„Vyroste na místě Notre-Dame mešita, jako symbol nové Francie?” Požár pobouřil internet
16. dubna 2019 Redakce AC24 Ze světa 26759 6
V souvislosti s včerejším požárem, který vypukl v slavné francouzské Katedrále Notre-Dame, se na internetu objevilo spousta reakcí.
 

Loading...
 
 
 
loading...

Na smutnou událost v historii Francie reagovaly i slavné osobnosti. A některé svou reakcí doslova šokovaly.

Na požár této známé francouzské památky okamžitě reagovali známí politici. Lítost nad tím, co se stalo, vyjádřili například Tomio Okamura, Andrej Babiš či Jiří Ovčáček.

Svou reakcí však šokoval Luboš Zálom za Svobodné, který se zeptal, zda ve Francii na tomto místě vyroste mešita. Za to sklidil kritiku.

Na výrok Zálomy okžitě kriticky reagoval senátor Václav Láska. Podle jeho slov si totiž člen Svobodných na neštěstí honí politické body.

„Blahopřeji Svobodným. Tentokrát trumfli Tomia Okamuru (který dal naprosto neutrální status) i Donalda Trumpa, (který jen přispěchal s radou, že oheň se musí hlavně rychle hasit) a díky Luboši Zálomovi jsou první na pásce z těch, co na tragédii rejžujou politické body,“ napsal.

K věci se vyjádřil i šéf poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Ten na Twitteru narážel na nabízenou radu amerického prezidenta Donalda Trumpa, o které se výše zmínil i Láska.

​Reakce přišla také od českého premiéra Andreje Babiše. Ten na svém Facebooku napsal:

„Je mi smutno, když vidím ty hrozivé záběry pařížské katedrály Notre-Dame, která je zahlcena plameny. Napsal jsem SMS prezidentovi Emmanuel Macron, pro kterého je to stejná tragédie jako pro celý francouzský národ.”

Na požár katedrály má v neposlední řade také svůj názor advokátka Klára Samková. Ta si myslí, že rozhodně nešlo o náhodu.

„Katedrála Notre-Dame v Paříži hoří tak, že nelze uhasit a spadne. Kdepak se vzal takový požár?? To určitě nesouvisí! To jen čistě náhodou jsou fb účty nejen francouzských Arabů plné výsměchu a nekonečné řady výhrůžek. Kdy konečně pochopí francouzská vláda, že její země je ve válce? Kdy to pochopí Evropská unie a kdy i naše země? Musíme opravdu jen přihlížet našemu vlastnímu vraždění?” uvedla na Facebooku.

Francouzský prezident Emmanuel Macron vyhlásil mezinárodní sbírku na obnovu francouzské katedrály. Finanční pomoc nabízejí i lidé a osobnosti ze zahraničí.

 

 
 
Loading...
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
17. dubna 2019

No a reaguje aj Aironet

Ten si myslí že to neboli moslimovia čo to zapálili ale niekto kto chcel aby vznikla nenávisť medzi nimi a kresťanmi

 

Čirá radost muslimů z požáru katedrály na sociálních sítích je ponechávána Twitterem i Facebookem bez zásahu, nikdo příspěvky nemaže. Židovští majitelé těchto asociálních sítí usilují o vyvolání co největší vlny nenávisti mezi křesťany a muslimy, je to zcela zjevné

Muslimové se radovali, že katedrála hoří [7]. Bylo by ale myslím naivní si myslet, že by muslimové podpálili během jednoho měsíce v Paříži dva kostely. Způsob provedení je symbolem, který využil příhodné datum a načasování, protože je krátce před Velikonocemi, křesťanskými svátky č. 1 v celém roce. Namísto bohoslužeb a připomínky ukřižování Krista se budou z katedrály odklízet trosky. Takže, kdo za útokem může stát?

Detail na hořící katedrálu Notre-Dame.

Odpověď najdeme v manifestu Brentona Tarranta, kde vyzývá bratry a sestry, aby útočili všude a vyvolávali konflikty, které povedou ke konfrontaci s muslimy a k jejich obviňováni. Když si pročítám manifest a ty reakce na Infowars v USA, najednou to do sebe zapadá. Všichni z požáru už obviňují muslimy, nikdo jiný to prý být nemohl. A ve Francii je to názor, který se sice do médií veřejně nedostane, je přísně cenzurovaný, ale internet je toho plný. Zapálení Reichstagu rozzuřilo obyčejné Němce k nepříčetnosti proti Židům. Zapálení Notre-Dame, které se zkušebně testovalo už před měsícem na kostele sv. Sulpicia, bude mít podle mého názoru stejný účinek.

https://aeronet.cz/news/katedrala-notre-dame-byla-zapalena-uz-jako-druha-krestanska-stavba-v-poradi-za-posledni-mesic-parizska-policie-dosud-marne-patra-po-zharich-z-kostela-sv-sulpicia-kde-probihalo-nataceni-sifry/


20
EP
Eduard Piovarči
17. dubna 2019

A TOTO MÁ LOGIKU

Americký prezident je ve skutečností izraelský rezident v Bílém domě? Trump šokoval plánem na vznik Velkého Izraele, kde nebude místo pro Palestinu

Samotní muslimové tomu potom napomáhají, protože na Twitterech oslavují požár jako debilové. Nenávidí křesťany a křesťané teď za požár Notre-Dame budou nenávidět muslimy. A židé se na to s pobavením budou dívat, zatímco Donald Trump šokoval [8], když oznámil, že jeho mírový plán pro Palestince a Izrael nepočítá se vznikem samostatného palestinského státu, což vyvolalo bouři odporu v Evropě. Pokud nevznikne samostatná Palestina a Izrael ji neuzná, potom bude otevřena cesta pro vznik Velkého Izraele.

Notre-Dame po uhašení požáru.

A všechny kroky Donalda Trumpa v poslední době ukazují, že stejně jako Zuzana Čaputová na Slovensku, ani Donald Trump nebyl zvolen ani tak prezidentem své země, tzn. USA, jako spíš izraelským (p)rezidentem v USA. Podle mého názoru, a je to jenom spekulace, je hlavním úkolem Donalda Trumpa zajistit realizaci Velkého Izraele. A pozor, to je společný cíl židů i Židů. Ambasádu USA již Trump do Jeruzaléma přestěhoval, hotovo. Donald Trump již uznal Jeruzalém za hlavní město Izraele, hotovo. Izraelský Knesset nedávno uznal za jediný úřední jazyk pouze hebrejštinu, hotovo. Nyní je na stole mírová smlouva s Palestinci, která jim definitivně vezme jejich nárok na vlast a půdu, a přitom odepře právo na vlastní stát. Hotovo bude brzy.

A potom ako Izraelci získajú a začnú stavať chrám by podla biblických proroctiev mala prísť veľká vojna

 


10
EP
Eduard Piovarči
17. dubna 2019

Začiatok SUPERKRÍZY?

Rozeštvání křesťanů a muslimů mezi sebou povede k vypuknutí Superkrize, která bude záminkou pro nastolení dystopického totalitního režimu podle Orwella

Takže si to shrňme a bude to jízda. Do Evropy zajišťují migraci Arabů a muslimů neziskovky. To všichni víme. Když se podíváme, kdo je financuje, tak zjistíme, že to jsou fondy a nadace, které vlastní a ovládají židé. V Evropě hoří kostely, křesťané začínají nenávidět muslimy. Muslimové zabíjejí při teroristických útocích Evropany, nenávist proti muslimům se stupňuje. Naproti tomu, americké a evropské armády rozvrací arabské země. Irák rozvrácen, Afghánistán rozvrácen, Libye rozvrácena, Sýrie rozvrácena, Jemen rozvrácen. Miliony mrtvých. A všichni ti muslimové a Arabové vědí, že jejich země rozvrací Evropané a Američané. A tak nenávidí křesťany.

Využívají toho teroristické organizace džihádistů pro verbování bojovníků. Jenže, stejně jako ty neziskovky, i teroristické organizace řídí a financují tajné služby ze západu. A kdo stál za Bílými přilbami v Sýrii, které fingovaly chemické útoky syrské armády? No přece Izrael a židé, kam byli pracovníci White Helmets minulý rok ze Sýrie evakuováni. A na koho měl napojení Brenton Tarrant v Christchurch? No přece na Johna Podestu, bývalého šéfa volební kampaně Hillary Clinton. Rozzuřit muslimy a rozzuřit křesťany. Na obou stranách je přitom podněcují židé a jimi sponzorované organizace, neziskovky a kádři.

Věž Notre-Dame se řítí k zemi.

V manifestu z Christchurch potom uvidíte, jak všechno zapadá do sebe a pochopíte, že i zapálení katedrály Notre-Dame je součástí plánu “Superkrize”, o které více píši ve své nové chystané knize, kdy v Evropě má proběhnout násilná konfrontace mezi křesťany a muslimy, která bude záminkou sionistických světových elit a nadnárodních vlád k ustanovení drakonického společenského řádu prostoupeného 24-hodinovým sledováním, šmírováním, omezením pohybu, omezením internetu, omezením vyjadřování, a to vše s odůvodněním, že je to kvůli bezpečnosti před vypuknutím násilí mezi křesťany a muslimy.

 

Má to logiku čo chcú a potrebujú židia poštvať proti sebe kresťanov a Moslimov


20
EP
Eduard Piovarči
17. dubna 2019

Aktualizace: Žhář zachycen na videu z televize?

Už dnes vidíte, že v zájmu “bezpečí” vám Facebook nedovolí publikovat nic, co by mohlo vyvolat nenávist nebo konflikt, je to prý pro vaše a naše dobro. A přesně takto je to plánováno v celé západní společnosti. V zájmu bezpečnosti bude ukotvena v západním světě naprostá a dystopická totalita. Proto probíhají procesy, jak vyvolat nenávist mezi křesťany a muslimy, jak tu nenávist vyprovokovat. A na Twitteru se právě objevilo video, které zachycuje muže v bílém rouchu a nějaké bílé čapce, jak prochází po cimbuří jedné z věží v době, kdy katedrála je již v plamenech a hasiči provádí hašení. Jenže v té době v katedrále už nikdo být neměl, protože katedrále hrozilo kvůli požáru zřícení. Postava na cimbuří dokonce vypadá jako muslim, imám v bílém turbanu. Může jít ale o kněze, ovšem nikdo neví, co proboha dělal na cimbuří věže. Toto je opravdu zvláštní. Posuďte sami.

Video:

https://aeronet.cz/news/katedrala-notre-dame-byla-zapalena-uz-jako-druha-krestanska-stavba-v-poradi-za-posledni-mesic-parizska-policie-dosud-marne-patra-po-zharich-z-kostela-sv-sulpicia-kde-probihalo-nataceni-sifry/

Nenávist křesťanů se vyprovokuje muslimskou migrací, kterou Evropané nechtějí, teroristickými útoky migrantů na Evropany, zapalováním evropských kostelů a katedrál. A na straně muslimů se nenávist proti křesťanům vyvolá vojenskými intervencemi západu a rozvracením arabských zemí západními vojsky a elitami, zabíjením Palestinců izraelskou armádou a odpíráním práva Palestinců na vlastní půdu a vlastní stát. Zapálit Notre-Dame křesťanům je vyhlášení války křesťanům. Obě dvě strany ale řídí, financují a koučují židé. Když hořel Reichstag, neptejte se, kdo ho zapálil, ale komu to prospělo.  Když hoří Notre-Dame, platí to samé. Komu prospěje válka mezi křesťany a muslimy? Odpověď už znáte.

Toľko Šéf kolotoča na Aironete

No a čosi na tom predsalen bude. To nie je náhoda že to zahorelo teraz pred krešťanskými sviatkami

 


20
MH
Mikuláš Hrubiško
17. dubna 2019
Ten požiar v Notra-Dame je iba špička ľadovca , k útokom na kostoly docháza v celej Európe, iba o tom médiá mlčali. Jsme vo vojne s islámom.  
10
EP
Eduard Piovarči
17. dubna 2019

Alebo niekto veľmi chce aby sme boli vo vojne s Islámom.

Islamistov treba posielať domov. Tu môžu byť len na turistickej dovolenke. Treba ich vrátiť odkiľ prišli


10
EP
Eduard Piovarči
17. dubna 2019

No a reaguje aj Aironet

Ten si myslí že to neboli moslimovia čo to zapálili ale niekto kto chcel aby vznikla nenávisť medzi nimi a kresťanmi

 

Čirá radost muslimů z požáru katedrály na sociálních sítích je ponechávána Twitterem i Facebookem bez zásahu, nikdo příspěvky nemaže. Židovští majitelé těchto asociálních sítí usilují o vyvolání co největší vlny nenávisti mezi křesťany a muslimy, je to zcela zjevné

Muslimové se radovali, že katedrála hoří [7]. Bylo by ale myslím naivní si myslet, že by muslimové podpálili během jednoho měsíce v Paříži dva kostely. Způsob provedení je symbolem, který využil příhodné datum a načasování, protože je krátce před Velikonocemi, křesťanskými svátky č. 1 v celém roce. Namísto bohoslužeb a připomínky ukřižování Krista se budou z katedrály odklízet trosky. Takže, kdo za útokem může stát?

Detail na hořící katedrálu Notre-Dame.

Odpověď najdeme v manifestu Brentona Tarranta, kde vyzývá bratry a sestry, aby útočili všude a vyvolávali konflikty, které povedou ke konfrontaci s muslimy a k jejich obviňováni. Když si pročítám manifest a ty reakce na Infowars v USA, najednou to do sebe zapadá. Všichni z požáru už obviňují muslimy, nikdo jiný to prý být nemohl. A ve Francii je to názor, který se sice do médií veřejně nedostane, je přísně cenzurovaný, ale internet je toho plný. Zapálení Reichstagu rozzuřilo obyčejné Němce k nepříčetnosti proti Židům. Zapálení Notre-Dame, které se zkušebně testovalo už před měsícem na kostele sv. Sulpicia, bude mít podle mého názoru stejný účinek.

https://aeronet.cz/news/katedrala-notre-dame-byla-zapalena-uz-jako-druha-krestanska-stavba-v-poradi-za-posledni-mesic-parizska-policie-dosud-marne-patra-po-zharich-z-kostela-sv-sulpicia-kde-probihalo-nataceni-sifry/

+ 2