Bill Gates vydal varovnou prognózu o situaci s koronavirem
16. října 2020 Redakce AC24 Ze světa 7848 2
Zakladatel společnosti Microsoft Bill Gates v rozhovoru pro Politico uvedl, že situace okolo epidemie koronaviru se může stát horší, než jaká byla v zimě. „Počet nakažených roste, a s příchodem zimy se lidé budou nacházet více v uzavřených místnostech, což zvýší šanci přenosu viru,“ prohlásil americký miliardář. Gates dodal, že USA zatím nemají k dispozici vakcínu. Boj s covidem-19 tedy může být veden pouze pomocí nastavování pravidel. „Nošení masek, odmítnutí pořádání masových událostí, dodržování sociální vzdálenosti, mytí rukou,“ vyjmenoval způsoby předcházení rozšiřování infekce nového typu koronaviru. Od začátku epidemie, podle informací Světové zdravotnické organizace, bylo po světě odhaleno 38 milionů případů nákazy novým typem koronaviru. Více než milion lidí s koronavirem zemřelo. Nejsložitější situace je v USA, Indii a Brazílii. (Foto: Wikimedia)

 

 
 
loading...
 

„Počet nakažených roste, a s příchodem zimy se lidé budou nacházet více v uzavřených místnostech, což zvýší šanci přenosu viru,“ prohlásil americký miliardář.

Gates dodal, že USA zatím nemají k dispozici vakcínu. Boj s covidem-19 tedy může být veden pouze pomocí nastavování pravidel.

„Nošení masek, odmítnutí pořádání masových událostí, dodržování sociální vzdálenosti, mytí rukou,“ vyjmenoval způsoby předcházení rozšiřování infekce nového typu koronaviru.

Od začátku epidemie, podle informací Světové zdravotnické organizace, bylo po světě odhaleno 38 milionů případů nákazy novým typem koronaviru. Více než milion lidí s koronavirem zemřelo. Nejsložitější situace je v USA, Indii a Brazílii.

Zdroj: foxbusiness.com

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


LF
Larry Fistingfield
16. října 2020

Jak je možné, že psychopat a hromadný vrah Bill Gates, který celý život uměl jen krást a lhát, nikdy nemohl složit HIPPOKRATOVU PŘÍSAHU, ovládá svět strachem a vrtí Coronavirem COVID-19 nejen jako psem, ale i světem? JAK JE MOŽNÉ, ŽE OVLÁDÁ WHO? JAK JE MOŽNÉ, ŽE MÁ gavi a COVAX tak velkou moc? Však je jasné na čí straně v phase trialech umírají testéři !

NENÍ PRAVDA, ŽE NEJSOU BEZPEČNÉ VAKCÍNY PROTI Covid-19, dokonce jsou i na Západě.

1,Firma REVIVE THERAPEUTICS LTD. (RVVTF) V KANADĚ PRÁVĚ DOKONČUJE S 95% ÚSPĚŠNOSTÍ PHASE III TRIAL VAKCÍNY BUCILLAMINE

2, Velmi slibnou vakcínu vyvíjí i firma PDS Biotechnology (PDSB) z Brazílie na bázi posílení činnosti T-CELLS, T lymfocytů, bílých krvinek typu Tauri, též s velmi slibnou účinností

Kdo hledá, najde, jde jen o to nenechat se krmit oficiální lží a zatemněním !!!

 


00
EP
Eduard Piovarči
17. října 2020

LArry ten kto má potrebné množstvo financií môže ovládať takmer všetko, tak to jednoducho funguje v tomto katastrofickom kapitalizme. Len preto má dnes tento svet také veľké problémy. Títo prachatí samozvaní bohovia planéty si myslia že celá planéta je len ich dvorčekom na hranie.

Je potrebné zabaviť všetky ich majetky a nechať im len tolko aby mohli slušne a normálne žiť v nejakom skanzene pre všetkých bívalých nenažraných oligarchov.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/09/blog-post_20.html


00