Bolton: Írán se k nám nebezpečně přibližuje, nejspíše chce válčit!
19. května 2019 Redakce AC24 Ze světa 59175 7
Írán vlastně bez jakéhokoli dobrého důvodu postavil celou svou zemi hned vedle letadlové lodi USS Abraham Lincoln, která se v Perském zálivu jen projížděla, což Washington popisuje jako nebezpečný akt agrese.

 
 
loading...
 

Í„Je jasné, že Írán chce válku," řekl John Bolton, bezpečnostní poradce Donalda Trumpa. „Naše loď byla jen na výletní plavbě po celém světě, a Írán drze má svou zemi velmi blízko naší lodi."

"My tuto formu válečného chrastění nepřijmeme," řekl Bolton, „koneckonců, naše letadlové lodě slouží pouze jako výletní lodě, aby ukázaly svět našim námořníkům.“

„Letadla na palubě jsou vlastně mírovými holubicemi, které přinášejí mír, demokracii a prosperitu do jiných zemí," pokračoval Bolton.

Bolton uvedl, že USA se nejprve pokusily o diplomacii. Diplomat byl poslán do Teheránu, aby se zdvořile zeptal, zda je Írán připraven přestěhovat zemi od amerických vojenských sil a vojenských základen. Iránci ale tvrdili, že na celém světě nenalezli místo v bezpečné vzdálenosti od americké armády.

„Takže vidíte, snažili jsme se být rozumní,“ řekl Bolton a pokrčil rameny. „To znamená válku!"

Následující obrázek ukazuje, jak blízko byl Írán k 40 americkým vojenským základnám. Úplná provokace a hrozba pro Spojené státy.

Tento agresivní a provokativní přístup však sleduje také Rusko a Čína. Po celá léta se obě země stále více přibližují k americkým vojenským základnám a ohrožují je.

Samotné Rusko se přesunulo 1000 kilometrů na západ a ruští vojáci stojí přímo na hranicích s Evropou. Moskva porušila svůj slib, že nevyplní vakuum, když NATO ustoupí.

Kromě toho, co napadne Rusy, na vojáky NATO, kteří tráví pouze loveckou dovolenou ve třech pobaltských státech, zaútočit?

Rusové také provádějí změny režimů poté, co režim v zemích kolem Evropy a Severní Ameriky rozšířil svůj vliv a kontrolu. Cílem jsou zejména země, které nemají žádné nerostné zdroje.

Putin dokonce přivedl Donalda Trumpa do Bílého domu volební manipulací v roce 2016 a prezident Spojených států je moskevská poslušná panenka. Ostré sankce proti Rusku byly pro diváky jen hra.

„Ano, je to pravda, že Pompeo a já určujeme mírovou zahraniční politiku USA," zdůraznil John Bolton

„Kdy USA napadly nějakou zemi?" ptá se Bolton, „nikdy, Amerika bránila svou vlastní půdu!"

Na otázku, zda považuje celý svět za americké území, Bolton nechtěl odpovědět, končí svou glosu von Freeman na blogu Schall und Rauch.

Zdroj: pz.czbp.com

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


V2
Vaclav 2
19. května 2019
nejhrůznější fašistický zmetek...
20
EP
Eduard Piovarči
19. května 2019

Glosa je to naozaj dobrá a presne vystihuje súčasný USA vojnový absurdistán.

Irán teraz chráni Venezeuelu, alebo Američania aby si zachovali tvár preto že do Venezuely sa len tak pustiť nemôžu vytvorili veľkú hrozbu Irán kam presúvajú svoje sily aby Guaido pochopil že USA nemôžu vojensky účinne pôsobiť na takom množstve frontov

Áno je to tak Rusko Irán a Čína sa veľmi nebezpečne približujú k Americkýcm hraniciam, ano je to do očí bijúce a kto to nechce vidieť nie je na tej správnej strane dejín:-)


20
Pepa .
19. května 2019
laugh  super yes
10
EP
Eduard Piovarči
19. května 2019

NTERNÍ PRACOVNÍK BÍLÉHO DOMU: Válka s Íránem, kterou Trump plánuje, má začít na podzim 2019

redakce ITN 18.5.2019 IsraelTodayNews, překlad Zvědavec Jak uvedl zdroj pracující v Bílém domě, prezident Donald Trump a jeho vnitřní kruh plánují rozsáhlou invazi do Íránu. Plán zahrnuje pozemní invazi a využití taktických jaderných zbraní v rámci vojenské akce, která je plánována na podzim 2019. Írán bude podle zdroje „vymazán z mapy“ a válečné úsilí by mělo stát „dva a půl krát více, než válka v Iráku“.

http://www.novarepublika.cz/2019/05/interni-pracovnik-bileho-domu-valka-s.html

https://aragonit11.blogspot.com/2019/05/4-7-8-maj-na-jazere-priestor-tu-bude.html


10
EP
Eduard Piovarči
20. května 2019

Hayat Tahrir al-Sham obvinili DSP použitia chlóru v blízkosti Kabanah;

Miltiants používa protitankové riadené strely proti DSP v blízkosti zariadenia Huwayz a Mustariha;

Strety medzi DSP a militantov boli hlásené východe Kafr Nabudah;

V prestrelke bol zaznamenaný v oblasti západne od Abu al-Duhur letecká;

A militantné zbraň depa vybuchla v blízkosti mesta Idlib.

Vojenská Situácia V Severozápadnej Sýrii Mája 19, 2019 (Aktualizácia Máp)

V Idlíbe sa to rozbieha


20
EP
Eduard Piovarči
22. května 2019

V Líbyi pred Tripolisom pätová situácia

Haftarová armáda sa nedokáže pohnúť z miesta....


00
V2
Vaclav 2
19. května 2019
nejhrůznější fašistický zmetek...
+ 2