Blockchain & Bitcoin Conference Prague: hlavní blockchainová událost České republiky je opět zde
16. května 2018 Redakce AC24 Z domova 2406 2

 

 

Již počtvrté proběhne Blockchain & Bitcoin Conference Prague, která bude věnována blockchainu, kryptoměnám a ICO. Termín konání je 17. května. Jedná se o jednu z největších platforem v Evropě pro výměnu zkušeností a hledání potenciálních partnerů.

Blockchain & Bitcoin Conference Prague je akce organizovaná společností Smile-Expo, která vytvořila síť blockchainových událostí ve 20 zemích po celém světě. Organizátoři zamýšlejí překonat loňský úspěch: mezi řečníky budou experti z IBM, PwC a dalších společností známých v kryptokomunitě. Hosté si tak budou moci poslechnout prezentace o:

Blockchainu a jeho vlivu na podnikání a ekonomiku

Rene Bostic z IBM bude analyzovat případy blockchainových aplikací v podnikání a představí klíčové body procesu. Blockchainový vývojář z americké IT společnosti CA Technologies, Alexandru Popa, bude hovořit o vlivu blockchainu na systémy identifikace uživatelů.

Šéf konzultantské společnosti VOX ICO Consulting, Stefano Virgilli, vysvětlí základy blockchainu. Zástupce Evropské organizace pro jaderný výzkum Manuel Martin Marquez bude hovořit o urychlení vědeckého pokroku, ke kterému došlo po představení blockchainu.

ICO a kryptoměnách

Guenther Dobrauz, partner v PwC Legal Switzerland, vysvětlí dostupnost investic do ICO v budoucnosti a zda prodej tokenů nahradí venture kapitál. Spoluzakladatel GRAFT Blockchain, Dan Itkis, objasní, jak učinit integraci kryptoplateb všudypřítomnou.

Spoluzakladatel blockchainové platformy Crowdgolding, Alex Bozhinov, vysvětlí, jak moc, politika a finance změnily ICO kampaně.
 
Spoluzakladatel ICO akcelerátoru Iconiq Lab, Sandris Murins, bude hovořit o tom, jak vytvořit token a co je pro to potřeba.

Výstavní plocha

Hosté Blockchain & Bitcoin Conference Prague budou mít navíc k dispozici výstavní plochu. Své úspěchy zde představí společnosti reprezentující blockchainový průmysl a budou se týkat:

  • hardwaru a softwaru určených pro těžbu
  • rozvoje blockchainu
  • obchodování, marketingu a technologických služeb

Místo konání

Událost proběhne v příjemném prostředí hotelu Ambassador Zlatá Husa, který se nachází v historickém centru českého hlavního města.
 
Hosté se tak budou moci ponořit nejen do světa kryptoměn, ale také do atmosféry jednoho z nekrásnějších evropských měst.

Adresa místa konání: Václavské náměstí 840/5, 110 00, Praha 1

Registrace a plný program včetně aktuálních zpráv o události je možná >>> ZDE
 

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PE
Pátý Element
16. května 2018

00
Satan Atan Henoch
17. května 2018

Nemá smysl honit měny, navíc krypto. Pokud si lidstvo neuvědomí, že umí žít bez peněz, pak se jednoduše uživí tak, jak samozásobitelé dříve. Směnou, čili měnou, byla dříve pouze energie. Energie s níž někdo třeba vypěstoval kilo rajčat a vyměnil ho za otop. Ta energie je snadno měřitelná. Jedná se o energii jak těla, tak mysli. Bude k dispozici zařízení, se kterým budete moci směňovat svoje výrobky za jiné. To zařízení změří frekvence energií vložené do výrobku. Za tyto energie ve zboží budete moci dostat tutéž energii nebo podobnou v jiném zboží. Elektronvolt bude jednotka směny, nic jiného. 

 

Otec Noe


00