Boris Johnson se setkal s Billem Gatesem kvůli zavedení „globálního“ vakcínového programu
16. listopadu 2020 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce 38815 7
Boris Johnson hodlá využít britského předsednictví G7 v roce 2021 k realizaci „globálního přístupu“ Gatesovy nadace k „zabezpečení zdraví“. (Foto: Wikimedia)

 

 
 
 

Britský premiér Boris Johnson, který je v současné době kritizován za vyhlášení dalšího lockdownu na základě sporných údajů, se setkal s Billem Gatesem, aby s ním prodiskutoval zavedení globálního programu „zabezpečení zdraví“, k čemuž by mohl využít britského předsednictví G7 a tím celý proces urychlit.

Johnson se setkal s Gatesem a také s generálními řediteli deseti největších farmaceutických společností na světě za účelem podnícení plánů na zavedení vakcíny proti koronaviru.

Všichni generální ředitelé se zavázali k tomu, že poskytnou „spravedlivý“ přístup k vakcíně po celém světě, až bude vakcína připravená.

Johnson uvedl, že příležitost předsedat G7 v roce 2021 poskytne Británii možnost být hlavním průkopníkem globálního zdravotnického plánu, který vypracovala Nadace Billa a Melindy Gatesových ve spolupráci s Wellcome Trust.

Tento plán představil Gates na půdě OSN v září, kde vyzval společnosti Big Pharma, aby důkladně revidovaly svou schopnost vyrábět „vakcíny a poskytovat léčení“.

Johnson ocenil toto úsilí jako „novou éru spolupráce při řešení problémů“ a „pandemické připravenosti“ a dodal, že to bude „skutečně globální úsilí“.

Předseda vlády uvedl, že světoví lídři měli před mnoha lety dbát Gatesova varování, a že nyní musí spolupracovat s jeho nadací, aby zabránili tomu, aby se „něco podobného [jako je covid-19] už nikdy neopakovalo“.

Gates poznamenal, že „svět potřebuje komplexní strategii; ucelený přístup k financování a výrobě miliard dávek vakcín, testů a léků; a síť pro sledování nových hrozeb“.

„Máme velké štěstí, že předseda vlády Johnson přišel s chytrým plánem uskutečnit tohle ve Velké Británii, a naše nadace bude i nadále spolupracovat s jeho vládou a ostatními, aby se to stalo skutečností,“ dodal Gates.

Britská vláda se připravuje na rozšíření koronavirové vakcíny na zcela nevídané úrovni, kdy bude povolána armáda, která bude obsluhovat očkovací centra na stadionech, ve sportovních halách a nákupních centrech.

Bylo to popsáno jako „největší logistické úsilí od druhé světové války“.

Gates již dříve prohlásil, že svět se nevrátí do normálu, dokud „spousta lidí“ nedostane druhou „super účinnou“ vakcínu proti koronaviru, což může být za několik let.

Minulý týden Gates předpověděl, že „v nejlepším případě bude scénář“ pro návrat k normálu na konci roku 2021, což je termín, který byl omezen s výhradou: „Stále však nevíme, zda budou tyto vakcíny úspěšné.“

Miliardář také navrhl, aby vlády „hledaly“ způsoby, jak „snížit váhavost lidí ohledně vakcín“ tváří v tvář „konspiračním teoriím“, které mluví proti vakcínám.

Zdroj: zv.orgglobalresearch.ca

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
16. listopadu 2020

Sku.v.syni idú podla vyhladzovacieho plánu

Britská vláda se připravuje na rozšíření koronavirové vakcíny na zcela nevídané úrovni, kdy bude povolána armáda, která bude obsluhovat očkovací centra na stadionech, ve sportovních halách a nákupních centrech.

Bylo to popsáno jako „největší logistické úsilí od druhé světové války“.

Dokonca zapoja armádu a športové štadióny nejako mi to pripomína dobu Pinočeta ako na štadiónoch internoval opozíciu postupne mučil väznil a zabíjal ľudí ako dobytok.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/11/mark-zuckerberg-odeslal-400-mil-dolaru.html


00
Edwin Eugene Aldrin
16. listopadu 2020

Už jsi byl promořen čínským virem, kamaráde?

A pokud ti dá vaše vláda při povinném očkování vybrat, jestli chceš vakcínu AstraZeneca, nebo Pfizer, do které půjdeš? 


10
EP
Eduard Piovarči
17. listopadu 2020

Aldrine

neviem či som bol premorený možno, ale rozhodne som zatiaľ nemal žiadne príznaky. Tak trochu otužujem tak som zatiaľ v pohode. Nepôjdem do vakcín ani jednej tejto firmy v žiadnom prípade. Nemám žiadnu dôveru ani len k našmu zdravotníctvu nieto k farmaceutickým spoločnostiam zo západu a tobôž k tejto Slovenskej vláde.

Myslím si že skôr by malo ísť o prevenciu ako budovať v ľuďoch imunologickú odolnosť a na to je niekoľko spôsobou:

Nebyť závislí na tradičnej farmaceutickej liečbe len naozaj v krajných prípadoch. Dostať do seba všetko užitočné čo podporí naše zdravie to znamená superpotravyny plus všetky potrebné vitamíny a enzími ktoré podporujú odolnosť a imunitu a samozrejme okrem toho sa pravidelne hýbať a cvičiť chodiť do prírody a upevňovať tak kondíciu a zdravie, prípadne tiež otužovať a prevádzať a praktizovať napr, i prvky jógy koncentrácie a kontenplácie cvičením nájsť potrebnú duševnú rovnováhu teda venovať sa meditáciám pre odbúranie stresu pre kludnú mysel a pokoj v duši - šalom priateľu

Teda netreba mať žiadny strach

Ja zatiaľ neberiem žiadne lieky. Všetci v mojom veku ich už hlcú:-) Stále hudieš dookola tú svoju pesničku o čínskom víre? Pritom dobre vieš že na tom víre pracovali najprv v USA a po zákaze tejto činnosti v USA a po uzavretí laborky vo Ford Detrix presunul súdruh Fauci výskum za Americké granty do Wuhanu. Toto je dostatočne transparentné tak sa tu nehrajme na to kto tu je väčší blbec:-)

A ako sa darí tebe už si skúsil covidovú chrípočku?

https://aragonit11.blogspot.com/2020/11/nedela-27.html


00
Edwin Eugene Aldrin
17. listopadu 2020

Že nový čínský koronavirus unikl z laboratoře ve Wu-chanu je již v podstatě jisté, těmi nesmysly o Američanech nikoho neoblbneš, kamaráde, potvrdil to i náš Prymulák.

 

Osobně jsem zcela zdráv, u doktora jsem nebyl již desítky let, tudíž z čínského viru obavy sám nemám, pouze starost o blízké.

 

Do vakcíny ovšem asi půjdu, právě abych ochránil i příbuzné v důchodovém věku. Ještě uvidíme, zda to bude Pfizer, AstraZeneca, BioNTech či Moderna. Pokud bude na výběr, zvolím tu, jež se zčásti vyrábí i v Česku.

 

Západní farmaceutické firmy už z lidstva očkováním vymýtily celou řadu smrtelných nemocí, to nikdo jiný říci nemůže.


00
EP
Eduard Piovarči
17. listopadu 2020

Unikol z Wuhanu ale najprv ho tam doviezli z USA, ale ukazuje sa že v USa sa to už šírilo v lete 2019 tak že Wuhan bol Gatesom pekne krásne naplánovaný preto predpovedal, že pandémia príde z Číny.

Pôvodcom víru sú USA konkrétne Fort Detrix ktorý bol uzatvorený kvôli havárii a netesnosti systému odpadových vôd. Hovor si čo chceš. Pôvodcovia a plánovači pandémie sú v USA všetko ludkovia za Gatesovým felčiarskym očkovacím gangom.

Komunisti rovnako vimítili mnoho chorôb, spalničky, tuberu, osypky, mums, tetanus atď atď. Vďaka komunistickému očkovaniu sme ako deti žiadne takéto choroby nemali a boli sme zdravou mládežov.

A daj bacha aby si po tých vakcínach od tých tvojich spasitelov neochorel


00
Edwin Eugene Aldrin
18. listopadu 2020
Bože, kámo, zkus taky někdy zapojit mozek a KRITICKÉ MYŠLENÍ. 
00
LF
Larry Fistingfield
17. listopadu 2020

A co takhle vzít to od toho správného konce, jsem rád Borisi, že jsi prohlédl.

JE TŘEBA OKAMŽITĚ ZPROSTIT JAKÉKOLIV MOCI VŠECH 911+ROTHSCHILD-ROCKEFELLER, ZŘÍDIT BERLÍNSKÝ SOUDNÍ TRIBUNÁL, SOUDIT A ODSOUDIT PACHATELE TĚCHTO ZLOČINŮ PROTI LIDSKOSTI, ZABAVIT MAJETEK JEJICH POZŮSTALÝM RODINNÝM PŘÍSLUŠNÍKŮM ! PREVENCE MUSÍ BÝT , SUPERPŘENAŠEČ A VÝROBCE GATES, JEHO GAVI A COVAX VYHLAZOVACÍ PROGRAM S WHO ODSTRANĚN, UVIDÍTE, JAK SE VÁM BEZ NICH BUDE ŽÍT, ZKUSTE TO TŘEBA NA MĚSÍC. UVIDÍTE, ŽE PŘIJDE PRAVÁ SVOBODA BEZ DEEP STATE, PŘISLUHOVAČŮ ČÍNSKÉ ČERNOOKÉ REPTILNÍ TOTALITY.

Když to může jít v Dánsku a tam už byla reptilní totalita v "krásném rozpuku", protestovali A ODRAZILI GLOBALISTICKÉ VRAHOUNY, TAK PROČ BY TO NEŠLO NA CELÉM SVĚTĚ?!?


00
Edwin Eugene Aldrin
16. listopadu 2020

Už jsi byl promořen čínským virem, kamaráde?

A pokud ti dá vaše vláda při povinném očkování vybrat, jestli chceš vakcínu AstraZeneca, nebo Pfizer, do které půjdeš? 

+ 1