Bude z ČR ekonomická kolonie SRN pod patronací USA? Vojenský analytik uvedl, co stojí za neustálými útoky proti Babišovi
29. května 2020 Redakce AC24 Z domova 13888 1
Vojenský expert a bezpečnostní analytik Jaroslav Štefec se ve svém statusu na sociální síti zaměřil na to, v čem je celá aktuální politická „elita“ zajedno a čím se od sebe liší. Při této příležitosti rovněž rozluštil, co podle něj stojí za neustálými útoky proti českému premiérovi Andreji Babišovi. (Foto: Africom.mil)

 
 
loading...
 

Svůj post na sociální síti odborník začal tím, jaký je rozdíl mezi českými politiky a v čem jsou naopak zajedno. Dotkl se přitom zástupců různých stran.

„Víte, jaký je hlavní rozdíl mezi profíkem šéfujícím ANO a aktuálně i ČR Andrejem Babišem, a politickými amatéry, manažerskými a osobnostními nulami ódeesákem Fialou, pirátem Bártou, šéfem STANařů Rakušanem nebo, abych nezapomněl na ženy, šéfTOPkařkou Pekarovou Adamovou? Rozhodně ne v tom, že by snad současný premiér měl na rozdíl od nich větší zájem o osudy nás, „normálních“ občanů ČR, nebo o zachování české státnosti. To ani náhodou. V tom je celá aktuální politická „elita“ rozhodně zajedno,“ stojí si za svým.

Přece jen však uvedl, v čem se Andrej Babiš skutečně zásadně odlišuje od zmíněné partičky amatérských rádobypolitiků a přicmrdovačů. Podle něj jde o plánovitost, profesionalitu, organizovanost a skrytost, s níž je schopen provádět (na)řízenou transformaci českého státu ve věrného člena EU a NATO.

„Jinak řečeno, profesionálně organizuje likvidaci české státnosti a změnu naší země v bezprávnou ekonomickou kolonii Německa pod silovou patronací USA,“ míní.

Nevynechal však ani neustálé útoky proti jeho osobě. Ty totiž považuje za ideální kouřovou clonu, za níž se úspěšně skryjí potenciálně nepopulární „reformní“ kroky. „A samozřejmě také nástroj vytváření neustálého tlaku na premiéra a lidi kolem něj, kdyby si to náhodou chtěli rozmyslet. Takové malé politické a ekonomické „memento mori“,“ vysvětluje.

Vzhledem k výše uvedenému však bezpečnostní expert smutně podotýká, že se bohužel zdá, že možnost zastavit tento proces už momentálně neexistuje. Podle jeho slov nás tak čeká mnoho desetiletí úpadku a stagnace pod nadvládou nikým nevoleného Velkého Bratra v Bruselu, který bude dost možná za pár let vyznávat islám.

„Málokdo z lidí mladších 25 let zná skutečný význam pojmů „svoboda“, „demokracie“, nebo „lidská práva“. Nikdo je o nich neučil. Je to dáno třiceti lety pomalé a nenápadné přeměny našich dětí, původně budoucnosti a naděje českého národa, v „poslušné občany EU“. Sice začasté s vysokoškolskými tituly z genderových a společenských „studií“, ale také s představami, že jídlo roste v regálech hypermarketů, nůž rybička je zbraň a naší povinností je pomoci všem chudým celého světa. Tady u nás, pokud možno,“ dodává.

Ve svém facebookovém příspěvku také podotýká, že jsme se dívali na rozklad našeho skvělého školství, jehož absolventi navrhovali a vyvíjeli lasery, kontaktní čočky a tryskové stavy, stavěli auta, letadla, přehrady, mosty i jaderné reaktory, ale přitom jsme netušili, co se vlastně děje.

„Stejně jako jsme se celou tu dobu dívali na likvidaci naší ekonomiky, našich státních firem, bank, armády a policie, aniž bychom vnímali, že jsme vlastně systematicky zbavováni své státnosti a samostatnosti. A měněni v bezprávnou opovrhovanou kolonii bez nároku na vlastní ekonomiku, na vlastní zahraniční, obrannou a bezpečnostní politiku,“ uvádí.

Závěrem pak Štefec píše, že koronavirová krize, z níž umělost čpí na sto honů, možná přinese změnu. „Ale rozhodně ne k lepšímu pro naši zemi a její obyvatelstvo,“ uzavírá své povídání.

Zdroj: snews.com

 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
29. května 2020

Spomínam si v tomto ohlade na Miklošove slová že západ dobehneme až za 40 rokov teda nikdy. Opieral sa o bibilický prébeh úteku židov zo zajatia keď museli 40 rokov putovatˇ po púšti aby vymrela stará generácia čo si pamätala mastné hrnce v Egyptskom zajatí až potom doputovali do zeme zaslúbenej... kde ale najprv bolo treba povraždiť Kanáncov.

Samozrejme že budeme slúžiť aj naďalej Bruselu a USA vo volbách to mladá generácia spečatila volbou Matoviča. Stíhačky nakúpime aj keď budeme chudobní ako kostolné myši a zadĺžení ako Ukrajina radšej sa zadĺžime a zaplatíme aj výstavbu a prevádzku amerických základní na Slovensku.

To už je pod novou vládou nezvratným procesom. Absolútna debilizácia a ujarmenie národa pod cudzou správou a "ochranou" západnej mafie ktorú si budeme platiť s drahých pôžičiek z ich bankových inštitútov

Španieli idú likvidovať chudobu nepodmieneným príjmom 1000 Ečiek pre všetkých chudobných

U nás sa chudobným dôchodcom zoberie aj biedny 400 Eurový 13 dôchodok a zamrazí sa aj rast minimálnej mzdy aby slovač bola i naďalej chudobná a na hranici biedy zatial čo španieli dajú svojim chudákom bezpodmienečne 1000 Euro mesačne a na zbedačenom pracovitom Slovensku je výška minimálneho dôchodku na 347 Eurách

Zato pajtáši na čele s Matovičom poberajú 3 -4 tisícové platy a znížiť si ich samozrejme nechcú. A to sme počúvali Matovičovú prednášku kázal ako farár na kancli o tom ako predchádzajúca vláda anorálne zvýšila platy poslancov o 1500 Eur. Rozhorčoval sa pritom ako Ježiš v Jeruzalemskom chráme keď prevracal stoly peňazomencom.... a dnes je premiér a znižovanie platov v parlamente nie je na programe. Zato dôchodcom zoberú 13 dôchodok a zmrazia rast minimálnej žobráckej mzdy

https://aragonit11.blogspot.com/2020/05/trump-otevre-ekonomiku-i-kdyz-na-virus.html


00