Amerika ukradla relikvie? V Iráku bylo vystaveno přes 150 artefaktů z Evropy
15. srpna 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 24864 1
Ve středu 31. července se na ministerstvu kultury, cestovního ruchu a starožitností v Bagdádu objevilo až 173 artefaktů ukradených jinými zeměmi a nedávno obnovených Irákem. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

Artefakty byly údajně získány z Velké Británie a Švédska a dalších zemí a byly poprvé vystaveny na iráckém ministerstvu zahraničí, než byly předány ministerstvu kultury.

Vedoucí muzea ministerstva kultury Ali Awaid al-Abadi obvinil USA, že jsou jednou ze zemí, které ukradly relikvie.

„Ministerstvo kultury a ministerstvo umění jsou si jistí, že ti, kteří prolomili dveře a napadli toto důležité kulturní místo, byly americké síly,“ řekl.

Domnívá se, že většina položek byla propašována z Iráku během americké invaze do země.

„Existuje dokonce dokumentární film popisující tuto velmi důležitou událost. Prostřednictvím ministerstva zahraničních věcí požadujeme návrat všech artefaktů, které americké síly ukradly, protože patří Iráčanům,“ dodal.

Mezi obnovenými artefakty jsou archeologické předměty z období před nejméně 4 000 lety a starověké sumerské civilizace.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


AZ
Antonín Zelenka
16. srpna 2019
Niektoré z hľadaných relikvií je úzko spojených zo zháňaním a zozbieraním istých informačných a stavebných, respektíve informačne-stavebných dielov strojov realít.

 

… Základem této, původně mimozemské technologie, byla dvě zařízení. Jedno pojmenované "Delta-T-anténa" (omnipotenciální anténa), bylo obrovským anténním systémem tvaru oktaedru (dva čtyřboké jehlany spojené základnou) o průměru asi 100m v jejímž geometrickém středu (energetickém nulovém bodu) bylo umístěno druhé zařízení pojmenované "Montauk-křeslo", ve kterém byl umístěn člověk řídící svým vědomím celý proces otevírání časoprostorové brány a přesného zaměření tunelu. V tomto bodě se také rozevírala brána časoprostorového kanálu.

 

Člověk na Montauk-křesle byl ozařován usměrněným proudem vysokofrekvenční energie (450-470MHz) generované SAGE radarem a ta otevírala ono již zmíněné "mentální okno" jímž vyšší vědomí tohoto člověka (Vril) vstupovalo do interference s energii prostoru a manipulovalo ji podle vlastního záměru buďto k stvoření hmotného artefaktu (v podstatě jakéhokoliv) či bytosti, nebo otevíralo bránu prostoročasového tunelu do zvoleného časového období nebo "červí díru" směřující ke zvolenému cíli kdekoliv ve Vesmíru, popřípadě zahajovalo komunikaci s vědomím člověka umístěného v jiném "Montauk-křesle" umístěném kdekoliv ve Vesmíru.

 

Evidentně se jedná o uplatnění fenoménu "kryiašaktí" (schopnost tvořit pouhou myšlenkou) čistě technologickou cestou. Odhaduje se, že vycvičená lidská mysl během každého experimentu v rámci projektu Montauk řídí a manipuluje energiemi v řádu giga- až terrawatů (10 na 9 – 10 na 12 W). Tato technologie se dostala do plného provozu na přelomu let 1979-1980, ale mozky mnoha lidí tuto zátěž nevydržely, proto Siriané lidský mozek nahradili mnohem odolnějšími a ovladatelnějšími krystalovými měniči…

 

Čo sa týka technológií resetovania alebo programovania intervenčných bodov, to je ďalší príbeh.

 

Čo sa týka technológií precestovania alebo pretransformovania intervenčných bodov, to je ešte ďalší príbeh.

 

Potom sú tu ešte, príbehy, ktoré sú ešte neuveriteľnejšie a ešte záhadnejšie …

 

Viac sa dozviete tu – čítajte ďalej:

https://ac24.cz/-/media-zjistila-ci-stihaci-letoun-se-priblizil-k-letadlu-sojgu

 


00