50% sleva na kancelářský balík: Office 2019 Pro za 29,5 eur a Windows 10 Pro za 8,67 eur
24. března 2020 Redakce AC24 Ze světa 20512 1
Být zavřený v (dobrovolné) karanténě kvůli řádící epidemii koronaviru není žádný med, ale třeba se na tom dají najít i pozitivní aspekty. Kromě home office a dlouho odkládaných domácích prací se třeba najde čas i na nějaký ten počítačový oddech a možná i na nějaké ty nové instalace či reinstalace softwaru.

 

 
 
 

A na českých počítačích určitě ještě často straší staré „pirátské“ verze třeba systému Windows či Office, i když s dnešními cenami k tomu není nejmenší důvod. A tomu mohou pomoci březnové slevy z webu Keysworlds, kde je hlavním tahákem až 50 % dolů na produkty Microsoft Office.

A rozhodně bude z čeho vybírat, protože budou k mání velmi zajímavé kusy, které ještě podpoří hezky tučné slevové kupóny. Co třeba takové Windows 10 Pro s 38 % slevou jen za 8.67 euro? Případně kancelářský balík Office 2019 Professional Plus s 50 % slevou jen ze 29.50 euro? Fantazii se meze nekladou a určitě stojí za to si nabídku pečlivě prohlédnout. Jen upozorňujeme, že akce platí jen do 31.března.

Užijte si 50% slevu při koupi kancelářského balíku 2019 pro svůj počítač, před pokladnou použijte 50% slevový kupon KWS50:

Zadejte kód KWS38 a získejte 38% slevu na všechny produkty společnosti Microsoft, jako jsou klíče pro Windows a pro Office 2016:

Jednoduše nakoupíte, jednoduše zaplatíte

Keysworlds nabízí vynikající služby a specializovaný automatický systém pro dosažení bezkonkurenční efektivity, zaručující 100% spokojenost zákazníků! Kód obdržíte na svůj účet během několika minut e-mailem. Nabízejí také snadné způsoby platby, se zabezpečenými a spolehlivými způsoby platby, jako jsou PayPal, bankovní převod, kreditní karta nebo debetní karta, a nepřetržitý zákaznický servis (service@keysworlds.com), aby zajistily, že obdržíte náležitou pomoc kdykoli ji budete potřebovat.

Komerční sdělení.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


RR
radim rulik
24. března 2020
zdarma LibreOffice je lepší, bez tolika chyb a Windows seženete ještě levněji a legálně na aukčních portálech ... nevyhazujte peníze oknem!
00