Bývalý pilot CIA: Nebyla to letadla, co zbouralo mrakodrapy WTC
22. června 2018 Redakce AC24 Ze světa 139228 11
Bývalý pilot CIA místopřísežně prohlásil, že 11. září nezasáhla Světové obchodní centrum žádná letadla, protože to bylo fyzikálně nemožné.

 
 
loading...
 

John Lear, syn vynálezce Billa Leara, poskytl odborný posudek, že je fyzikálně nemožné, aby Boeing 767 (lety AA 11 a UAL 175) zasáhl mrakodrapy „Dvojčata“ 11. září 2001, zejména když je měli řídit nezkušení piloti. Ve svém místopřísežném prohlášení - pro soudní řízení - uvádí:

„Žádný dopravní Boeing 767 nezasáhl Dvojčata, jak podvodně prohlásila americká vláda, média, NIST (Národní institut standardů a technologie při ministerstvu obchodu USA) a jejich dodavatelé“.

„Žádné takové nehody se nestaly, protože jsou fyzikálně nemožné, jak byly popsány, z následujících důvodů: v případě UAL 175, který mířil proti jižní věži, skutečný Boeing 767 by se začal teleskopicky hroutit, kdyby jeho špice narazila do 14palcových ocelových sloupů (35 cm)…Vertikální a horizontální ocasní části by byly okamžitě odděleny od letadla, narazily by do ocelových boxových sloupů a spadly by na zem…Motory by po nárazu na ocelové sloupy udržely svůj základní tvar, buď by spadly na zem, nebo by byly objeveny v troskách zřícených budov. Žádný Boeing 767 by nedosáhl rychlosti 870 km/hod (540 mph) ve výšce 330 metrů nad mořem…

- Turbínová část motoru není vyvinuta tak, aby pohltila takový objem hustého vzduchu v této výšce a při této rychlosti

- Část domnělého vnějšího trupu obsahující 3 nebo 4 okenní průřezy neodpovídá letadlu, které vrazilo do 14palcových boxových ocelových sloupů, rychlostí vyšší než 800 km/hod. Zmačkala by se.

- Žádná významná část Boeingu 767 nebo motor by nemohly proniknout 35centimetrovými ocelovými sloupy a 11,3 metru za mohutné jádro věže, aniž by část spadla na zem.

Trosky by měly obsahovat velké části Boeingu 767, včetně jader tří motorů o vázce přibližně 4 tun, které nemohly zmizet. Ale dosud neexistuje žádný důkaz, že velké součásti struktury letadel byly ve WTC nalezeny. Je nemožné, aby toto letadlo kompletně zmizelo.“

Spor Morgana Reynoldse

Místopřísežné prohlášení, datované 28. ledna 2014, je uloženo u Obvodního soudu USA v Jižním okrese New Yorku jako část soudního sporu, který vede Morgan Reynolds. Bývalý vedoucí ekonom za vlády George W. Bushe podal oficiální žádost o opravu k NIST, v níž vyjádřil své přesvědčení, že do Obchodního centra nenarazila komerční dopravní letadla.

Ačkoli Hnutí za pravdu o 11. září původně teorii „bez letadel“ odmítalo jako příliš podivnou, po všech vědeckých a racionálních analýzách začíná být široce uznávaná, protože vysvětluje shromážděné důkazy. Na rozdíl od jiných forem stanovisek, místopřísežné prohlášení se stává pravdou podle zákona, jestliže není vyvráceno. Nyní je k dispozici kritikům této teorie, aby předložili své důkazy a analýzy, aby toto stanovisko bod po bodu vyvrátili. Jestliže to neudělají nebo nedokážou – potom bude Vláda USA povinna uznat, že zpráva Komise 11. září je chybná.

Zkušený pilot CIA

Lear, 65letý letecký kapitán a bývalý pilot CIA, který nalétal více než 19 000 hodin – také upozornil na nezkušenost pilotů, kteří údajně letadla řídili: „Údajný ´kontrolovaný´ sestup na New York v relativně přímém kurzu pilotem začátečníkem je extrémně nepravděpodobný kvůli náročnému udržování směru, míře sestupu a sestupové rychlosti v rámci parametrů ´kontrolovaného´ letu. ..Aby pilot dokázal interpretovat údaje na monitoru Elektronického letového informačního systému, musí být vysoce kvalifikovaný, což žádný z únosců nebyl ani k tomu neměli příslušný výcvik, aby mohl použít jeho řízení, včetně křidélek (aileronů), směrového kormidla, spoilerů a plynu, aby ovlivnili, řídili a udržovali sestup.

Lear podle svého čestného prohlášení létal na 100 různých typech letadel během 40leté praxe a je držitelem více pilotních certifikátů FAA (Federální letecké velení) než kterýkoli jiný vojenský pilot. Pilotoval tajné mise pro CIA do jihovýchodní Asie, východní Evropy, na Střední východ a do Afriky v letech 1967 až 1983, potom pracoval několik let na obchodních linkách jako kapitán, kontrolor a instruktor.

Lear považuje letadla, která byla nafilmována během útoku na New York, za sofistikované hologramy, které vytvořila americká armáda resp. americké tajné služby.

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PE
Pátý Element
22. června 2018
02
PJ
Premek J
22. června 2018
Největší hoax tohoto tisíciletí. Made in USA, tak jako drtivá většina z nich.
60
PA
Piovarči Aragonit
23. června 2018

Ešte zaujímavá správička k situácii v Sýrii

Podľa ruského Centra pre zmierenie, Abu Thlaith a jeho skupiny odovzdali svoje pozície v obciach Dama a Chyah v severovýchodnej Daraa na vidieku Sýrskej Arabskej Armáde (DSP).

Tak predsa sa darí a niektoré skupiny ozbrojenej opozície to vzdávajú.

MApky žial nie je možné vložiť. Sýrska armáda postúpila mohutne aj pri Al Suwajde proti bunkám ISIL.


60
ZZ
Zahradník Zahradník
23. června 2018
Motory nalezeny byly - viz obrázky na google heslo: 9/11 wtc plane engine  (v jendom případě je i vidět na videu, jak vylítnul při nárazu ven), "zkušený pilot CIA"  je asi jen trochu neinformovaný, to se stane :)  Takže už víme, že to nebyla letadla ale přeci jenom ony hologramy, vždyť je to vidět na první pohled :D  
14
CC
Corgoň Corgoň
23. června 2018

Pozrite sa ako presstitút Schutz "vyvrátil" všetky konšpiračné teórie o 11. septembri 2001

https://www.youtube.com/watch?v=NLqNFrhtlEo


20
CC
Corgoň Corgoň
23. června 2018

Slovenský pilot o "lietadlách" z 11. 9. 2001

https://www.youtube.com/watch?v=_E3clWatrkQ

Konšpirační teoretici Wald a Boudník o páde WTC

https://www.youtube.com/watch?v=nJJWQKNSVNg


30
PA
Piovarči Aragonit
23. června 2018
Tento sku... systém neustále prepisuje príspevky

Tak že sa istím a všetko treba kopírovať alebo dvakrát písať

 Tavenina pod troskami WTC tu na videu: https://www.youtube.com/watch?v=BI_EFMTLNwc

Na zrútení dvojičiek je najpozoruhodnejšia prítomnosť taveniny ocele a železa pod troskami ešte celé týždne po páde. Dôkazov o tom je dostatok inielen vo forme svedectiev ale aj fotografií a videozáznamov.

To sa nedá porieť

   Teplota materiálu dvýhaného čelusťou žeriavu bola okolo 1700 až 2000 stupňov

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt foto pádu dvojičiek WTC

Kusy roztavené ocele, jejíž fotografie (zbytečně) předložil novinář Bollyn profesoru Eagarovi z MIT

Tým fyziků z univerzity Brighama Younga (Brigham Young University, BYU), zjistil, že v nejnižších podlažích dosahovala teplota 1093°C po celých pět následujících dnů po zřícení budov. Na místě identifikoval přítomnost termátu a prokázal perforaci a síru na ocelových sloupech. Této skupině i profesoru Jonesovi byl nabídnut grant, jestliže zanechají výzkumů na WTC. Všichni odmítli a své poznatky zveřejnili. (Zaznamenal Jacob Hamblin.

Ale ešte udivujúcejším fenomenpm bola prítomnosť exotyckých častíc ako je Trítium

Dr. Thomas Cahill, profesor atmosférické fyziky, poukázal na totální přeměnu trosek WTC pomocí penetrace suterénů chlorovou emulzí. Po prvním mikronukleárním výbuchu vznikl působením vysoké teploty dioxin, který po tři měsíce působil na trosky budov. Cahill dokládá, že byly po celou dobu velice horké a mohly by zapálit papír. Dr. Levin tvrdí, že po dobu prvních tří měsíců byl ze spáleniště slyšet neurčitý pohyb a zvuk!

A tu je pre porovnanie podpovrchový jadrový výron

Pekelná fontána

Porovnání tvaru zplodin na WTC vlevo a vpravo u zkušebního, vždy velikost 10 kt TNT Porovnání tvaru zplodin na WTC vlevo a vpravo u zkušebníhojadrového podzemného výronu, vždy velikost 10 kt TNT  

 Aká sila tu prúdila čo vytrorilo tento výrovitý reliéf? Hornina ako keby tu bola v plastickom stave. Výrili tu žeravé plynové častice? Toto neurobila voda toto nebol slap ako tvrdí podplatená veda  Táto hornina bola myxovaná v plastickom stave žeravými plynmi pod veľkým tlakom      Následkem uvolněné energie nukleárneho výbuchu zde navíc působily i velmi vysoké teploty a exotické sloučeniny. Sprška, které se snesla na dolní Manhattan obsahovala – mimo jiné – kyselinu dusičnou a vypařující se kov. Kyselina dusičná nemůže vzniknout ,,jen tak“ při pádu budovy.

Tato kyselina působí při styku s kovem okamžitě korozi. 1200 aut v okolí mělo rozleptanou karoserii, vypařené kotouče, rozteklá skla apod. – část z nich přitom nebyla zasažena ani plamenným hořením. 

Možno si to prečítať aj tu pod fotkami:

http://aragonit9.blogspot.com/2016/11/pochmurna-nedela-6.html

  Pověřená vědecká instituce USGS, zjišťovala následky kolapsu, shromážděním odebraných vzorků 15  cm tlustého prachu z 35 míst Dolního Manhattanu, kam dolétl v obrovském pyroklastickém proudění ve formě aerosolu. V něm našli mnoho chemických prvků, ale i dost toxických a vzácně se vyskytujících, jako baryum, stroncium, thorium, cesium, lanthanum, ytrium. Rovněž nějaké, pouze se vyskytující v radioaktivní formě po výbuchu. Nejvíce vypovídající byl odběr ve vzdálenosti 250 metrů na pozemku WTC 01-16. Zde bylo naměřeno 3,67 gramů barya /kg prachu, 3,08 g stroncia/kg prachu. Ostatní odběry vykázaly 0,4 až 0,8 gramu barya/kg prachu, stroncia zase méně. Povolená úroveň je 0,015 gramu barya/kg prachu. Životu nebezpečná hodnota je již nad 0,4 gramu barya/kg prachu! Stroncium vytlačuje z kostí a zubů kalcium a tak je zeslabuje až k rakovině, která se na Manhattanu zvýšila po roce 2001 několikanásobně. Ještě 21 dní po útoku stále hořely požáry a tekla roztavená ocel, řekl 5. října 2001 na Národní konferenci statiků Leslie Robertson, jeden ze stavebních inženýrů WTC. Tiež zomrel na rakovinu.

 

Foto nevložíš čo zahynieš. Skrátka vyhlási že nemáš oprávnenie, alebo sa koliečko točí do nekonečna. Píše Nemáte roli pro tento portrét. Ešte je to aj sprostý preklad zrejme z angličtiny

Ale dá sa to obísť kopírovaním

 

Scipio Invicitus

tak vystvetli ten výskyt Trítia barya, stroncia, thoria, cesia, lanthanu a ytria

Přibližně deset sekund před kolapsem věží zaznamenaly seismografy vzdálené 34 kilometrů severně od Manhattanu otřesy o síle 2,1 a 2,3 Richterova stupně. Samotný náraz údajných letadel se na přístrojích téměř neukázal, stejně jako dopad trosek nebo“pád“ budovy WTC 7.

V prostoru těchto budov působil vysokoenergetický EMP,

v ten den naměřený vojenskými odborníky armády USA již na území Ground Zero, jak bylo možné zhlédnout na jejich zprávě i v originále, 10 let zveřejněném na jejich FASU internetovém zpravodaji, který tak vyhověl požadavku federálního státu.

Naměřili hodnoty 105V/m na vrcholu elektrického pole a druhou hodnotu 4 000 A/m na hrotu magnetického pole.

Vrchol hrotu elektrického pole a EMP je vymezen bodem nejvyšší voltáže minimálně 10 000 voltů/m. Tohoto vrcholu dosahuje ve výškách od 60 do 300 km nadmořské výšky, ale rozdílně podle typu zbraně.

 

Scipio nemôžem pod Teba reagovať stálo to prepisuje môj prvý príspevok tak že len takto

Takže ten EMP bol nameraný len je rozdiel keď ide o odpal pod zemou a odpal nad zemou


41
SI
Scipio Invictus
23. června 2018
Tritium není částice, ale izotop vodíku! Pokud by mělo podle některých teorií dojít k jadernému výbuchu, neexistovalo by jediné video kvůli EMP, jediná kamera by nemohla fungovat. EMP doprovází jaderný výbuch vždy, to je prostě fyzika a ta se nedá očůrat!
21
SI
Scipio Invictus
23. června 2018
Tvoje znalosti chemie a fyziky jsou velmi, ale opravdu velmi kromobyčejné. Navrch, 11.9.2001 Ground Zero ??? A někdo tam něco měřil? Zkus poprosit o jinou medikaci.
11
Satan Atan Henoch
23. června 2018

Zahradník má i zkušennosti jako pilot cia. Asi ví, kterým je ... zahradníkem. Každopádně dnes má hologram každý movitější občan usa a jde se předvádět i zpěvem. Ta technologie je tajná, to, co z ní zbylo, je jenom ochranný pásek na bankovkách nebo kartičkách. Zbytek se těžko hledá na internetu a nikdo o tom neučí. Jenom vip mají přístup a Jejich hologramové šou je mnohdy živí.

 

Henoch


10
Bender Rodríguez
27. června 2018
ak žijeme v holgrafickom vesmíre a sme len projekciou 5D simulácie , nieje problem vytvoriť 3D hologram lietadla   :o)
00
PJ
Premek J
22. června 2018
Největší hoax tohoto tisíciletí. Made in USA, tak jako drtivá většina z nich.
+ 6

ZZ
Zahradník Zahradník
23. června 2018
Motory nalezeny byly - viz obrázky na google heslo: 9/11 wtc plane engine  (v jendom případě je i vidět na videu, jak vylítnul při nárazu ven), "zkušený pilot CIA"  je asi jen trochu neinformovaný, to se stane :)  Takže už víme, že to nebyla letadla ale přeci jenom ony hologramy, vždyť je to vidět na první pohled :D  
- 4