Arménie zveřejnila záběry útoku ázerbájdžánských vojsk po příměří. Erdogan uvedl, že Rusko, USA a Francie dodávají zbraně Arménii
19. října 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 7889 3
Jerevan zveřejnil útok ázerbájdžánských sil na arménské pozice v Karabachu. Toto video bylo zveřejněno na telegramovém kanálu Sputniku Arménie.

 

 
 
 

Na záběrech Ministerstva obrany Arménie je vidět, jak v dáli kráčí za sebou ozbrojení lidé ve vojenské uniformě. „Bezpečnostní kamery Armády Republiky Arcach zaznamenaly čas a polohu míst, kde došlo k porušení příměří,“ uvádí se v příspěvku.

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan se nechal slyšet, že má Rusko, Spojené státy a Francie dodávat zbraně Arménii. Taktéž konstatoval, že tyto státy jsou na straně Arménie.

„Arménie opět porušila příměří. Minská skupina OBSE, která se skládá z Ruska, USA a Francie, poskytuje Arménii komplexní podporu z hlediska zbraní. Jsou na straně Arménie,“ uvedl Erdogan, když vystupoval v provincii Sirnak.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


Edwin Eugene Aldrin
19. října 2020
Pokud si mám vybrat mezi křesťanskými Armény a šíitskými řezníky Azery, dlouho mi to nepotrvá.
10
EP
Eduard Piovarči
20. října 2020

Mám v tomto prípade rovnaký názor. Erdogan bude podporovať svojich Azerov aj naďalej. Skrátka je to tam treba zastaviť. Erdogan vyríva a okupuje všade v Sýrii i v Líbyi i v Gréckych vodách. Zastaviť to musí Rusko svojimi mierovými silami na línii dotyku

https://aragonit11.blogspot.com/2020/10/test-je-vlastne-ockovanie-americkou.html


00
Edwin Eugene Aldrin
20. října 2020
Putin se snaží rozvrátit NATO podkuřováním Turkům, nepůjde proti nim do války o chudý a bezvýznamný Karabáč, kterou by navíc pravděpodobně prohrál. 
00
Edwin Eugene Aldrin
19. října 2020
Pokud si mám vybrat mezi křesťanskými Armény a šíitskými řezníky Azery, dlouho mi to nepotrvá.
+ 1