15 000 změřených exemplářů. Průměrná délka „mužství“ činí…
22. října 2019 Redakce AC24 Ze světa 17933 0
Německý portál Bild přinesl informace o průměrné délce chlapského „mužství“. Výsledky vyhodnotili poté, co bylo změřeno celých 15 000 exemplářů. (Foto: Fotolia)

 
 
loading...
 

Výzkumníci z King’s College London v Anglii změřili 15000 penisů, zdokumentovali jejich délku v „pasivním“ i „aktivním“ stavu. Podle informací německého Bildu byly výsledky následně publikovány v Magazínu BJU International v Oxfordu.

V klidném stavu činí průměrná délka mužského penisu 9,14 centimetrů, zatímco v „aktivním“ stavu dosahuje průměrná délka 13,2 centimetrů.

Rozdíl mezi „pasivním“ a „aktivním“ stavem tedy v průměru činí 4 centimetry. Bild upozorňuje na skutečnost, že ve výsledcích není napsáno, jaká teplota byla v místnosti, když se provádělo měření.

V rámci studie bylo také 55 000 mužů i žen dotazováno, zdali jsou oni a jejich partneři spokojeni s „délkou“.

Přesně polovina lidí prohlásila, že je spokojena a šťastná, píše německý portál. Celých 85 % dotazovaných žen sdělilo, že jsou spokojeny s „délkou“ jejich partnera.

Vedoucí studie doufají, že díky získaným výsledkům se podaří překonat některé mužské strachy ohledně délky jejich přirození.

Zdroj: bild.de

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor