Bylo zveřejněno parte Karla Gotta. Na oficiálních stránkách jej sdílela jeho rodina
9. října 2019 Redakce AC24 Z domova 8242 1
Rodina českého zpěváka Karla Gotta publikovala na oficiálních stránkách Mistra jeho parte. Na parte stojí, že Gott, který zemřel 1. října, „odešel smířen, v pokojném spánku, v kruhu své nejbližší rodiny“. (Foto: Karelgott.cz)

 
 
loading...
 

Na parte, které bylo dnes zveřejněno, rovněž stojí, kdy se se Zlatým slavíkem budou moci jeho fanoušci naposledy rozloučit.

Veřejnost tak bude mít možnost rozloučit se s Mistrem v pátek v paláci Žofín, a to v době od 08.00 do 22.00 hod. O den později, v sobotu 12. října, pak v 11.00 hod proběhne pohřeb se státními poctami a zádušní mše v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě.

Na samotném parte je pak zmíněno Gottova manželka Ivana, jejich dcery Charlotte Ella a Nelly Sofie, stejně jako starší zpěvákovy dcery z předchozích vztahů – Dominika a Lucie s manželi. Nechybí také Mistrovi vnuci Vojtěch a Jan.

V závěru parte je pak uvedeno, že rodina děkuje všem, kteří s nimi společně uctí památku Karla Gotta. „Jeho hlas bude znít v našich srdcích navždy,“ stojí na parte.

Legendární český zpěvák zemřel ve věku 80 let. Slavík navždy odešel krátce před půlnocí v úterý 1. října, a to obklopen svou rodinou. Na veřejnost se tato smutná zpráva dostala až následující den.

Oznámení o smrti Mistra přišla poté, co nedávno oznámil, že trpí akutní leukémií. V té době již podstupoval léčbu. Už v minulosti se ale potýkal s vážnými zdravotními problémy. Bohužel nyní tato zákeřná nemoc nad Zlatým slavíkem vyhrála.

 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
9. října 2019
Gott a jeho piesne ostanú navždy v našich srdciach
10
EP
Eduard Piovarči
9. října 2019
Gott a jeho piesne ostanú navždy v našich srdciach
+ 1