„Ufňukánky na takovou slavnost nikdo nezve.“ Fiala si stěžoval kvůli pozvánce. Dostal však ledovou sprchu
30. října 2019 Redakce AC24 Z domova 8328 0
Oslava skončila, ale emoce zůstaly. Předseda ODS Petr Fiala si stěžoval na Twitteru, že neobdržel pozvání od prezidenta Miloše Zemana k udílení státních vyznamenání. Vyjádřil se v tom smyslu, že Hrad rozděluje společnost. (Foto: Twitter)

 
 
loading...
 

Ne všichni se zúčastnili včerejšího ceremoniálu ve Vladislavském sále. Chyběl také předseda ODS, který se k tomu vyjádřil na sociální síti.

„Prý byla slavnost na Hradě pozitivní událostí a prý někdo kdesi rozděluje společnost... Myslím, že rozdělování společnosti začíná na Hradě při rozesílání pozvánek,“ napsal Fiala ve svém příspěvku.

Na reakce se nemuselo dlouho čekat. Sledující na politika okamžitě zaútočili. „Pozvat vás na Hrad by byla jen ostuda. Ufňukánky na takovou slavnost nikdo nezve,“ napsal Marek Spáčil.

„Žádné rozdělování, ale zdá se, že vám chybí trapné brikule, že? A ten váš pláč si šetřete až po volbách, ať pak ze sebe vymáčknete pořádné krokodýlí slzy,“ dodal uživatel s přezdívkou GrandBlond.

Někteří komentující upozornili, že je možné rozdělit společnost nejen prostřednictvím pozvánek. „Tady se podívejte, kdo rozděluje společnost: Všichni, kdo neuznávají výsledek demokratických voleb. Jako třeba vy. A další,“ napsal Nosey Geroge.

Ostatní si všimli, že Miroslava Němcová z ODS, která na rozdíl od Fialy dostala pozvánku, ceremoniál stejně opustila. „Němcová z ODS by se měla omluvit. Protože z inauguračního projevu utekla, když prezident začal kritizovat ČT. Nyní se ukázalo, že má pravdu. On Vás de-facto zachránil před frustracemi. Važte si nepřátel, co dávají fér údery,“ vysvětlil zdeno001.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor