Britským rasista volal po „pálení vaječníků“ muslimských dívek, aby se ty „ku..y nemnožily“
30. ledna 2019 Redakce AC24 Ze světa 243214 1
Britská policie vyšetřuje zprávy o „rasistickém videu“, které se objevilo na internetu minulý pátek. V něm muž za kamerou hrubě uráží muslimské dívky. (Foto: Youtube)
 

 
Loading...

Muž (60), který sledoval skupinu muslimských dívek a volal po jejich sterilizaci, byl vzat do vazby londýnskou policií, informovalo Metro.

Muž dívky, které se pohybovaly před školou Central Foundation Girls' School, označoval za „ku..y" a říkal, že se budou množit jako „zas..né krysy".

„Jak vidíte, tyhle všechny vycházejí ze zas..né školy. Všechny tyhle zas..né černé ku..y. Každá z nich bude mít minimálně čtyři pět zas..ných dětí. Ku..a, koukejte na ně. Jsou všude, kam jen ku..a dohlédneš, kámo. Tyhle ku..y se budou množit jako zas..né krysy, to ti říkám."

Video se objevilo na sociálních sítích. V něm také hovořil o doktoru Josefu Mengele, který v německých koncentračních táborech prováděl vražedné experimenty na lidech.

„Tohle byla Anglie. S tím, kolik jich je, jsme v prd..i. Myslím, že bychom měli dělat něco jako starý doktor Mengele (…), aby se tyhle ku..y nemohly ku..a množit," prohlásil s tím se dívkám měly pálit vaječníky.

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


AH
Acacia hary
31. ledna 2019

The case is worth condemning. about distinguishing between ethnic groups.  

fnaf


00