivné je, že policista s Polákem mluvil plynulou polštinou.

Palubní kamera ve vozu Jakuba natočila, jak ho zpočátku policejní auto přinutilo zastavit a pak nahrála rozhovor mužů, přičemž policistu, který si vzal peníze, není vidět. Jak uvádí iDnes, vyžádal si u řidiče doklady a poté mu za překročení rychlosti hrozí až 25 tisícovou pokutou a ročním zákazem řízení. Končí to tím, že se ptá na peníze a přijme od Poláka 400 zlotých. Jakub tvrdí, že potvrzení od Čecha nedostal.

Polák v rozhovoru pro tvn24.pl řekl, že pak přes GPS zjistil, že v tomto místě, kde byl pokutován, jel jen o sedm kilometrů v hodině rychleji, než bylo dovoleno.

Teď případ řeší česká Generální inspekce bezpečnostních sborů.

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor