Byl zveřejněn záznam rozhovoru ukrajinských vojáků o katastrofě Boeingu
19. září 2018 Redakce AC24 Ze světa 7705 4
Ruské ministerstvo obrany zveřejnilo zvukový záznam rozhovoru ukrajinských vojáků, který podle MO dokazuje účast Kyjeva v katastrofě malajsijského boeingu (let MH17) nad Donbasem v roce 2014. Záznam se dá poslechnout na Telegramu rozhlasové stanice Hovoří Moskva.

Na ministerstvu se domnívají, že nahraný hlas patří plukovníku ukrajinské armády Ruslanu Hrynčakovi, který má na starosti kontrolu vzdušného prostoru v zóně donbaské operace. Hlas na záznamu mluví o možnosti opakování toho, co se stalo s MH17.

Tento rozhovor se konal v roce 2016 v Oděské oblasti při přípravě radaru Malachit, který se používá na objevení a doprovod leteckých objektů. Hlas patřící plukovníku Hrynčakovi říká: „Chlapci, půjde-li to takhle, pak *****, ****** (praštíme) ještě jeden malajsijský boeing."

Zástupci ministerstva obrany také prohlásili, že střela, která sestřelila MH17, byla vyrobena v osadě Dolgoprudnyj Moskevské oblasti a v roce 1986 byla odeslána do vojenské jednotky č. 20152 Ukrajinské SSR. Dnes je to 223. protivzdušný raketový pluk ukrajinské armády dislokovaný v městečku Stryj Lvovské oblasti. Tento pluk, sdělili v Moskvě, se nejednou zúčastnil vojenské operace na Donbasu. MO zdůraznilo, že tyto údaje naprosto vyvracejí obvinění na adresu Ruska z účasti na havárii letadla.

 
 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Pepa .
19. září 2018

no a, Putin stejně nic neudělá protože to je v tom lepším případě přizdisráč, nebo v tom horším v tom jede s nima...

A těm co by s tím něco udělat chtěli, tak to zakáže, nebo je rovnou propustí a sbohem a šáteček.


23
Jarin G.
19. září 2018

Pepo s tečkou! 

S tím přizdisráčem bych to tak neviděl. Myslím si, že Putin je mnohem větší politik, než ty se  svým radikálním a jednoduchým způsobem myšlení, dokážeš pochopit! Jen kvůli němu tu můžeš psát své štvavé komenty. Už dávno svět mohl shořet v atomovém ohni 3. WW.  "Západ" prostě to Rusko, jeho území a zdroje prostě chce! Kdyby byl u vesla takový populista Žirinovskij, tak je už dávno hotovo, vymalováno! 

Zřejmě jsi příznivec jednoduchých řešení! Tací už v historii na světě způsobili dost škod. Takovej Áda by mohl vyprávět! Stačilo jen :"Deutschland, Deutschland, über alles" a Němci jak ovce šli za ním dobýt a ovládnout svět.

Co jako Putin s tímhle "sestřelem MH17" a důkazy o tom, kdo to provedl, měl udělat? Západ si jede po svým. Pravda či důkazy je vůbec nezajímají!  Co třeba Salisbury, akce Bílých přileb atd.? To by měl Putin dát příkaz bombardovat Ukrajinu nebo rovnou Brusel? Napiš, jak to má řešit! Myslím MH17 a ruské důkazy.

Možná jsi jen ve svém rozhořčení nezaznamenal, že tady v tom článku nešlo o v Sýrii a sestřelené letadlo Il-20.

Ale i v té Sýrii. Putin měl okažitě udělat co? Vojensky napadnout válečného štváče Izrael? Bombardovat Izrael, ostřelovat základnu USA, lodě u břehů Sýrie?  A celý "západní svět" prolezlý chazary a sionisty, v čele s USA a NATO, by jen přihlížel a říkal si, ti nám židům ale dali lekci? To jsou ale kabrňáci, ti Rusové. S tím se musíme jen smířit. Na ně prostě nemáme. Napiš, jak to měli Rusové vyřešit? Fakt mě to moc zajímá.

Moc by mě také zajímalo, kdo ti dal ty kladné "lajky" za toho přizdisráče. Ještě nedávno se tu na AC24 Putinovi "fandilo"!


20
PA
Piovarči Aragonit
19. září 2018

Samozrejme západ všetko ako vždy spochybní ako nepriateľskú propagandu Ruskej strany. Ale nám to stačí. Urobili to Ukrajinci a poradili im to na betón tajné služby USA ktoré s týmto druhom teroristických armádnych akcií majú svoje skúsenosti.

Rusko musí začať jednať zásadne preto že inak bude zatlačené celkom do kúta.

Rusko by malo idlíb infiltrovať partizánskymi skupinami ktoré by mali bojovať z militantmi a celkom ich tak zlomiť.

 

Rusko v Sýrii zatiaľ vôbec nevyhralo chybu urobili že armády neprešli na východný breh Eufratu a neobsadili tam značnú časť územia s najväčšími ropnými vrtmi teraz sa tam rozťahujú Američania. Tam sa urobila prvá zásadná a strategická chyba pri Deir Ezzor mala armáda postupovať po východnom brehu až k ropným poliam Omar a ďalej k južnej hranici. Kapitálna chyba Sýrskej a Ruskej armády. Strategická chyba ktorá ich môže stáť nielen veľa ľudských životov ale aj prehru a debakel v Sýrii.

20 km demilitarizovaná zóna okolo Idlíbu by mala byť obsadená Ruskou a Tureckou armádou tak že by ozbrajenci prišli o hodne územia a Idlíb sa výrazne scvrkne. Nie je ale vyriešená Sýrsko Tuirecká hranica.

či ale aj dôjde k realizácii tejto zóny je otázne. Militantom sa to asi nebude páčiť a budú sa snažiť vyprovokovať Americké bombardovanie Sýrie. Preto tam vplávala aj ďalšia liedadlovka pomenovaná po prezidetovi ktorý dal zvrhnúť dve atómové bomby na Hirošimu a Nagasaky. USA sa zrejme neuspokoja s demilitarizovanou zónou a budú chcieť zmenu režimu v Sýrii na ten ich proamerický bábkový režim tak ako to robia v celom svete kde si kupujú elity.

Rusko musí výrazne pritvrdiť len diplomacia mu nepomôže získať patrišný rešpekt

 

Ako je to ale v skutočnosti tu je to čierne na bielom kto ovláda Rusko a kto s nami všetkými hrá túto špinavú hru:

https://aeronet.cz/news/video-vladimir-zirinovsky-zautocil-v-ruske-televizi-na-zidy-ze-ridi-politiku-kremlu-a-stoji-v-pozadi-kauzy-skripal-kdo-nahradi-vladimira-putina-ve-funkci-prezidenta-az-jednou-odejde/

 

http://aragonit11.blogspot.com/2018/09/ekoden-ktory-nam-celkom-nevysiel-15.html


20
Jarin G.
19. září 2018

Edo, psal jsem ti odpověď v té diskuzi "„Zajištění dodatečné bezpečnosti pro ruské vojáky v Sýrii pocítí všichni,“ uvedl Putin

Tady jen upzorním. Populista Žironovský je takový malý ruský Hitler. My tu měli taky takového. Sládek se jmenoval. Jednoduchá řešení, bez ohledu na vnější okolnosti. Chtělo by se o něj trochu víc zajímat! Konec konců i Rusové na něj dost serou. 5,65% je jeho výsledek v prezidentských volbách.  Podívej se i na výsledky voleb z dlouhodobého hlediska.

Jinak samozřejmě je sionistická klika prorostla to ruské vlády. Ale ona je prorostlá i do té v uSSA, či v české i slovenské vládě. Co třeba Kiska? Chazaři svými penězi ovládají v podstatě celý západní svět!

Ale jak z toho ven? Pogromy to dnes asi těžko. Jak je zbavit moci? Tohle vyřešit, tak by se světu moc ulevilo.

 


20