108 milionů Číňanů je v nové karanténě. Virus se vrací?
19. května 2020 Redakce AC24 Ze světa 14781 3
Nové vypuknutí infekce koronaviru v Číně vedlo k zavedení přísných izolačních opatření na severovýchodě země. Podle Bloombergu spadlo do nové karantény více než 100 milionů lidí. (Foto: Youtube)

 

 
 
 
 

Zdrojem infekce je provincie Jilin a její centrum se stejným názvem, „které prošlo stejným závažným napadením koronavirem jako většina Číny v únoru a březnu.“

Přestože bylo v regionu zaregistrováno 34 nových případů infekce, v provincii Jilin bylo zastaveno autobusové a železniční spojení a školy byly uzavřeny.

„Rychlá a silná reakce Číny odráží její strach z druhé vlny infekce poté, co omezila šíření viru za velké ekonomické a sociální náklady. Je to také známka toho, jak křehký bude proces opětovného otevření v Číně a dalších zemích, protože i sebemenší náznak obnovení infekce by mohl vést k návratu k přísné izolaci, “uvedla agentura.

Ohnisko v provincii Jilin potvrzuje South China Morning Post (SCMP). Podle SCMP úřady zcela zablokovaly město Shulan, které se nachází v provincii. Do regionu byla vyslána vládní komise vedená místopředsedou vlády. Již bylo propuštěno šest místních vyšších úředníků, včetně vedoucího městského výboru Komunistické strany v Shulanu a vedoucího městské zdravotní komise.

V současné době je ve městě zavedeno omezení pohybu, pouze jedna osoba z rodiny smí opustit dům každé dva dny po dobu dvou hodin kvůli nakupování. Vchody a východy jsou uzavřeny nejen v Shulan, ale také v okolních městech, ve městě je postaven policejní kordon.

Je třeba poznamenat, že dříve  Čína a Spojené státy nepodporovaly mezinárodní iniciativu k provedení nezávislého vyšetřování zdroje koronaviru.

Zdroj: scmp.com

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
19. května 2020

tak že len 34 nových případů infekce, v provincii Jilin spôsobilo zastavenie autobusových a železničných spojení a opäť uzavreli školy

V Čechách taký strach z nejakých 34 až 60 nových nakazených nemajú ani inde vo svete a skôr uvolňujú opatrenia. Skrátka čína to berie smrtelne vážne a likviduje ohniská už v zárodku.

Alebo je to len operácia v rámci zastrašenia?

https://aragonit11.blogspot.com/2020/05/trump-otevre-ekonomiku-i-kdyz-na-virus.html

 


00
LF
Larry Fistingfield
20. května 2020

JILIN: THE NEW PART OF 5G 60GHz INSTALLMENT

Čínská vláda se se svými občany příliš "nepáře", 60 GHz 5G musí být nainstalováno stůj , co stůj a vše jde podle plánu. Jilin je jen další "obdarovaná provincie".

Když uvážím, že EMP radiace ionizuje přes centimetr jejich těl do hloubky intenzitou 100 miliSievrtů za hodinu, 75 kg jedinec obdrží 1,33 miliSievrtů na 1kg své váhy, 5 kg dítě 20 miliSievrtů na 1 kg za hodinu. Dávka 100 miliSievrtů překračuje normy maximálního ozáření v jaderných elektrárnách 0,01 miliSievrtů za hodinu 10000 krát !!!

Jak je možné, že telekomunikační normy EMP jsou takřka neomezené?

Jak je možné, že v místech původní Schumanovy resonance je vodivost pouhých 300 mikrovolt na metr a u povrchu Země teď v průměru 150 Voltů/metr ???

Nikomu to nepřijde divné ???

A co se proti tomu dělá a udělá ???

Koho volíme a kdo za to může ???

Neměli bychom být věčným loserem hrajícím v kostky, ať padne cokoliv, padne jen větší, či menší zlo, líbí se Vám tato hra ???


00
EP
Eduard Piovarči
20. května 2020

Ludia sú už tak zmätený že nevedia kde je sever a v zúfalstve na Slovensku zvolili ďalšie zúfalstvo

No máme sa na čo tešiť.

https://aragonit11.blogspot.com/2020/01/sprava-o-skupiny-aragonit-v-2019-eduard.html


00