Assange rozmazal na stěny exkrementy, řekl zástupce Ekvádoru v Británii
14. dubna 2019 Redakce AC24 Ze světa 5262 1
Když byl Julian Assange zadržen 11. dubna na ekvádorské ambasádě v Londýně, prezident země Moreno to vysvětlil tím, že „opakovaně narušoval mezinárodní konvence a každodenní protokoly“.
 
 
loading...

Ekvádorský velvyslanec ve Velké Británii Jaime Marchan v rozhovoru pro Daily Mail učinil několik komentářů na adresu „každodenního protestu“ Juliana Assange během jeho sedmiletého přebývání na ekvádorské ambasádě v Londýně.

Diplomat prohlásil, že za dobu přebývání Assange na velvyslanectví degradoval jeho vztah k personálu do té míry, že na konci svého asylu nechal na stěnách rozmazané své exkrementy.

Personál ambasády byl kvůli němu tak iritovaný, že vyhodili jeho kočku poté, co nebyl schopný za ní uklízet. Navíc se báli, že „může mít špionážní zařízení, aby nás sledovala“.

Nedůvěra byla podle všeho z obou stran. Assange pouštěl nahlas hudbu, protože „říkal, že to znemožní lidem ho poslouchat. Nebylo možné v takovém prostředí pracovat“, řekl Marchan.

Po několika hodinách od toho, co byl Assange vytáhnut z ekvádorského velvyslanectví, se objevil u westminsterského soudu, kde byl obžalován z toho, že se „odmítl vydat soudu“ kvůli rozhodnutí o jeho zadržení z roku 2012.

Zdroj: dailymail.co.uk

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JN
Jaromír Novák
14. dubna 2019
Asi si řekl nas*at a rozmazat vám patří zrádci
00