Black Friday super sleva pokračuje – získejte Windows 10 zdarma
24. listopadu 2020 Redakce AC24 Ze světa 11204 0
Přemýšlíte, jak si ještě zlepšit váš Black Friday? Jednoduše s aktuální nabídkou Black Friday GoDeal24.com.

 

 
 
 
 

Jedná se o jednu z největších slevových akcí roku, která je nyní k dispozici v rámci Black Friday super slev. Už nyní můžete při nákupu jedné licence Office získat jako dárek zcela zdarma sytém Windows 10. A pokud vám to je málo, můžete využít 50procentní slevu na Windows 10 nebo 55 procentní slevy na další produkty.

Kupte Office a získejte Windows zdarma

Nejvíce mluvená a nárokovaná nabídka vám dává Windows 10 zcela zdarma! Ne, nezbláznili jsme se a čtete to správně. Během super akce GoDeal24.com Black Friday rozdáváme Windows 10 zcela zdarma ke koupi MS Office. Kupte jeden software a dostanete druhý zdarma. Váš počítač tuhle akce jistě velmi ocení, dokážete si představit, jak skvěle bude fungovat s nejlepším systémem Windows 10 a ještě k tomu s profesionálním kancelářským balíkem Office.

Vyberte si vaše kombo níže:

50% sleva na Windows 10

Pokud si přejete jen upgradovat na Windows 10, pak to také můžete udělat v rámci akce GoDeal24.com Super Friday Super Sale. Získejte 50% slevu z našich již zlevněných licenčních klíčů na Windows 10.

Vyberte si z níže uvedených nabídek a využijte slevový kupón: SGO50

55% sleva na všechno ostatní

Během superprodeje na černý pátek GoDeal24.com jsou nabídky skvělé. Získejte 55% slevu na níže uvedené položky s kódem kupónu: SGO55

Nečekejte s nákupem a využijte výše uvedené úžasné nabídky, protože vzhledem k velmi vysoké poptávce si nejsme jisti, do jaké doby budeme mít zásoby. Objednávejte nyní, dokud je váš produkt na skladě, abyste se vyhnuli zklamání z toho, že již není.

O webu GoDeal24.com

GoDeal24.com je světový lídr v prodeji originálních her a softwarových klíčů. Máme zákazníky ze všech koutů světa. Poskytujeme podporu 24 hodin, 7 dní v týdnu spolu se skvělými nabídkami pro všechny. Když nakupujete na GoDeal24.com, můžete si být jisti, že budete jednat s důvěryhodnou značkou, která prodává pouze 100% originální software.

Máte dotaz?

Kontaktujte nás kdykoli před nebo po objednání. Chcete-li nás kontaktovat, jednoduše odešlete e-mail na adresu service@godeal24.com a náš tým zákaznické podpory se o vaši žádost postará co nejdříve.

Komerční sdělení.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor