Bill Gates a světová elita nenechá očkovat své vlastní děti. Mají k tomu dobrý důvod
27. ledna 2019 Redakce AC24 Ze světa 26586 3
Absolutně nejhorší zdravotní rozhodnutí, které může rodič novorozence udělat, je umožnit lékařům a zdravotním sestrám, aby vážně ohrozili imunitní systém dítěte. (Foto: Transcendent)

 
 
loading...
 

Tím, že mu injekčně podají známé neurotoxiny, cizí proteiny, karcinogeny jako rtuť, formaldehyd, opičí ledvinové buňky, viry prasat a geneticky modifikované buňky z lidských potratů.

To je důvod, proč Bill Gates, kontroverzní osoba pro kontrolu populace a magnát Microsoftu, odmítl dát očkovat své vlastní děti, a to i přesto, že propaguje toxické očkování po celém světě, zejména v zemích třetího světa.

Dokonce Gatesův bývalý soukromý lékař ze Seattlu v 90. letech řekl: „Nevím, jestli je dal (děti) očkovat až v dospělosti, ale mohu vám říct, že podle všeho je odmítl očkovat, když byly malé.“

Toto řekl doktor Gatese při rozhovoru na lékařském sympoziu, kde tím způsobil malý rozruch mezi ošetřujícími lékaři, a byl nařčen, že porušil důvěru mezi lékařem a pacientem (i když toto sdělil lékařům na sympoziu soukromě).

Přesto bylo pozdě – „kočka se dostala ven z tašky“ a nyní svět zná konečně pokrytectví elity, která radikálně, až nábožensky prosazuje vakcíny jako „svatý grál“ medicíny, a to i když drží tyto jedy dál od vlastních dětí.

Elity znají moc dobře vysoké riziko vedlejších a nežádoucích účinků, které vysoce převažují nad jakýmikoli možnými přínosy.

Tři děti Billa Gatese – Jennifer, Phoebe a Rory, NIKDY nedostanou vakcíny, a jsou přesto zdravé.

Nejbohatší Američané nechtějí riskovat, že jejich děti budou mít autismus, obrnu, malárii, více chřipky, osypky, příušnice a zarděnky.

S.D. Wells

Zdroj: 12

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PP
paja paja
28. ledna 2019
A teď si vemte tu armádu užitečných idiotů stvořenou medii a hmotně a karierně zainteresovanou odbornou veřejností.
00
SS
smithwig smith
11. července 2019

Our specialists assure pinnacle elegance project writing provider @50% OFF this is better than all other Write Me An Assignment Online in the complete US, UK and AUS.


00
AJ
Amy Jones
13. října 2020
Hi guys! Our https://essays-writers.com/college-essay-editing-service-from-professional-editors.html service helps students of different academic levels with numerous essay assignments on a great variety of topics. If you are a high school, college, or university student, you can freely address us for help and ensure that you get an error-free paper with exclusive content. 
00