Afghánec znásilnil 13letou dívku. U soudu mu Švédka poslala „polibek podpory“
8. dubna 2019 Redakce AC24 Ze světa 9883 4
Žena, která provozuje pěstounský domov ve Švédsku, poslala pusu obviněnému a později odsouzenému migrantovi za znásilnění nezletilých dívek. Vysvětlila to tím, že chce ukázat, že na něj myslí. (Foto: Youtube)
 

 
Loading...

Afghánský žadatel o azyl, který žil v pěstounském domově pro děti ve Västra Götaland, byl odsouzen na pět měsíců ve vězení a na 10leté vyhoštění za znásilnění a sexuální útok na nezletilé dívky, uvádí portál Fria Tider.

Afghánec také musel zaplatit náhradu škody ve výši 12 500 dolarů dívce, kterou znásilnil, a 750 dolarů 13leté dívce, kterou sexuálně zneužíval.

V roce 2015 dorazil násilník do Švédska jako dítě bez doprovodu. Zatímco jeho žádosti o azyl byly opakovaně odmítnuty, zůstal u pěstounské rodiny. Tam zneužil a znásilnil nezletilé dívky. Podle okresního soudu v Göteborgu se první sexuální útok uskutečnil v dubnu 2018.

13letá dívka, která byla jednou z obětí, svědčila u soudu, že Afghánec v noci přišel do jejího pokoje a napadl ji. Koncem listopadu 2018 afghánský občan znásilnil další dospívající dívku žijící ve stejném domě. Po znásilnění dívka trpěla těžkou depresí. Nemohla spát ani jíst kvůli duševnímu traumatu.

Když dívky oznámily incident své pěstounské matce, žena středního věku neudělala nic, aby zastavila útoky a dokonce chránila násilníka, uvádí zdroj. Soud hodnotil příběh obětí jako velmi důvěryhodný a postupný.

Podle zdroje švédská žena ve středním věku, která řídila domov, během zasedaní poslala obžalovanému polibek. Také soud zdůraznil, že žena měla negativní postoj vůči obětem a pozitivní postoj vůči migrantovi. Švédka dokonce odmítla svědčit v přítomnosti obětí znásilnění a poskytla informace, které nebyly podepřeny jinými svědectvími. Žena nazvala verdikt naprosto hrozným a oběti znásilnění obvinila ze lži.

V rozhovoru se zpravodajskou stanicí vysvětlila žena své chování následovně: „Ano, poslala jsem mu pusu, abych ukázala, co si o něm myslím.“

 

Vážení čtenáří, přispějte na provoz vašeho nezávislého zpravodajství kryptoměnami:

BTC: 1C2tZY29PnRFacscnLf4ghwvUEwoiF7WZD

ETH: 0x5200433e4Ba2e89F1179DB688548Bb5aB2D3b4eC

LTC: LQpFdfXdLmogQzNtL9zZcW4bpuwrgDGhyj

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JN
Jaromír Novák
8. dubna 2019

Doprávádêli ho jeho soukmenovci ,kdyby švédský stát nebyl již chalifát tak by je vyprovodili ,téměř fšecky.

Jinak je to ukázka toho jak dopadá přefeminizovaný stát jako je Švédsko .

Je to něco až morbidně zvrhlého.


20
JM
John Maxwell *
8. dubna 2019

Zdravím ... nejde ani tak o přefeminizovanou společnost jako o společnost celkově všude , napříč západními státy to lobbing za uprchlíky kde stát již neplní funkci garanta zákonné a výkoné moci k ochraně občana , rodiny  ... tady už stát selhal a jediný východisko je bohužel na občanech ,začnou se bránit sami .

Vykastrovat a hodit rybám ...


10
JN
Jaromír Novák
9. dubna 2019
Zdravím též ale ano fše to zapadá do plánů NWO skrze Protokoli S. Mudrců a naplnění představ sionfašounů typu Khalergi.EU je novodobý Babylon ,stavící se Bohu -Kristu a nad něho .Tato instituce je stvořena satanisty -tajnými okultními spolky odpíračů fšeho přirizeného a doporučeného samotným Bohem .
20
JM
John Maxwell *
9. dubna 2019
Jasně že se jede podle pořád stejnejch not ,to nejde přehlédnout ,mě udivuje ta krátkozrakost lidí tj. žádná vize lepší budoucnosti s momentálním politickým spektrem.
10
JN
Jaromír Novák
8. dubna 2019

Doprávádêli ho jeho soukmenovci ,kdyby švédský stát nebyl již chalifát tak by je vyprovodili ,téměř fšecky.

Jinak je to ukázka toho jak dopadá přefeminizovaný stát jako je Švédsko .

Je to něco až morbidně zvrhlého.

+ 2