Čeká nás výkupné v podobě obří vakcinace díky koronaviru? Antonín Baudyš poukazuje na zajímavá fakta
27. ledna 2020 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce, neprehlednete videa 149474 7
Antonín Baudyš v popisku komentáře videa uvedl: Čeká nás výkupné v podobě obří vakcinace? Bill Gates předpověděl v květnu 2018, že to přijde brzo a z Číny, univerzita Johna Hopkinse prohlásila v půlce října 2019, že příští pandemie je nevyhnutná, a urychlí hospodářskou krizi. (Foto: Youtube)

 

 
 
 

Patenty jsou ošetřeny, zvoleno správné místo, výtečně načasováno. Proti prasečí chřipce ČR v roce 2009 málem nakoupila 12 milionů vakcín od firmy Baxter. Ta si patent na vakcínu zaregistrovala rok před jejím vypuknutím. Virus si tehdy Baxter musel nejdříve odpracovat jeho rozesláním do 16 laboratoří světa, v podobě infikované vakcíny. Opatrnost však budiž na místě, co kdyby se po všech předchozích pokusech Big Farmě nakonec vážně podařilo nemožné? 

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


MK
Milan Klusák
4. února 2020
Jde o to, aby jste se ve strachu dali rychle očkovat proti údajnému koronavíru, jen jestli to bude ta pravá vakcína.Co když to je Gatesův plán na vykynožení lidstva? Nedejte se vakcínovat za každou cenu.Tímto moc děkuji p.Baudyšovi, že nás jako první varoval.
00
TL
tivukiz larjem
6. února 2020

TxTag is operated by the Texas Department of Transportation (TxDOT), is one of three interoperable electronic toll collection systems in Texas.

texas tag    | eztag   | paytexastoll


00
DM
dorcas melda
11. února 2020

Obtaining Custom Religion Writing Services online is fulfilling for most students who have to struggle with deadlines on College Religion Writing Services and Professional Religion Writing Services.

 
00
JM
joan melda melda
17. února 2020

Through our experts, we offer all kinds of Nursing Research Paper Services and Nursing Research Writing Help Services to suit the needs of every student when they are given any Nursing Research Paper Writing Services.


00
WM
woom moow
21. února 2020
Read the new virus information. Click. slotxo
00