Biden promluvil o plánech na prvních sto dnů na pozici prezidenta USA
25. listopadu 2020 Redakce AC24 Ze světa 12141 1
Joe Biden, který oznámil své vítězství v amerických prezidentských volbách, uvedl, že prvních sto dnů v čele USA věnuje migrační reformě a boji proti koronaviru. Budoucí americký prezident to oznámil v rozhovoru pro televizní stanici NBC. (Foto: Wikimedia)

 

 
 
 
 

„Odešlu do senátu zákon o migrantech, který otevře cestu k získání občanství 11 milionům nezaregistrovaných lidí,“ uvedl Biden v rozhovoru.

Politik také dodal, že má v úmyslu zrušit některá nařízení současného amerického prezidenta Donalda Trumpa, která podle něj uškodila klimatu a lidskému zdraví.

Biden také oznámil, že nebude iniciovat vyšetřování Trumpa, a slíbil, že se bude soustředit na návrat americké společnosti víry v sebe.

„Já nebudu dělat to, co dělá prezident, a používat ministerstvo spravedlnosti jako nástroj toho, abych trval na tom, že se něco stalo,“ uvedl Biden.

Zároveň politik poznamenal, že jeho vláda nebude „třetím obdobím“ Baracka Obamy, za kterého osm let zastával pozici viceprezidenta.

„Narazili jsme na zcela jiný svět. Prezident Trump změnil ráz. Nyní ‚je to Amerika na prvním místě´, to znamená ‚samotná Amerika´,“ dodal Biden.

Zdroj: nypost.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
25. listopadu 2020

Nuž nič dobrého sa od neho nedá čakať. Už sa nechal počuť že na Ukrajine spraví poriadok so vzbúreneckým Donbasom.

Trumpa už máme prečítaného ten žiadnu vojnu nezačne skôr bude sťahovať armádu s viacerých zemí

https://aragonit11.blogspot.com/2020/11/koronavirus-ma-vsetky-znaky-biologickej.html


00