Albrightová: Musí se dávat pozor, jaké informace se dávají lidem. Nebezpečí není jen Rusko
12. března 2019 Redakce AC24 Ze světa 539362 12
Bývalá americká ministryně zahraničních věcí Madeleine Albrightová poskytla rozhovor portálu Seznam Zprávy, kde hovořila o důležitosti NATO, „problémovém“ Rusku, velikosti Václava Havla a absenci velkých politiků na současné politické mapě České republiky. (Foto: Wikimedia)

 
 
loading...
 

„Na začátku, v roce 1949, to byly demokratické země, které se spojily, aby dělaly věci dohromady. O tom se dost nemluví. Proto, až já tady budu mluvit, tak o tom budu mluvit (…) Já myslím, že je důležité, abychom se soustředili na to, že to není jen vojenská spolupráce, ale že je to také demokratická spolupráce," prohlásila americká politička o vzniku NATO.

Podle jejích slov je důležité vydávat dostatek prostředků na obranné účely. Spojené státy vydávají nejvíce, jelikož jsou „nejdůležitější" a mají největší potřeby ve vztahu k ostatním, řekla.

„USA vydávají nejvíce (peněz na zbrojení — red.). Amerika je nejdůležitější a ona potřebuje pracovat s jinými," prohlásila k tématu o požadované úrovni 2 % HDP výdajů na obranu, kdy zmínila, že lidé a státy by měly chápat, že tyto prostředky neodcházejí do nějaké „krabice", kde mizí, ale že jsou to prostředky vkládané do vytváření armád.

„Největší problémy, které Amerika má, jsou v Číně a s Ruskem. Následně regionální věci a terorismus. Na tom všem se musí pracovat," prohlásila politička na otázku, zdali dozrál čas, aby bylo řečeno, že Rusko je „největším ohrožením" pro NATO.

Podle názoru bývalé americké ministryně zahraničních věcí je důležité také sledovat, jaké informace se předkládají obyvatelům. Za zdroj potenciálního nebezpečí rovněž považuje rovněž kybernetický prostor.

„Také se musíme dívat na kybernetický prostor. A také se musí dávat pozor na to, jaké informace se dávají lidem," dodala Albrightová.

Podle bývalé ministryně zahraničí USA hraje ruský prezident Vladimir Putin na mezinárodní scéně „se slabými kartami". „On ale byl v KGB, on to umí, a ta propaganda je problém. Jsou ale také jiné problémy a nechci darovat Putinovi to, že je nejdůležitější člověk na světě," dodala.

V diskuzi o mezinárodním zapojení Armády České republiky Albrightová prohlásila, že česká armáda dělá v zahraničních misích mnoho různých činností. „Češi tam pomohli," řekla o misi České republiky v Afghánistánu.

Moderátorka diskuze se rovněž zajímala o názor Albrightové na aktuální politickou situaci v České republice. Podle političky v zemi chybí výrazná politická osobnost rozměru bývalého prezidenta Václava Havla.

„Když byl prezident Havel prezidentem, tak byla Česká republika vnímána jako velká země," odpověděla na otázku, jak je ČR ve Spojených státech vnímána.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


VV
vojta vojta
12. března 2019

https://www.youtube.com/watch?v=StZtUPIunFg

Zvu vás ve čtvrtek , Madlén tam asi neude.

https://www.youtube.com/watch?v=vZP89L5W0yM&t=26s


00
VV
00
Dědouch11 *
12. března 2019
O tomhle jsem "mluvil". wink yes
10
EP
Eduard Piovarči
12. března 2019

Tá Fašistická nána to teraz povedala otvorene - Toto je nová totalita - toto takto otvorene nepovadal ani šéf komunistickej strany Jakeš

Rusko je připravené poskytnout potraviny a léky Venezuele

"Hlavně mluvíme o dodávce potravin, surovin pro výrobu potravin a léků" do Venezuely, řekl v pondělí šéf výboru pro mezinárodní záležitosti Rady federace Konstantin Kosačev.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/06/vrtok-21.html


30
EP
Eduard Piovarči
12. března 2019

K Venezuele tam je teraz poriadny fičák

 

Cabello prohlásil, že Juan Guaidó vyzývá k rabování a podporuje teroristické činy

První viceprezident PSUV, Diosdado Cabello, odsoudil, že poslanec Národního shromáždění v opovržení Juan Guaidó vyzývá k rabování a podněcuje akce k převratu. "Jak člověk, který o sobě tvrdí, že je prezident, může schvalovat rabování, a přitom ve stejném twettu tvrdit, že soukromé vlastnictví je nedotknutelné." uvedl Cabello. V této souvislosti uvedl, že UBCh (Jednotky bitvy Hugo Cháveze), vedení, státní a regionální musí být v ulicích, aby se udržel pořádek před nezodpovědným samozvancem. "Jsou to oni, kdo podporují teroristické činy proti vlastnímu lidu, nevadí jim, že rozvodná stanice exploduje v oblasti kde žije střední třída, nevadí jim útočit na vlastní lidi," řekl Cabello.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Venezuela výpadok prúdu

Evropský parlament bude diskutovat o mimořádné události ve Venezuele kvůli výpadku proudu http://www.el-nacional.com/noticias/mun ... gon_274265

Kvôli výpadku elektriny zomrelo vo Venezuele 15 ľudí: Nemohli podstúpiť dialýzu

Toto majú na svedomí práve USa ktoré vyvolali túto krízi a vyradili z prevádzky hlavnú elektráreň v krajine a následne v teroristických útokoch na transformátory a siete v celej Venezeule spôsobili chaos rabovanie a následne aj úmrtie týchto ľudí

Démom z USA zabíja ľudí vo Venezuele a zvaluje to na Maduru


20
RK
Rudolf Kavan
12. března 2019

Tak vychazi najevo odkud Statni Bezpecnost dostava ukoly.

"Moderní dějiny prezentované ve školách jsou de facto sovětskou verzí moderních dějin a proruským panslovanstvím je do jisté míry zasažena i výuka českého jazyka, resp. literatury (národní obrození). Trvající vliv sovětské propagandy a fakt, že Rusové ovládají moderní dějiny (Orwell: Kdo ovládá minulost, ovládá budoucnost. Kdo ovládá současnost, ovládá minulost.), tvoří základ pro současné ruské vlivové operace všeho druhu a tedy i hybridní strategie."

https://www.bis.cz/public/site/bis.cz/content/vyrocni-zpravy/2017-vz-cz.pdf

Vsimnete si, ze se tam prolinaji slova "sovetsky" a "rusky". Vytvari se asociace. Neni tam zadny pokus vysvetlit, jak ta slova spolu maji souviset. Zaroven se tak podvedome sugeruje predstava, ze to spojeni je tak samozrejme, ze je mimo jakoukoliv pochybnost. To Koudelka sam nevymyslel.

Podobne zadneho normalniho Cecha by nenapadlo kydat na nase narodni obrozeni. Ale v jedne veci ma zprava pravdu: "Kdo ovládá minulost, ovládá budoucnost."


10
JN
Jaromír Novák
12. března 2019
Krrvavá Madla ,je docela hustá sion bába , jde z ní zakovej strach ,že by hned z fleku  mohla vzít angažmá do pouťového srašidelného domu.
20
EP
Eduard Piovarči
12. března 2019

Bývalý guvernér Caracasu Diego Arria: Použití síly podporující humanitární zásah není totéž jako vojenská intervence.

 

Ďalší príbuzný krvavej Madlen


20
EP
Eduard Piovarči
13. března 2019

Ministr informací Venezuely Jorge Rodríguez: Musíme zůstat v pohotovosti, v příštích hodinách se dodávka vody obnoví na celém území státu. Buďme ostražití, protože tihle psychopati se nezastaví před ničím.

Hidrocapital oznámil zahájení dodávek vody do Caracasu

Státní podnik Hidrocapital uvedl, že zahájil startovací protokol výrobních systémů, které dodávají vodu do měst Caracas, poté, co byly od začátku týdne v důsledku výpadku elektrické energie zastaveny rozvody Tuy.

http://www.2001.com.ve/con-la-gente/203 ... racas.html

Ministr informací: „hlásí, že v 12 hodin", byla téměř zcela obnovena dodávka elektřiny po celé zemi“

Tváří v tvář selhání elektrického úderu a otevřené podpoře USA pro tuto teroristickou akci, Pompeo utíká a předstírá, že odchod zaměstnanců je akcí USA. Ne Pompeo znovu jste neuspěli. Přečtěte si to ještě jednou: selhalo to! Arreraza: Včera 11. března odpoledne byl předvolán na venezuelské ministerstvo zahraničí James Story, diplomatický zástupce USA, byl informován o svrchovaném rozhodnutí bolivarské vlády nerozšiřovat přítomnost diplomatického personálu USA ve Venezuele.

USA oznamují, že uvalí brzy „významné“ nové sankce na Venezuelu

Elliott Abrams

Zvláštní vyslanec USA pro Venezuelu, se v této chvíli vyjadřuje k posledním událostem v jihoamerické zemi a odjezdu amerických diplomatů z Caracasu. "Podmínky v Caracasu velmi ztěžují udržení personálu velvyslanectví a situace se v posledních týdnech značně zhoršila," uvedl na tiskové konferenci, že stažení personálu nezmění americkou politiku vůči Venezuela. "Chceme, aby představitelé režimu odešli jako součást přechodu, možná by raději odjeli na Kubu nebo do Ruska, ale existují i ​​další místa, je to náš postoj, který budeme mít i nadále, a jsme ochotni jim za těchto okolností pomoci," řekl na dotaz. o možnosti odjezdu Venezuelských představitelů režimu Nicoláse Madura.

https://www.diariolasamericas.com/eeuu/ ... a-n4173613

Elliott Abrams: Pokud bude Guaidó uvězněn, budeme jednat rychle

UAS sú zrejme zúfalé ani výpadok prúdu a rozsiahle sabotáže Madurovu vládu nepoložili. Naopak poradili si a situáciu zvládli.

Guido sa vraj chystá obsadiť prezidentskú kanceláriu a USA zúfalo vyzývajú súčasnú vládu aby odyšla na Kubu alebo do Ruska.


10
EP
Eduard Piovarči
13. března 2019

Ešte k Venezuele ktorú krvilačná šelma nesmie dostať do spárov

Operačně strategický velitel CEOFANB na inspekci a jeho popis posilněných bezpečnostních opatření okolo Guri Nasazeny jsou trvale i vrtulníky a nějaké lodě proti případným sabotážním skupinám v okolí.

Rusko vyzyva USA, aby spolocne hladali riesenia v krize vo Venezuele namiesto ukladania "nezmyselnych sankcii" https://tass.ru/politika/6211219 Zda sa, ze Rusom sa do konfliktu s USA vobec nechce. Toto Americanov len povzbudi

To je stará Ruska taktika diplomaticky povedali že sankcie sú nezmyselné, ale svojich ľudí už vo Venezuele majú, vozia tam pomoc a nakupujú ropu.

Americká GORILA Guaido: Všechny možnosti jsou na stole

Šéf venezuelského parlamentu Juan Guaido připravuje průlomový zvrat v energetickém průmyslu znárodněném za presidenta Hugo Chaveze

HŇUP John Bolton:

Spojené státy činí venezuelské bezpečnostní síly zodpovědné za bezpečnost prezidenta Guaida a Národního shromáždění. Jakékoli násilí proti nim nebo jejich rodinám se setká s výraznou reakcí. Svět se dívá.

No veď práve svet sa pozerá ako USA organizuje teroristické akcie proti elektrickej sieti vo Venezuele

A do toho rozumná reč Číny:

/Heiko Maas nejdřív Krymský most teď Venezuela Čína je připravena pomoci Venezuele při obnově jejího systému zásobování energií, řekl ve středu oficiální mluvčí čínského ministerstva zahraničí Lu Kang. https://cz.sputniknews.com/svet/2019031 ... -systemu-/

A v rámci Ruskej diplomatickej taktiky hovorí Maduro o snahe spolupracovať s USA:

Maduro: Venezuela je ochotna vést dialog s USA o otevření úřadů pro vzájemné zájmy

„Potvrzuji ještě jednou svůj zájem a své přání pokračovat v dialogu v New Yorku v rámci činnosti našich zástupců v OSN, chci, aby americký úřad pro konzulární, obchodní a energetické zájmy fungoval v Caracasu a venezuelský úřad ve Washingtonu… Chci, abychom měli s USA vztahy vzájemné úcty a spolupráce v rámci mezinárodních práv,“ řekl venezuelský prezident.

https://cz.sputniknews.com/svet/2019031 ... mne-zajmy/

Do toho v noci explodoval v Maracaibo  transformátor v rozvodně

Zadržený novinář Luis Carlos byl propuštěn: má zákaz vycestovat ze země, každých 8 dní se musí hlásit na soudu, a zákaz veřejně publikovat. Obvinění „podněcování ke spáchání trestného činu“.

Místní rozhlasová stanice hlásí, že za posledních 24 hodin bylo v Maracaibo vyrabováno 550 obchodů

V Maracaibo ukradli včera leoparda ze Zoo, nechali na místě jen jeho hlavu

Tam by mala vláda okamžite zaviesť stanné právo

Maduro: S podporou Číny, Ruska a OSN jsem ustanovil Mezinárodní komisi, aby prozkoumala, co se přesně stalo, a stanovila odpovědnost. Svět musí znát celou pravdu o útoku, a špičkových technologiích, které byly použity proti našemu Národnímu elektrickému systému.

Rozhodl jsem se jmenovat prezidentskou komisi pro vyšetřování kybernetického útoku na Národní elektrický systém. A požádal jsem o mezinárodní podporu OSN, Čínu, Rusko, Írán a Kubu. Bude jí předsedat viceprezidentka Delcy Rodríguezová. Navzdory zvráceným záměrům uvrhnout Venezuelu do stavu chaosu zůstává 99% občanů v této zemi klidných, až na několik výjimek a zločinců placených některými politickými stranami za účelem násilí. Venezuela chce mír a suverenitu!

Ricardo Hausmann: Venezuela potřebuje otevřít ropný průmysl nováčkům, bez státní ropné firmy PDVSA v některých oblastech.

A čo tak pustiť tam nejakú ruskú spoločnosť Amerických obchodníkov s petrolejom je už po svete dosť.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/06/prva-tohorocna-kopacska-akcia-na-istrii.html

 

 

 

 

 

 

 


00
MS
maitri shah
14. března 2019

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.


11
LF
luxele france
28. května 2019
Avoir un objectif est une condition préalable au succès, et ce qu’il faut faire après est un problème qui inquiète de nombreux vendeurs. En d’autres termes, la traduction des objectifs en actions est un processus de mise en œuvre très important. En fait, la réponse est très simple, tag heuer replique  c’est-à-dire diviser la cible en un plan détaillé.
00
EP
Eduard Piovarči
12. března 2019

Tá Fašistická nána to teraz povedala otvorene - Toto je nová totalita - toto takto otvorene nepovadal ani šéf komunistickej strany Jakeš

Rusko je připravené poskytnout potraviny a léky Venezuele

"Hlavně mluvíme o dodávce potravin, surovin pro výrobu potravin a léků" do Venezuely, řekl v pondělí šéf výboru pro mezinárodní záležitosti Rady federace Konstantin Kosačev.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/06/vrtok-21.html

+ 3

MS
maitri shah
14. března 2019

Komentář byl odstraněn z důvodu nevhodného obsahu.

- 1