9letý chlapec nebyl spokojen s vánočními dárky, zavolal policii
27. prosince 2018 Redakce AC24 Ze světa 8108 3
Naše přání se nemusí vždy vyplnit. Na Vánoce si to na vlastní kůži vyzkoušel i devítiletý chlapec z německého města Zetel. Ten byl nespokojen s vánočními dárky, protože neodpovídaly jeho seznamu přání. Rozhodl se, že to nenechá jen tak a zavolal policii. Informoval o tom německý portál NDR.
 

 

 

 

Uvádí se, že když policie dorazila na dané místo, v domě je už čekal velmi rozzlobený chlapec. Policisté následně srovnali jeho seznam přání s dárky, které ležely pod stromečkem. Chlapec měl smůlu, jelikož žádný dárek ze svého seznamu přání pod stromečkem nenašel.

Nakonec se však policistům podařilo spor mezi chlapcem a jeho rodinou urovnat. Vysvětlili mu, že Santa Klaus mohl kvůli svému vysokému věku dárky poplést.

Zdroj: ndr.de

 

 

 
 
Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


P1
Potlouk 1
27. prosince 2018
Vysvětlení, že Santa Klaus je již starý a trpí Alzheimerem je strašně primitivní. Proč třeba nezkusili trochu uvěřitelnější historku, že dopis pro Santu byl napsán německy. Santa jako správný američan však vládne plynule pouze jedním jazykem a tím je angličtina. Logicky pak mohlo dojít k tomuto politováníhodnému nedorozumění a chlapce by to navíc nakoplo k většímu zájmu o studium cizích jazyků, takže by měli dvě mouchy jednou ranou.
30
PP
paja paja
27. prosince 2018
Zajímavé trendy u našich západních sousedů. Se divím, že rodiče neodvedli hned do vězení.
40
JM
John Maxwell *
27. prosince 2018
Tak tak ... kanoisti jim tam denně prasí lidi a oni se zabývají timto ...nicméně zůstává otazka o čem to vypovídá ... systém supluje výchovu ?! Pokud ano je to špatně jak pro rodiče tak i pro děcko ....
30
PP
paja paja
27. prosince 2018
Zajímavé trendy u našich západních sousedů. Se divím, že rodiče neodvedli hned do vězení.
+ 4