5G spustíme válku proti lidstvu! Silné varování vysoce postaveným členům v OSN
23. března 2019 Redakce AC24 Ze světa 674997 14
Zavádění technologie bezdrátového přenosu páté generace (5G) v mezinárodním měřítku je v plném proudu, a to navzdory stále hlasitějšímu odporu vědců a lékařů, kteří se nás zoufale snaží varovat před nebezpečími 5G, jež jsou velmi dobře zdokumentována. (Foto:

 

 
 
 

Vláda a průmysl, jež jsou zapojeny do zavádění 5G, mají nulový zájem na bezpečnosti veřejnosti, protože technologie slibuje, že bude mimořádně zisková, a zároveň všechny a všude nutí do nově vznikající technokracie.

Svůj nesouhlas vyjádřil také Martin L. Pall, PhD., emeritní profesor biochemie a základních lékařských věd na Washingtonské státní univerzitě. V jedné studii a prezentaci se podrobněji zabývá technologií 5G, a vydává důležité varování pro nás pro všechny:

„Zavádění desítek milionů antén 5G bez jediného biologického testu bezpečnosti je tou nejhloupější myšlenkou, která kohokoliv v historii světa napadla.“ ~ Martin L. Pall, PhD.

této zprávě jsou uvedeny čtyři důvody, proč je 5G podstatně nebezpečnější, než dřívější generace bezdrátové technologie:

Předpokládá se, že 5G je obzvláště nebezpečná ze čtyř různých důvodů:

 1. Mimořádně velký počet antén, které jsou plánovány.
 2. Velmi vysoké energetické výstupy, které budou použity pro zajištění průniku.
 3. Mimořádně vysoká úroveň pulzace.
 4. Zjevná vysokoúrovňová interakce frekvence 5G na nabitých sestavách, pravděpodobně zahrnujících nabité sestavy snímače napětí.

Nejprve hovoří o současných bezpečnostních pokynech pro technologie 2g/3g /4g, a správně poukazuje na to, že vládou schválené pokyny ignorují jakékoliv nežádoucí účinky, které se vyskytnou v dávkách nebo vystavování se jim pod hranicí těchto uvedených pokynů. Jinými slovy, jak profesor Pall upozornil, pokud jde o bezpečnost, postrádají tyto pokyny smysl.

Dále pokračuje diskusí o osmi způsobech, kterými tato technologie nepříznivě ovlivňuje lidské zdraví, a cituje rozsáhlou vědeckou dokumentaci:

 1. Snížená plodnost
 2. Neurologické/neuropsychiatrické účinky
 3. Poškození buněčné DNA
 4. Aptóza - naprogramovaná smrt buněk
 5. Oxidační stres a poškození volných radikálů
 6. Endokrinní (hormonální) účinky
 7. Nadbytek intracelulárního vápníku
 8. Rakovina

Profesor Pall se v závěru zprávy vyjadřuje při popisování 5G naplno, a tvrdí, že „zavedení 5G je naprosto šílené“.

Následující prezentace je mimořádně cenná pro všechny, kdo chtějí lépe pochopit, o co se jedná, a také jak s tím bojovat.

Dr. Pall je pouze jedním z mnoha profesionálů, kteří vydali stejné varování, přesto zavádění technologie 5G pokračuje bez jakýchkoliv prodlev.

Dr. Martin Blank z katedry fyziologie a buněčné biofyziky na Kolumbijské univerzitě shrnuje jeho hodnocení:

„Vytvořili jsme něco, co nám škodí, a vymyká se kontrole. Před Edisonovou žárovkou bylo v našem prostředí jen velmi málo elektromagnetického záření. Úrovně, které máme dnes, jsou mnohonásobně vyšší, než úrovně v přirozeném prostředí, a rychle rostou kvůli všem novým zařízením, která toto záření vydávají. Pokud to řeknu otevřeně, poškozují živé buňky v našem těle a mnoho z nás to předčasně usmrtí.“ ~ Dr. Martin Blank

Dr. Sharon Goldbergová, interní lékařka a profesorka, se vyjádřila k 5G, když měla projev k americkému Senátu.

„Bezdrátové záření má biologické účinky. Tečka. To už není předmětem diskuse, když se podíváte na PubMed (tj. volně přístupná databáze z oblasti medicíny, pozn. překl.) a nezávislé posudky. Tyto účinky jsou pozorovány u všech životních forem; rostliny, zvířata, hmyz, mikroby. V případě lidí máme nyní jasné důkazy o rakovině: o tom není pochyb. Máme důkazy o poškození DNA, kardiomyopatii, která předchází městnavému srdečnímu selhání, neuropsychiatrických účincích… 5G je netestovaná aplikace technologie, o které víme, že je škodlivá; víme to na základě vědy. V akademických kruzích se to nazývá výzkum lidských subjektů.“ ~ Dr. Sharon Goldbergová 

A konečně zaměstnankyně OSN Claire Edwardsová přednesla silné varování vysoce postaveným členům OSN, a nazvala 5G „válkou proti lidstvu“.

Zdroj: wakingtimes.com, zvedavec.org

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


JA
Jan Abarth
23. března 2019
Prostě nás chtějí zabít, toť vše
30
VC
Vítězslav Crha
24. března 2019
Zákeřně, promyšleně, vymakaně a plánovaně. Plán je z let 1969 a neusnul. 
20
EP
Eduard Piovarči
25. března 2019
Tichá zbraň najvyšej intenzity a naši priblblí voliči budú voliť Čaputovu.
20
EP
Eduard Piovarči
25. března 2019

Napinák vo Venezuele!

Guaido říká, že Maduro je ve své poslední fázi 

Guaido řekl, že jeho tým byl také v kontaktu se společnostmi, jejichž venezuelská aktiva byla vyvlastněna bývalým bývalým prezidentem Hugem Chávezem, madorovým mentorem a předchůdcem, a jednají s nimi o návratu do země, když by Maduro ztaril moc.

https://www.reuters.com/article/us-vene ... SKCN1R40FU

Brazilský poslanec a syn prezidenta Eduardo Bolsonaro: "Použití síly je nezbytné, protože Maduro je zločinec"

Tu to priamo vidíme. Ten kto je pre mocné elity na západe prekážkou dostať sa k ešte väčším ziskom a moci je označený za zločinca a vojensky zlikvidovaný. Toto je zločinecká "demokracia" v prevedení USA

Vláda Venezuely zveřejňuje důkazy o zapojení Guaida a venezuelské opozice do teroristických činů proti zemi.

Donald Trump, prezident Spojených států, slíbil v pátek řadu investic v pěti karibských zemích, které podpořily Juan Guaidó jako prezidenta Venezuely.

http://caraotalibre.cf/internacionales/ ... -gobierno/ Guaidó chce žalovat vládu Madura za praní špinavých peněz před španělskou justicí

https://www.msn.com/es-ve/noticias/vene ... pA?ocid=st Venezuelský ministr informací: Rozhovory nalezené v telefonu Roberta Marrera ukazují, že se spolčil s Guaidem při organizování financování teroristických činů.

..Nejméně 30 paramilitářů najatých v El Salvadoru, Hondurasu a Guatemale a vycvičených v Kolumbii - vstoupilo do Venezuely, hledáme je, již jsme některé identifikovali"

Jorge Rodríguez označil za hlavní teroristy: "Leopoldo López, Carlos Vecchio, Sergio Vergara, Juan Andrés Mejía, Juan Guaidó a další..

Jorge Rodríguez: "Obdrželi jsme zpravodajské informace, která ukazují, že v zemích jako El Salvador, Guatemala a Honduras se provádějí podivné aktivity, najímají se tam zabijáci a skupiny související s obchodováním s drogami.”

Ale toto sa v našich správach nikde nedozvieme

 

Meziamerická rozvojová banka (IDB) zrušila své výroční zasedání v Číně poté, co Peking neudělil vízum zástupci jmenovaným Guaidem.

https://www.hispantv.com/noticias/china ... ido-maduroVenezuela odsuzuje nelegální zneužívání finančních prostředků republiky na osobních účtech oponentů

Více než jedna miliarda dolarů byla převedena z účtů Venezuelské Bolívarské republiky u mezinárodních bank na osobní účty vůdců v zahraničí na financování teroristických buněk v zemi. Tato krádež veřejných peněz byla koordinována "hlavním štábem", tak aby ukradli národní zdroje s cílem narušit mír v zemi prostřednictvím nasazení polovojenských skupin. Struktura organizátorů tohoto údajného trestného činu je popsaná v tomto obrázku: Obrázek Jedním z těch, který získal část z uvedené částky je venezuelan Juan Planchart s registrovaným účtem v bance Banesco Panama, podle screenshotů z rozhovorů v textových zprávách v telefonu Roberta Marrera, obviněného z toho, že je hlava teroristické buňky. V tomto ohledu Rodríguez vyzval Juana Carlose Escoteta, majitele finanční instituce, aby prošetřil existenci tohoto účtu, jakož i pohyby v bance, s tím aby transakci zrušili. Druhá část peněz, byla převedena na účet jisté Roxanno De Cúcuta (tak je uvedena v mobilním telefonu Marrera) u Bank of America, která je také náborářka skupin ozbrojenců ze Střední Ameriky s cílem je nelegálně převést přes hranici.

http://vtv.gob.ve/desvio-fondos-republica-opositores/ Guaido: "Po 16 hodině budu mít v oficiálních médiích velmi důležité prohlášení pro celou zemi"

 

Venezuelský prezident Nicolás Maduro v sobotu řekl, že jeho vláda zajala vůdce kolumbijské kriminální skupiny "Los rastrojos", Wilfrido Torres Gómez.

"Zachytili jsme hlavu" Los Rastrojos "ve státě Carabobo a poskytuje svědectví a důkazy o tom, kdo ho najal, proč ho přivedli do Venezuely," řekl prezident během shromáždění s tisíci příznivců v okolí Prezidentský palác Miraflores.

https://www.lavanguardia.com/internacio ... uaido.html

Ministr informací Jorge Rodríguez, obvinil stranu prezidenta Juana Guaida, z plánování atentátů proti Chávistickým vůdcům, dále obvinil Juana Guaida z „krádeže“ peněz z venezuelských bankovních účtů v zahraničí k financování teroristických operací. https://elcomercio.pe/mundo/venezuela/v ... cia-619670  

Ruští vojáci doletěli dnes do Caracasu na Il-62M, podle uniforem je většina pozemní letecký personál. Ti v pouštním jsou z Hmímimu, v zeleném a šedo-modrém z RF

 

Tak že keď tam prichádzajú Rusi asi sa niečo rozbieha

Uživatelský avatar

U An-124 stojí nějaký vojenský náklaďák, a něco je pod maskáčem na tahači. Čeká tam jeden autobus, takže doletělo max. 50-60 lidí.

Obrázek

Nechť tě provází Síla! Není nevědomosti, pouze poznání.

Vykládka An-124, vyloženo bylo: dva tahače s návěsem mající něco pod plachtou, jeden bílý náklaďák a jeden vojenský Kamaz-4310.

V posledních dvou měsících z venezuelských zahraničních účtů zmizelo více než 30 miliard dolarů, řekl novinářům v Caracasu venezuelský ministr pro komunikaci a informace Jorge Rodgriguez. Prý je zablokovali USA. http://tass.com/world/1050215

Do Caracasu prý přiletělo 99 ruských vojáků pod velením generálplukovníka Vasilije Tonkoškurova - náčelník hlavního štábu pozemních sil - 1. zástupce vrchního velitele pozemních sil Ruské federace. Dorazili s nákladem 35 tun materiálu, který náleží kontingentu. Na letišti je přivítali pracovníci ruského velvyslanectví a velitel ZODI Delta AmacuroEdgar Colina Reyes.

20.12.2018 při nasazení Tu-160 byl ve Venezuele Vasilij Tonkoškurov s vysokou technickou komisí, s cílem posílit operační kapacity venezuelské armády. V rámci dohod o spolupráci Rusko-Venezuela.

Toto je zajímavá informace 17.12.2018 - Vasilij Tonkoškurov si s ruskou vojenskou komisí prohlédl všechno vybavení na letecké základně Luis del Valle García v Barceloně. Ve společnosti velitelů Zodi 51, Jesús Ramírez Molina, a Redior, William Serantes Pinto.

 

Toto je zajímavá informace 17.12.2018 - Vasilij Tonkoškurov si s ruskou vojenskou komisí prohlédl všechno vybavení na letecké základně Luis del Valle García v Barceloně. Ve společnosti velitelů Zodi 51, Jesús Ramírez Molina, a Redior, William Serantes Pinto. Tedy pravděpodobně ruské strategické letectvo bude nasazené z letecké základny v Barceloně v brzké době. A ty tahače s nákladem zamířili nejspíše tam. La Orchila je zatím spartánská let. základna bez zázemí, pak se jeví volba Luis del Valle García vcelku rozumě: dvě 3km VPD a dvě velké otevřené stojánky jsou volné. Na ostrov La Orchila je to 244km, bude v dosahu logistiky přímo z přístavu v nedalekém Puerto la Cruz zajišťované venezuelskými BDK z leteckých a lodních transportů z RF, + je to ještě v dosahu vrtulníků s plným zatížením, tak aby se tam mohla dobudovat ruská letecká základna strategického letectva, jelikož tam krom VPD a pár skladů nic není, dokonce tam není ani osvětlená VPD.

Tak že udalosti majú poriadny spád. Rusko by malo mať vo Venezuele svoju strategickú leteckú základňu

Juan Planchartoznačený za „finančního šéfa skupiny“ plánující atentát na Nicoláse Madura, byl včera zadržen venezuelskou tajnou službou Sebin ve městě Plaza Venezuela

V neděli ráno jednotka FAES vtrhla do domu rodičů Juana Plancharta, který se nachází v Caracasu

Organizace amerických států OAS 22.3 vyzvala defakto k humanitární vojenské intervenci R2P do Venezuely

Ekonom Ángel García Bachs řekl: „Pokud může ruská armáda vstoupit do Venezuely bez souhlasu Národního shromáždění (AN) , Američané, Kolumbijci, brazilská armáda atd., Můžou také dorazit, bez něho.

Po příchodu Rusů do země poslanec Williams Dávila vysvětluje, že příchod této mise „porušuje ústavu“. https://maduradas.com/le-contamos-tuite ... sta-todos/


30
MK
Milan Klusák
5. srpna 2019
"z venezuelských zahraničních účtů zmizelo více než 30 miliard dolarů,"  -  a tohle značí, že Globální prediktor, který ovládá banky, tím nahrává emerickým neoconům. Kdyby to nedovolil, neměla by opozice prachy na majdan. Co asi na to řekne Pjakin?
00
Bender Rodríguez
25. března 2019
G4/G5 siete používajú pre zabezpečenie prenosu technológiu "High Frequency Hopping"  ,ktorý pracuje tak, že sa prenosová frekvencia mení skokom v rádoch +/-MHz , pri testovaní táto zmena má na živé organizmy psychoaktívne zmeny v správani ,halucinácie ,poruchy vnimania polohy stredným uchom, skorú stareckú demenciu...  Pri dlhodobej expozícii, spôsobuje to lokálne odumieranie mozgových buniek t.z.v. emental.   Kto pozná "Pravda o Projektu Montauk " , vie sa dočítať že tieto pokusy sa robili na nič netušiacich obyvateľoch uvedeného mesta počas studenej vojny v USA.  
10
EP
Eduard Piovarči
25. března 2019

Skrátka vypadá to ako konečné riešenie na tejto planéte

 

 


20
EP
Eduard Piovarči
25. března 2019

Inflácia vo Venezuele klesá

 

Inflace v únoru 2019 byla jen 54% po 192% v lednu. A byla nejnižší od března 2018. https://tradingeconomics.com/venezuela/ ... n-rate-mom Dokonce to konstatovala v únoru i opozicí kontrolovaná finanční komise Národního shromáždění. Podle ní dosáhla v únoru inflace 53,7 procenta z 191,6 procenta v lednu. Hyperinflace je definována jako měsíční inflace nad 50% a Venezuela je v hyperinflaci od listopadu 2017. 4 odstavec od konce

The threat of further sanctions comes as the Venezuelan economy shows tentative signs of escaping the hyperinflationary spiral that has gripped the Caribbean country since early last year. According to the opposition-controlled National Assembly’s financial commission, inflation was 53.7 percent in February, down from 191,6 percent to in January. Hyperinflation is defined as a monthly inflation above 50 percent, and Venezuela has been mired in hyperinflation since November 2017.

https://www.newcoldwar.org/venezuela-us ... lows-down/Obrázek Obrázek

Venezuela rozmístila rakety S-300 na letecké základně v blízkosti hlavního města Caracasu

Podle Image Sat, venezuelské ozbrojené síly aktivovaly své rakety S-300 po dokončení vojenských cvičení v únoru. Zdroj odhaluje prostřednictvím satelitních snímků, že další rakety S300 , byly nasazeny na základně Manuela Rios Airbase ve státě Guarico ve Venezuele.

Obrázek https://muraselon.com/en/2019/03/s-300- ... ezuela-us/

Tak toto je pozoruhodné Venezuela má S300vky a Rusko zrejme dovezie ďalšie batérie aj s obsluhou. No tak tomutu imperialista v USa nebude moc rád.

---

Indie se snaží zvýšit dovoz ropy z Brazílie a Mexika, aby se vyrovnala ztráta venezuelské ropy v důsledku sankcí USA vůči této zemi.

„Obě země mohou být užitečné jako alternativa k venezuelské ropě, ale rozhodnutí o zvýšení dovozu bude záviset pouze na přístupu ke kvalitě ropy a dodávkám, které by měly být srovnatelné s Venezuelou,“ uvedl diplomatický zdroj.

https://newstodaynet.com/index.php/2019 ... s-imports/

 

 


20
EP
Eduard Piovarči
26. března 2019
Ak tam už majú Rusy 540 mariňákov tak to už je sčastiv suchu
10
EP
Eduard Piovarči
26. března 2019

540 ruských vojáků je ve Venezuele?

Čína: "Latinská Amerika nepatří žádné zemi a není to ničí zadní dvorek" Mluvčí ministerstva zahraničních věcí Geng Shuang komentoval prohlášení Národního bezpečnostního poradce prezidenta USA Johna Boltona o nepřípustnosti zásahu "nepřátelských zemí" do situace ve Venezuele.

Venezuela odsuzuje zadržení tří diplomatů v Kolumbii

Tři diplomaté venezuelského ministerstva zahraničí byli zatčeni na letišti El Dorado, kde jim byl zabaven jejich majetek. Venezuelské ministerstvo zahraničí odsoudilo porušení práv tří svých zaměstnanců, kteří byli zatčeni na letišti El Dorado v Bogotě, čímž došlo k porušení Vídeňské úmluvy o diplomatických vztazích. Podle komuniké Ministerstva Zahraničních věcí, tři venezuelští diplomaté byli vyslání ke splnění ekonomických závazků na Venezuelské ambasádě v Cartageně a na ambasádě v Bogotě a když se chystali opustit zemi, byli zatčeni a zabaven jejich majetek.

https://www.telesurtv.net/news/venezuel ... -0034.html Rozšiřuje se seznamy venezuelských tajných služeb.

Další velký blackout zaznamenán v 21:50 - 88% konektivity Venezuely je offline Obrázek Obrázek

Po dnešním útoku v poledne proti Národnímu elektrickému systému, v 21:50, došlo k útoku na transformátory vodní elektrárny El Guri.

Prohlášení generálního sekretariátu OAS 25. března 2019 Generální sekretariát Organizace amerických států (OAS) odmítá nedávný ruský vojenský zásah na území Venezuely, který nebyl schválen Národním shromážděním, jak to vyžaduje Venezuelská ústava, a který byl proveden na podporu vlády, která byla prohlášena za nelegitimní.

Viceprezident Venezuely Jorge Rodríguez oznamuje, že pracovní a vzdělávací aktivity jsou v úterý pozastaveny, kvůli obnovení Národního elektrického systému

https://aragonit11.blogspot.com/2018/06/piatok-18.html


00
EP
Eduard Piovarči
26. března 2019

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Ruská armáda vo Venezuele

Rusko brzy vyšle vojenské jednotky do Venezuely, oznámil ruský ministr obrany. Kolik ruských vojáků bude vysláno, není v tuto chvíli jasné.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Ruská armáda vo Venezuele http://www.novarepublika.cz/2019/03/guayansky-stit-venezuela-vytvari-ruskou.html


20
EP
Eduard Piovarči
28. března 2019

Roger Waters: Vítězství nad „impériem ďábla“ je na obzoru

Paul Craig Roberts  28. 3. 2019    PaulCraigRoberts „Pokus cizích zemí prosadit změnu vlády ve Venezuele neuspěl“, prohlašuje někdejší frontman skupiny Pink Floyd Roger Waters na videu, které prostřednictvím twitteru posílá svým příznivcům do celého světa. „Měli jsme pravdu v Russiagate a máme ji i pokud jde o Venezuelu“ říká Waters v doprovodném textu k videu s ironickou narážkou na krach aféry Russiagate, která, jak známo, neprokázala žádné spojení prezidenta Trumpa s Kremlem. 

Když sledujete velký experiment s bolivarským socializmem v tak velké zemi, jako je Venezuela, a současně vidíte, jak se impérium ďábla snaží tento experiment zadusit, vyvolává to ve vás bolest. Tentokrát ale spiknutí neprošlo. Guaido se může vrátit zpět ke své staré kariéře pouličního rváče“. Waters na videu ironizuje západní propagandu, snažící se zobrazit venezuelského prezidenta Madura jako jako chladnokrevného diktátora s tím, že ve skutečném totalitním státě by byl Guaido už dávno zatčen a popraven. Ale tento pretendent na venezuelské prezidentství si zcela volně cestuje mezi Venezuelou a Kolumbií. Takže Madurovi by možná pár lekcí o ďábelském diktátorství mohli někteří z nejžhavějších spojenců USA poskytnout.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Roger Waters

„Jsme silní a je nás mnoho. A budeme to my, kteří tuto bitvu vyhrajeme. Zastavte impérium ďábla!“ jsou poslední slova na videu Rogera Waterse. Překlad: Lubomír Man

http://www.novarepublika.cz/2019/03/roger-waters-vitezstvi-nad-imperiem.html


20
EP
Eduard Piovarči
23. června 2019
Tak že Japonsko 5G sieť odmieta preto že poškodzuje zdravie
00
IM
Ing. Miloslav Dědek
1. září 2019
V současnosti vládne světu globální finanční elita, což jsou tzv. "lidé velkých peněz". Tito lidé vládnou světu pomocí zákonů, které se zdokonalují pod jejich vlivem tak, aby se poměry v podstatě zachovaly. Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmyslové komplexy atd. jsou v podstatě hračky lidí velkých peněz. Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. …. Více o současnosti a nastávajícím politickém vývoji lidstva je uvedeno v článku OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA. Uvedený článek je např. na - https://miloslavdedek.blogspot.com/2019/08/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html
10
JA
Jan Abarth
23. března 2019
Prostě nás chtějí zabít, toť vše
+ 3