Česká bioložka, která zkoumala koronavirus: Virus nemá přírodní charakteristiky
15. března 2020 Redakce AC24 Z domova 2207022 8
Česká molekulární bioložka Soňa Peková vyslovila odvážnou hypotézu ohledně koronaviru a uvedla, že virus vykazuje charakteristiky, které nejsou přírodní (video v čase 14:25). (Foto: Youtube)

 

 
 
 
 

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
16. března 2020

Elity, přelidnění a virus

V květnu tomu bude rok, co se v New Yorku setkali Bill Gates, Warren Buffet, David Rockefeller, Eli Broad, Ted Turner, Michael Bloomberg a další miliardáři – elita elity, aby si popovídali o svých dobročinných plánech, jak servilně oznámil Chronicle of Philalntropy.

https://prima.iprima.cz/komentare/komentar-jana-vitka-elity-prelidneni-a-virus

Kočku z pytle vypustil londýnský Times, když pod titulkem „Miliardářský klub navrhuje omezit světové obyvatelstvo“ napsal, že účastnící přísně tajného jednání věnovali kromě zdravotní péče největší pozornost přelidnění planety. ELITA ELIT dospěla k přesvědčení, že k odlidnění bude zapotřebí pohroma epických rozměrů.

 

Najlepšia rada okamžitá izolácia v bytoch alebo na samotách a na dedinách na chalupách s dostatočnými zásobami potravín a nevychádzať von prípadne len do záhrady nasadiť na jar čo sa dá. môže to trvať dlho aj mesiac.. a vonku na samotách a dedinách sa budú dať potravyny aj dopestovať. Existujú predpoklady že kríza môže trvať celý rok a svet okolo celkom klakne aj ekonomicky aj ľudsky.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/koronavirus-je-to-horsie-ako-sme-si.html  

 


00
ML
mary lawrence
19. března 2020

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


00
WD
Wayne Dietz
20. dubna 2020
Great discussion here and With Creative Design And Animation Logo . Animation Dok is a video animation company providing clients with the best services in the cost-effective pricing range. Our motto is quality and we make sure to create an impression on the viewers.
00