Bílý muž je mocný. Tak mocný, že dokáže i onemocnět, říká Jaroslav Dušek
1. září 2019 Redakce AC24 Z domova neprehlednete videa 36429 2
Podle indiánského rčení je bílý muž mocný. Tak mocný, že dokáže i onemocnět, říká Jaroslav Dušek a dodává: ve snaze vytvořit nějaký pořádek, naše komplikované myšlení tvoří paskvily, které potom znemožňují lidem normálně dýchat, chodit a radovat se. (Foto: Yotube)
 
 
loading...

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


BB
binof binof
7. září 2019
00
AZ
Antonín Zelenka
7. září 2019

Labolatoř v skrytém experimentu

 

Už předtím důkladně studoval tyto procesy a věděl, že podobné teplo předchází vytvoření elektrického oblouku procházejícího tělem. Proto zvyšoval výkon dynama v malých, ale trvalých intervalech. Každé zvýšení přineslo větší vnitřní zahřívání. Při každé změně úrovně výkonu pozorně naslouchal všem svým smyslům a pátral po případných výstražných znameních těla.

 

Nepřetržitě zvyšoval proud, dokud se magnetické jiskřiště nerozburácelo při plném výkonu. Člověk zjistil, že přijímané teplo je regulovatelné a pokud nešel do extrému, bylo naopak velmi příjemné. Toto zjevení bylo tak konejšivé, uvolňující a uklidňující, že se pak člověk denně vystavoval jeho energii. Byla to jeho elektrická „sauna“.

 

Člověk později tato zjištění popsal v lékařských žurnálech, kde tento objev volně nabídl k léčebnému využití. Byl notoricky známým uživatelem všech podobných tehdejších terapií a často upadl do hlubokého spánku hýčkaný pronikavými hřejivými účinky svého zařízení. Jednou, když se nechal rozmazlovat svou elektroterapeutickou saunou, upadl do velmi hlubokého spánku a probral se o den později!

 

Jenže, ještě dříve…

 

O čem při této příležitosti mluvit nebudeme

 

Závěrečná část třetího experimentu, jehož cílem je ukončení plnohodnotného genetického vývoje matrice univerzální bytosti, jejímž posláním byla kolonizace a dobudování Vesmíru, probíhá v současnosti na Zemi.

 

Když původní lidstvo vstupovalo do tohoto třetího experimentu, mělo matrici dvanáctivláknové DNA, Šlechtitelé již na počátku experimentu zablokovali deset z těchto vláken DNA, takže aktivní zůstaly pouze dvě.

 

Tato dvě vlákna představují dvě prvotní rasy, ze kterých původně pocházíme (Lyrani a Siriani) a s nimi jsme mohli vstoupit do "genetické hry" jako objekt bezbranný vůči svévolné manipulaci ze strany Mistrů-Genetiků. Takovým způsobem vlastně vznikl biblický „smrtelný hřích“, taková je skutečná podstata onoho „biblického pádu člověka“, což není nic jiného, než uměle vyvolaná genetická degenerace fyzického těla člověka jež měl, v rozporu se záměrem Stvořitele, sloužit jako otrok, voják a sluha Elohim.

 

Možná, že někteří z vás zkoušeli sami aktivovat ostatní vlákna DNA, ale asi bez většího úspěchu, úspěšní byli pouze někteří alchymisté, kteří díky své píli a vůli odkryli tajemství transmutace hmoty, těla a vědomí člověka.

 

Až skončí poslední experiment třetího projektu, máme mít plný počet aktivovaných vláken DNA, něco podobného tomu, co v pokru vyjadřuje výraz "full hand". Přepisem DNA a reaktivací všech jejích dvanácti vláken se odehraje v člověku transformace vědomí v takovém rozsahu a kvalitě, jako když přeměníme uhlík (saze, koks, grafit) v dokonalý krystal diamantu.

 

V principu stejná, či velmi podobná genetická změna DNA na molekulární úrovni byla podstatou "mysterií IBEZ", nebo pozdějších „egyptských mysterií“, protože vždy jde o princip změny starými alchymisty popisovaný jako "alchymické transmutace těla a vědomí".

 

Každé vlákno z oněch dvanácti představuje údajně úplnou akašickou knihovnu jedné z ras, ze které pocházíme, neboli úplnou molekulární genetickou paměť té rasy.

 

Aby se mohla završit duchovní evoluce lidstva i planety Země v existující fyzikální realitě, musí proběhnout rekodifikace naší DNA, aby současně s duchovní evolucí našeho vědomí mohla proběhnout i přestavba fyzických těl (DNA) ze stávající "uhlíkové reality" do nové "diamantové reality“.

 

O materiálu drahokamů mnoho známo není. Drahokamem pro sedmou čakru býval obvykle démant, kdežto k otevírání šesté čakry se používaly fialově až nachově zbarvené kameny (ametyst, démant, topas či safír).

 

Galské letopisy vyprávějí o tom, že na počátku časů nosili elfští velekrálové Noldorů, počínaje Féanorem, královskou čelenku obsahující tři překrásné drahokamy zvané silmarilly, které si elfové přinesli ze své původní domoviny jako památku. Z oněch tří silmarillů byl jeden "vrácen mezi hvězdy", jeden se ztratil v mořské hlubině a poslední byl vhozen do jícnu sopky.

 

Jenže, ještě dříve…

 

Jak mocný umý být člověk? Tak mocný, že dokáže i zvědet, najít cestu, putovat a přijet, projít branou jsoucna, a stát se navěky nesmrtelným, být pánem nebo paní času … Jedenást bran k bezsmrtnosti, Říkám Vám, bylo by tady zajímavé dobrodružstvý…

 

ale pěkně po pořádku … ještě dříve …

 

časť 00001 _ Lekcie z Energetiky - Jitro kouzelníků, aneb, jak se to stejně dozvíte


00

 

Nejoblíbenější videa

Nejoblíbenější videa je momentálně nedostupný.