Bioložka promluvila o „zázraku“, který může zastavit pandemii
27. března 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 67668 7
S brzkým ukončením pandemie nového koronaviru můžeme počítat jen v případě, jestli dojde k „biologickému zázraku“, jako je dlouhé období teplého počasí nebo náhlé oslabení viru při přenosu z člověka na člověka, oznámila Sputniku doktorka biologických věd, profesorka Školy systémové biologie GMU v USA Ancha Baranovová. (Foto: Twitter)

 

 
 
 
 

Prezident USA Donald Trump dříve prohlásil, že v USA mohou být v průběhu čtrnácti dnů odvolána omezovací opatření spojená s koronavirem.

„Brzké ukončení epidemie je možné, dojde-li k nějakému zázraku. Tím zázrakem rozumím zázrak biologický. Virus najednou zeslábne, nebo počasí bude slunečné a teplé v průběhu dvou týdnů. Občas u nás bývá začátek dubna teplý. Možná, že dny budou teplé, a v denní době začne rychlejší sterilizace životního prostředí. Jak už jsem vysvětlila, ten virus na slunci ‚vyschne´, řekla Baranovová.

Upřesnila, že pokud jde o jednotlivé státy USA, v Louisianě, kde je také silná epidemie, může být už pár dní v dubnu teplota nad 30 stupňů.

„Tím zázrakem jsem ale mínila ani ne to horké počasí, ale to, že může virus mutovat tak, že bude méně ‚zlý´, a počet těžkých případů se sníží,“ dodala Baranovová.

Podle názoru bioložky je také druhá varianta brzkého ukončení epidemie. Když mezinárodní zdravotnický systém najde vakcínu proti tomuto viru, zahájí její rozsáhlou výrobu a použití po celém světě.

„Jedno ze dvou: buď zahájení výroby účinného prostředku na rychlé léčení, nebo nějaký biologický zázrak. Když ale zůstane všechno tak, jak je, sotva budou všechny státy USA otevřeny za čtrnáct dní,“ podotkla Baranovová.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
27. března 2020

Slniečko potrebujeme ale pozrite sa na oblohu v noci nám nad hlavami hučia liatadla a zasierajú oblohu systematicky chemetrailsom len aby bolo čo najmenej slnečného svitu.

To asi nebude náhoda že?

Pozrite ako je obloha zabielená chemetrailsom. Toto robia neustále . A to už letecká preprava stojí ale armádne stroje cudzích štátov lietajú ďalej.

Nedúfajme že čoskoro niekto príde s vakcínou. Vakcína už určite existuje, ale pustia ju až potom keď sa epidémia riadne rozbehne tak aby pokapalo čo najviac ľudí. To je jeden z cieľou umelo rozbehnutej pandémie zbaviť sa časti populácie. V Takom taliansku sa to darí veľmi dobre a nabieha na rovnakú vlnu aj Španielsko kde umiera denne na tento vírus cez 700 ľudí

 

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/to-nejhorsi-teprve-prijde-varuje.html

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/koronavirus-je-to-horsie-ako-sme-si.html


10
EP
Eduard Piovarči
27. března 2020

Do 26. 3. Zomrelo na koronavirus 23 932 ľudí

Španielsko na tom môže byť ešte horšie ako Taliansko, USA pôjdu rýchlo do závratných čísel vo všetkých ohladoch. Premorenie v USA je neuveriteľné a rýchlo dosiahne pol milióna. Vypadá to tak že USA museli byť chorobou premorené už dlhšiu dobu. Tabulka kopírovaná o 23,00

                                    26. 3. 2020 zomrelo na coronavírus 2 650 ľudí

 

 


00
EP
Eduard Piovarči
27. března 2020
ĽUDÍ UŽ USMRCUJÚ AKO PSOV

Šokující svědectví slovenské lékařky ze Španělska: Lidem nad 75 let už dáváme jen eutanazii

Jsou jako ve válce, denně jim přibývají i stovky pacientů, jenže kapacitu mají na pouhý zlomek z nich. A tak museli doktoři ve Španělsku přistoupit k děsivému opatření. „V pátek jsme museli stanovit hranici 75 let a starší lidi už u nás neléčíme. Zní to hrozně, ale když nám někoho takového přivezou, uspíme ho a necháme zemřít,“ popisuje slovenská psychiatrička Eleonóra Balentová, která pracuje v Madridu. Je to hrozivý postup, ale v některých případech bohužel zřejmě nevyhnutelný. Nemocnice v některých částech světa, které jsou nejsilněji postiženy koronavirem , jsou vzhledem k masivnímu překročení kapacity nuceny dávat přednost mladším lidem a ty starší nechávat zemřít. Poprvé se o takové praktice začalo mluvit v souvislosti s Itálií, to samé se ale děje třeba i ve Španělsku. Slovenskému webu Sme.sk to prozradila Eleonóra Balentová, která už 20 let žije a pracuje v Madridu. Je psychiatričkou, jak ale sama říká, specializace v tuto chvíli nehraje žádnou roli. Nemocnice, kde pracuje, už přijímá jen pacienty s nemocí Covid-19 a ruku k dílu musí přiložit všichni. „Denně nám tu nakažení pacienti umírají. Jednotka intenzivní péče byla rozšířena, teď má asi 40 lůžek a část z nich je na porodním sále. To ale pořád nestačí. V pátek jsme museli stanovit hranici 75 let a lidi nad ní už neléčíme. Lékaři se jednoduše musí rozhodnout, kdo má větší šanci přežít, toho pak napojí na plicní ventilaci,“ popisuje Balentová.  

Jsou jako ve válce, denně jim přibývají i stovky pacientů, jenže kapacitu mají na pouhý zlomek z nich. A tak museli doktoři ve Španělsku přistoupit k děsivému opatření. „V pátek jsme museli stanovit hranici 75 let a starší lidi už u nás neléčíme. Zní to hrozně, ale když nám někoho takového přivezou, uspíme ho a necháme zemřít,“ popisuje slovenská psychiatrička Eleonóra Balentová, která pracuje v Madridu.

Je to hrozivý postup, ale v některých případech bohužel zřejmě nevyhnutelný. Nemocnice v některých částech světa, které jsou nejsilněji postiženy koronavirem, jsou vzhledem k masivnímu překročení kapacity nuceny dávat přednost mladším lidem a ty starší nechávat zemřít. Poprvé se o takové praktice začalo mluvit v souvislosti s Itálií, to samé se ale děje třeba i ve Španělsku. Slovenskému webu Sme.sk to prozradila Eleonóra Balentová, která už 20 let žije a pracuje v Madridu.

Epidemiologická katastrofa: Italům kolabuje zdravotnický systém. Zkouška čeká i na ČechyItálie

Je psychiatričkou, jak ale sama říká, specializace v tuto chvíli nehraje žádnou roli. Nemocnice, kde pracuje, už přijímá jen pacienty s nemocí Covid-19 a ruku k dílu musí přiložit všichni. „Denně nám tu nakažení pacienti umírají. Jednotka intenzivní péče byla rozšířena, teď má asi 40 lůžek a část z nich je na porodním sále. To ale pořád nestačí. V pátek jsme museli stanovit hranici 75 let a lidi nad ní už neléčíme. Lékaři se jednoduše musí rozhodnout, kdo má větší šanci přežít, toho pak napojí na plicní ventilaci,“ popisuje Balentová.

Nemocnice ve Španělsku pandemii koronaviru nezvládají.Nemocnice ve Španělsku pandemii koronaviru nezvládají.

Ani ostřílení profesionálové se přitom s takovou situací nejsou schopni srovnat. „Bavila jsem se o tom s kolegy, kteří jsou v těchto těžkých časech v první linii a nepřetržitém kontaktu s nakaženými. Plakali. Ta situace je bezprecedentní. Lékař musí několikrát denně určit, komu dokáže pomoct a koho nechá zemřít,“ vypráví psychiatrička. „Oficiálně se o tom nemluví, ale je to nevyhnutelné. Když vám během krátkého času přivezou padesát těžkých případů nákazy a vy máte jen deset přístrojů na umělou plicní ventilaci, musíte si vybrat, koho na ten přístroj napojíte, protože má šanci se zotavit,“ dodává. Jenže co s pacienty, kterým je víc než 75 let a už se v nemocnici nacházejí a nejsou schopni ji po svých opustit a hledat pomoc jinde? Eleonóra Balentová popisuje děsivou a jen těžko představitelnou praktiku, ke které je nemocnice nucena se uchýlit. „Bude to znít velmi zle, ale těmto pacientům podáváme sedativa, uspíme je a necháme je zemřít. Nejlépe to lze přirovnat k jakési specifické formě eutanazie,“ vysvětluje.

https://www.expres.cz/zpravy/koronavirus-spanelsku-covid-19-priznaky.A200323_114831_dx-zpravy_stes#utm_source=lidovky&utm_medium=box_clanek
00
OO
openeyes openeyes
27. března 2020
A možno to nie je len klasický maglais geoinžinieringu, ale nad ESP a ITA pridajú aj trochu virulentnej násady
00
EP
Eduard Piovarči
27. března 2020

A práve to je možné že sa deje aj toto

Preto by bolo najlepšie keby sme aspoň mesiac nevychádzali z domov len v najnutnejších prípadoch.

Preto že to tak kludne môže byť. Lenže kto to ľuďom vysvetlí?

Ludia všetko pokladajú za hoaxy aj v tejto dobe ešte stále si mnohí myslia že ide len o chrípku a že sa všetko len finguje aby nás desili a izolovali a že sa v Talinsku ani nikde v skutočnosti neumiera

Ja mám to podozrenie že nám niečo stále sypú na hlavy

A byť pomojom zriadim okamžite stanné právo a obyvatelstvo by zásobovala potravinami armáda a polícia naozaj sa obávam že je to horšie ako si myslíme


00
AZ
Antonín Zelenka
27. března 2020

Podľa investigatívnych novinárov došlo k mimoriadnej udalosti, ktorú nahlásili denníku SME. Operácia mala prebehnúť na území Slovenskej republiky.

 

Správa s evidenčným číslom 2482091 podáva zaujímavé údaje … Úrad verejného zdravotníctva ešte v auguste vyzval všetkých 37 regionálnych hygienikov, aby zistili, či sú slovenské mestá a obce pripravené na možnú pandémiu. Tí sa obrátili na primátorov miest a prednostov obvodných úradov s otázkou, či sú pripravení na pochovávanie mŕtvych v prípade prudkého vzostupu úmrtnosti … došiel v septembri list, v ktorom sa píše, že v "najhoršom variante je predpoklad nutnosti hromadných hrobov".  

Primátori požiadali o inštrukcie, podľa ktorých majú samosprávy miesto na prípadne hromadné hroby vytypovať. … listom, citujúcim historickú a vojenskú literatúru s podrobným opisom pochovávania do hromadných hrobov. "Hromadné hroby sa zriaďujú najviac pre 100 mŕtvych, telá mŕtvych sa môžu pokladať do vrstiev nad sebou, v jednej vrstve môžu byť uložené tri až štyri rady tiel. K urýchleniu rozkladu telesných pozostatkov sa spoločné hroby drenážujú do samostatnej drenážnej jamy vyplnenej vetvami, kameňmi, tehlami, drenážnou drťou a podobne," píše sa napríklad v liste.

 

V inom liste sa údajne píše, že "aby nás regionálni hygienici informovali, či sú zabezpečené miesta na pochovávanie mŕtvych v prípade vzniku prudkého ochorenia." … podľa ktorých sa "o hromadných hroboch nehovorilo".

 

Český časopis Šifra informuje o „lekárovi“, ktorý pôsobil v „najvyšších miestach globálnej politiky“, ako je možné s pomocou jednoduchého triku vyvolať celosvetovú paniku, a inde si zasa rozvádza zdroje o „tajných súkromných laboratóriách“ v článku „Odkiaľ vírus fúka?“.

 

Poradca prezidenta Donalda Trumpa pre zdravotníctvo oznámil, že Američania sa majú pripraviť na 2. vlnu nákazy Coronavírom s príchodom chrípkovej sezóny tento rok na jeseň. Coronavírus sa podľa CDC (Centers for Disease Control and Prevention – Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb) a doterajších nálezov môže stať sezónnym vírom ako chrípka, ktorý se bude vracať každý rok na sklonku roku. Pokiaľ se ukáže, že Coronavírus prechádza procesmi retrocyklácie (stavebnej rekombinácie – konštrukčnej recyklácie) a nebude možné si na biologickú zbraň vytvoriť imunitu podobne ako to nejde na chrípku, úplne to zmení spôsob života na celej planéte a urýchli to zavedenie digitálnej ekonomiky, elektronizácie školstva, online nákupov, prehĺbi medziľudskú fyzickú izoláciu, zastaví pohyb väčšiny áut, brutálne obmedzí emisie a skleníkové plyny a vytvorí prostredie ekonomického a spoločenského neofeudalismu.

 

Informačný portál Bádateľ zas informuje, že lekárov, ktorí objavili rakovinové enzýmy v očkovacích látkach na ďalekom kontinente za oceánom, našli zavraždených.

 

Orgány činné v trestnom konaní na území V4 a zvrchovaných území ostatných priateľov spolupracujúcich na odhaľovaní obzvlášť závažnej trestnej činnosti a medzinárodného terorizmu intenzívne spolupracujú s Bezpečnostnými výbormi OSN, aby dopadli páchateľov, odhalili tajné ideologické a materiálové laboratóriá, zaistili – zaevidovali – preskúmali laboratórnu techniku, a aby následne milióny strán z trestných spisov – následne obúchali páchateľom o ich bezmedznú hlúposť a nevychovanosť.

 

Ovšem, ovšem, niektorí páchatelia sa žiaľ nedostanú pred súd, bezpečnostná operácia s krycím názvom „briliantové ostrie“ má svoju akosť, ale to civilné obyvateľstvo nemusí trápiť. Keď obyvatelia Zeme jedného rána vstanú, znova sa prebudia do slobody mieru a šťastia, ich strážni anjeli poupratujú, kým budú ostatní spať, oddychovať, a snívať.

 

Ešte treba spomenúť, že správa č. 2482091 má pridelenú časovú značku 25. nov 2005 o 0:00, a poznámky o vykonštruovanom neofeudalizme dodal informačný zdroj pre AERONET, ktorý ho zverejnil Bře 26, 2020. Šifra má vlastný zdroj a značkovanie.

 

Dnes je marec 27 roku 2020, ktorý má podľa školských učebníc štyri ročné obdobia – jar, leto, jeseň, zima – ktoré si je možné rozdeliť jednotlivo na tri časti – nábeh, priebeh, dobeh. Tri krát štyri sa rovná dvanásť. Súkromné laboratóriá, alchymistické dielne, a hlboké spoločenské projekty ďaleko v tyle štátov, prinášajú pre prebúdzajúce sa obyvateľstvo nevídané psychoanalytické a vizionárske výhľady na interaktívne výpočtové struny. Uložte sa do pohodlia, a rozjímajte.

 

Poslušnosť autorite: experimentálny pohľad

 

"Klasický popis ľudskej tendencie nasledovať rozkazy, bez ohľadu na to, komu ubližujú alebo aké sú ich dôsledky."

 

INŠPIRÁCIA V OBLASTI VEĽKÉHO SNÍMKU POHYBU – EXPERIMENTUJÚC

 

V 60. rokoch minulého storočia psychológ na univerzite Yale, Stanley Milgram uskutočnil vychýrenú sériu experimentov, ktoré navždy zmenili naše vnímanie morálky a slobodnej vôle.

 

Subjekty – alebo „učitelia“ – dostali pokyn na podávanie elektrošokov ľudskému „žiakovi“, pričom šoky sa postupne stávali silnejšími a bolestivejšími. Tieto experimenty boli kontroverzné, ale teraz už silne potvrdenými vedeckou komunitou, kde sa pokúsili určiť, do akej miery sa budú ľudia riadiť autoritami bez ohľadu na následky.

 

„Milgramove experimenty týkajúce sa poslušnosti nás upozornili na nebezpečenstvo nekriticky akceptovanej autority,“ ktorý viedol slávny väzenský experiment v Stanforde. Poslušnosť autorite je fascinujúcou a znepokojujúcou kronikou jeho klasickej štúdie a živým a presvedčivým vysvetlením jeho záverov.

 

Technológia NISQ – Kvantový TensorFlow spája kvantové výpočty a strojové učenie, ako hovoriť so svojím kvantovým počítačom s kompresiou šírky pásma kvantového svetla


00
VV
vojta vojta
28. března 2020

Každý rok umírá na následky onemocnění chřipkou víc než 1000 osob, většina z nich logicky v prvních měsících roku, kdy jsou chřipkové epidemie. Kolik osob zemřelo např za únor na následky chřipky? Není jich míň než obvykle, protože stihli mezitím umřít na koronavirus a v důsledku tak nezemřeli až v létě na ostatní nemoci které mají? Není to tak, že i v historii v těchto měsících umírali nejslabší lidé a s příchodem jara ti co přežili oslavovali a vynášeli Moranu?  Umřel snad někdo přímo na udušení koronavirem?

Jedná se o bří propagandistickou akci s hlavním cílem - vystrašeným lidem vstříknout vakínu, ve které je na molekulární úrovni kód a případně nějaké mikročástice, reagující případně na některé frekvence záření. Následně se díky strachu prosazuje povinná identifikace osob pomocí platebních karet a mobilů a s tím spojený zákaz platit hotově. Kontrola osob ala Čína a jejich bodování  je najednou základním opatřením pro Evropu. Kdykoliv vás může stát izolovat, protože jste prý byl blízko nakaženého. Izolovaní se budou soustřeďovat ( koncentrovat) v příslušných táborech pro koncentrování.


00
EP
Eduard Piovarči
27. března 2020

Slniečko potrebujeme ale pozrite sa na oblohu v noci nám nad hlavami hučia liatadla a zasierajú oblohu systematicky chemetrailsom len aby bolo čo najmenej slnečného svitu.

To asi nebude náhoda že?

Pozrite ako je obloha zabielená chemetrailsom. Toto robia neustále . A to už letecká preprava stojí ale armádne stroje cudzích štátov lietajú ďalej.

Nedúfajme že čoskoro niekto príde s vakcínou. Vakcína už určite existuje, ale pustia ju až potom keď sa epidémia riadne rozbehne tak aby pokapalo čo najviac ľudí. To je jeden z cieľou umelo rozbehnutej pandémie zbaviť sa časti populácie. V Takom taliansku sa to darí veľmi dobre a nabieha na rovnakú vlnu aj Španielsko kde umiera denne na tento vírus cez 700 ľudí

 

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/to-nejhorsi-teprve-prijde-varuje.html

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/koronavirus-je-to-horsie-ako-sme-si.html

+ 1