„Vyslechl jsem vaše tvrzení a teď poslouchejte vy mě“, stálý zástupce Ruska v OSN to řádně vytmavil USA
6. června 2018 Redakce AC24 Ze světa vyber redakce 126603 11
Během zasedání Rady bezpečnosti OSN, které se konalo na přelomu května a června, a také brífingu při příležitosti předání předsednictví organizace Rusku, stálý představitel naší země Vasilij Nebenzja doopravdy pokáral západní delegáty v souvislosti s palčivým ​​problém s námi sousedíci Ukrajiny... schizofrenie není nadávka.

 

Jedná se o psychiatrický syndrom rozdvojení osobnosti. A Ukrajina díky úsilí jejích současných orgánů a těch z vás, kteří ji podporujete, žije právě ve dvou paralelních světech zároveň: ve stavu imaginární hybridní války s Ruskem a v reálném světě, kde není ruská invaze. Ale to není jediný případ takové poruchy, když vezmeme v úvahu současnou politiku Velké Británie a USA ... ". 

Klíčové teze projevu: 

"Děkuji, pane předsedo. Takže jsem velmi pečlivě vyslechl své kolegy, teď vy najděte v sobě dost trpělivosti a vyslechněte mě ...". 

"Ukrajinu jsme tu dlouho neprojednávali, ale vím přesně, co uslyšíte na brífingu po našem vystoupení od mnoha lidí, kteří zde sedí. Bude vám řečeno, že v únoru 2014 na Ukrajině proběhla revoluce Důstojnosti, že Rusko tuto skutečnost nepřijalo a rozpoutalo proti Ukrajině válku, že rozmístilo na Donbasu vojska, že obsadilo Krym. Bude vám řečeno, že Rusko vlastně vede třetí světovou válku "hybridními metodami" a že se údajně jedná o bitvu civilizací. Svět poroby hodil rukavici světu svobody a Ukrajina je na přední linii. Moskevské barbarství proti civilizovanému světu ... . 

Stručně řečeno, mohu vyjmenovávat tyto ubohé teze ještě dlouho, ale přenechám tuto možnost zástupci Ukrajiny a těm z vás, kteří jsou v nemenší míře prodejci vzduchu. 

Řeknu jen, že vzdáváme hold ukrajinské propagandě, která díky svým patronům na Západě (nyní sedí po mé levici a pravici) dosáhla úspěchu ve vytvoření obrazu nešťastné, ​​svobodymilovné, ale zoufale čelící zákeřnému Mordoru, Ukrajiny. Zdá se však, že jste dokonce nedávno začali chápat, s kým skutečně máte co do činění. Zdá se však, že dokonce i vy jste si všimli (během Babčenkovy záležitosti), že na tomto namalovaném obrazu se něco zjevně nepropojuje. 

Ukrajina například stále tvrdí, že je ve válce s Ruskem. Ale pokud jsou ve válce, a vy to neustále tvrdíte, proč zatím nebyl zaveden válečný stav? Proč fungují zastupitelské úřady? Proč funguje bezvízový režim s naší zemí? Proč se miliony občanů obou zemí volně pohybují přes hranice? Proč Ukrajinci navštěvují bezproblémově příbuzné, přijíždějí do Ruska za prací, odpočívají na údajně okupovaném Krymu, obchodují, podnikají a necítí při tom žádné nepřátelství? 

Vy, kteří jste podpořili tuto revoluci Důstojnosti (přejíždí pohledem sál), а přesněji převrat, a kteří jste prohlašovali, že to bylo kvůli svržení vámi nenáviděného korupčního režimu, nechcete vysvětlit, proč nynější úroveň korupce na Ukrajině je bezprecedentní a několikanásobně vyšší než ta předchozí? 

Ve skutečnosti západní patroni Kyjeva dobře vědí, v jak zuboženém stavu se nachází ekonomika této země, a vám to zcela vyhovuje. Tak je jednodušší řídit, a všechny pohromy lze připsat Rusku. 

Teď vám sdělím ještě trochu pravdy ... 

Podívejme se jen na proběhlé finále Ligy mistrů v Kyjevě. Skupina ukrajinských fanoušků na něm zbila anglické fanoušky. A co jste tomu řekli? Přece nic, jen jste přetiskli karikaturní vysvětlení ukrajinských úřadů a prohlásili, že to byla provokace FSB. 

A jaké nesmysly a báchorky čišely z ukrajinských médií a vašeho tisku, který se na ně odkazoval, o budování Krymského mostu, situaci na Krymu, událostech na Donbasu? 

Přičemž jsou opoziční média na Ukrajině začišťována a zavírána pod jakoukoli záminkou. A jak je to vysvětleno? Správně - tím, že všichni to jsou agenti Kremlu. 

Jinými slovy, ať se stane na Ukrajině cokoliv, je to ruská stopa, taková univerzální zbraň. 

A najednou vám známý novinář Babčenko, podle vyjádření ukrajinského ministra zahraničí Klimkina údajně zabitý Ruskem, "vstává z mrtvých". O jeho vraždě přímo Moskvou se mluvilo zde, v Radě bezpečnosti OSN. Mnozí v této místnosti aktivně šířili toto tvrzení. Ukázalo se však, že je naživu, čímž nádherně ukázal, že to všechno byla další lež a že vy všichni jste se vrhli jako obvykle obviňovat Moskvu, a dokonce jste se ani nechystali zabývat se prošetřením faktů. 

Vzhledem k tomu, co se stalo, doporučujeme, abyste si uvědomili míru schizofrenie na Ukrajině a nesklouzli tamtéž. Dovolte mi připomenout, že schizofrenie není nadávka. Jedná se o psychiatrický syndrom rozdvojení osobnosti. A Ukrajina díky úsilí jejích současných orgánů a těch z vás, kteří ji podporujete, žije právě ve dvou paralelních světech zároveň: ve stavu imaginární hybridní války s Ruskem a v reálném světě, kde není ruská invaze. 

Ale to není jediný případ této poruchy, když vezmeme v úvahu současnou politiku Velké Británie a USA ... ".

Zdroj: zen.yandex.ru, nr.cz

 

 

 

Loading...
loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Facebook komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


PE
Pátý Element
6. června 2018

OSN JE MOSAD ?


00
Popo *
6. června 2018
Ťi bistu, aj tento ni tu Vasilij človek náš to je. Ako dobre že i tým užitočným idiotom skrzeva im vštepenú lakomosť zaťažko je investovať (https://www.martinus.cz/?uItem=22504#description ) a rovnako tak krom toho nezmyselného hlúpeho tláchania & vymýšlania si sprostostí im pre ich vlastný život neostává na nič zmysluplného čas (https://www.youtube.com/watch?v=En0gVZ4mQnY ). Každému z nás bez výnimky len to čo jeho jest - tlčhubám len tie "lopaty" a i z ich vlastneho života im ukrojený k tomu nezmyselne premárnený čas & reálným praktikom len tie pôžitky a z života im daný čas k užitiu si toho k spokojnosti i svojej. Tak tak priateli moji, len tak je to správné (prirodzené) a len tak to má byť. Nie náhodou i slovom a už i v pospolitosti šíri sa to - Len podľa skutkov poznáte ich...
15
PA
Piovarči Aragonit
6. června 2018

No čo už inak to ani nebude a nemôže byť preto že na západe je vždy ČIERNE BIELYM a naopak. Takáto je taktika kryptofašistov skrývajúcich sa za demokraciou a západnými hovnotami

http://aragonit11.blogspot.com/2018/06/prva-tohorocna-kopacska-akcia-na-istrii.html

 


50
JN
Jaromír Novák
6. června 2018
Zdar Pio *******
40
Popo *
6. června 2018
Ale no tak Pio nepaušalizuj, až také zlé to nebude. Medzi nami, ľuďkom jaksi ešte stále nedochádza že tie západné hodnoty sú hodnoty na západe... 
22
Jarin G.
6. června 2018

Ahoj Pio.

Už jsem dnes večer jednou na tebe reagoval, tak tady jen k té fotoreportáži:

Fakt parádní podívaná! Díky!


30
E*
Elen *
7. června 2018

To je sice pěkné Henochu (co říká Otec), ale je to velká abstrakce pro slaboduché, čili "blábol".

Je to takto (po lopatě):

Veškerá hmota drží při sobě na určitém kmitočtu. Stejně tak tělo člověka (ve kterém sídlí - oživuje jej Duše). Je tu (u člověka) zpětná vazba, kdy Duše ovlivňuje tělo a tělo Duši (v zdravém těle zdravý duch) ...

Jestliže člověk žije v pravdě, svým konáním i mluvou, roste vyvíjí se ... spolu se svou hmotou (tělem), které produchovňuje.

Hmota má tendenci zhušťovací a lhaní snižuje kmitočet námi ovládané hmoty (těla), což zpětnou vazbou působí na Duši, která je oslabována, přichází nemoc (člověk je NE mocný) a úpadek - degenerace.

Banky - nebanky, peníze - nepeníze ...to je jen chybně užitý nástroj,

právě tak jako lež při užívání daru řeči.

Za zneužití darů se "neplatí" zítra, ale ihned (krůček po krůčku, snižováním kmitočtu), no a výsledný efekt máme na očích v obrovském úpadku (j)elit. Tento se projevuje i na opašném "pólu" u zvyšování frekvence hmoty lidu prostého (zvláště těch, kteří se snaží žít v pravdě a užívat svěřených darů ku prospěchu ostatních a tím i sobě).

Pěkný den


20
Satan Atan Henoch
7. června 2018

 se rovná jedné, 3

matka, otec a dítě, například

 

Otec


00
01