Americký senátor promluvil: Čína odmítá předat důkazy, koronavirus zřejmě pochází z laboratoře!
18. února 2020 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 23516 2
Americký senátor Tom Cotton říká, že Čína odmítá předat důkazy týkající se výzkumné laboratoře úrovně 4 biologické bezpečnosti ve Wu-Chanu, a to navzdory nové zprávě biologických vědců z Jihočeské univerzity, která tvrdí, že ta by mohla být zdrojem ohniska koronaviru. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

Během vystoupení na Fox News, Cotton řekl, že nové důkazy potvrdily, že zdrojem viru nebyl trh masa ve Wu-Chanu.

"Nyní víme." Tento virus nepochází z trhu zvířat Wu-Chanu,“ řekl Cotton.

„Epidemiologové, kteří jsou široce respektováni, zveřejnili studii v mezinárodním časopise Lancet, která ukázala, že několik původních případů NEBYLO v kontaktu s tímto trhem.

Virus vstoupil na tento potravinový trh dříve, než vyšel z tohoto potravinového trhu. Takže nevíme, odkud to vzniklo ... Víme také, že jen pár kilometrů od tohoto trhu je jedinou čínskou biologickou bezpečností laboratoří Level Four Super Laboratory, která zkoumá lidské infekční choroby. “

Cotton řekl, že čínská „duplicita a nečestnost“ znamenala, že je třeba klást otázky ohledně laboratoře, ale že „Čína právě teď o této otázce vůbec nemluví“ a Peking byl „velmi tajemný“ o tom, co se v této laboratoři děje.

Cotton také obvinil Čínu, že soustavně blokuje americké vědce, aby cestovali do Wu-Chanu, aby pomohli odhalit původ viru.

Nová zpráva vědců z Jižní Číny technologické univerzity v Kuang-čou v Číně dochází k závěru, že „vražedný koronavirus pravděpodobně pochází z laboratoře ve Wu-Chanu.“

Jedna z laboratoří uvedených ve zprávě, která prováděla výzkum netopýřího koronaviru, byla umístěna jen 280 metrů od místa masného trhu Wuhan.

Co je zajímavé, média démonizovala kohokoli, kdo navrhoval, že laboratoř by mohla být odpovědná za propuknutí koronaviru - jako nebezpečná spiklenecká teorie o spiknutí.

Prolomí se nyní ledy i na české mediální scéně, nebo budeme opět jediní?

Zdroj: zerohedge.com

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
18. února 2020

Najlepšie by to bolo hodiť na labolatórium vo Wu han.

Taká bola aj predpoveď:

V roce 1981 napsal slavný spisovatel Dean Koontz thriller, jehož obsah vzbuzuje mnoho otázek. 

V současnosti, kdy čelíme nebezpečnému koronavirus, vzniká kolem něj množství spekulací. Nejnověji jde právě o knihu Koontze, který podle některých předpověděl současnou epidemii.

V románu z roku 1981 s názvem Eyes of Darkness (Oči temnoty) existuje choroba zvaná "Wu-chan-400".

"Je to, jakoby to bylo jen včera. Právě jsem dokončil čtení této knihy a děje se to i dnes,"  napsal jeden v komentáři.

V kapitole 39 své knihy Koontz píše o viru, který vyvinula Čínská komunistická strana (ČKS) ve vojenských laboratořích v blízkosti města Wu-chan jako biologickou zbraň, informoval  Liberty Times s tím, že podle některých obyvatel Číny je virus překvapivě podobný koronaviru.

Tento thriller je příběhem matky, která chce zjistit, zda její syn opravdu před rokem zemřel, nebo je stále naživu. V knize vystupuje i vědec Li Chen, který vede výzkum Wuhan-400, donáší USA tajné informace o nejnebezpečnějších chemických zbraních Číny.

Jednomu se říká Wu-chan-400, protože byl vyvinut v laboratoři rDNA hned u města Wu-chan.

Ak by chcel niekto rozšíriť tento vírus v Číne urobí to práve tam kde majú číňania prislúchajúce labolatóriá aby to vyzeralo tak že sa to rozšírilo práve odtiaľ.

Ale samozrejme nie je vylúčené nič, ale prečo by Čína vyvíjala biologickú zbraň proti aziatom? To nemá logiku. A ak tak by sa predpokladalo že majú aj vakcínu proti tomuto vírusu

https://aragonit11.blogspot.com/2020/02/koronavirus-operacia-syrskej-armady-v.html

 


00
RR
radim rulik
19. února 2020

z americký, proto má na něj taky Gates patent ;)

Čína potřebuje lidi na důchody, takže viník je jasný: uSSSSSSa :)


00