„Toto čeká Slovensko, když se dostane k moci to klubko hadů.“ Blaha si utahuje z opozice
4. prosince 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 11090 1
Slovenský poslanec za Směr-SD a politolog Ľuboš Blaha zveřejnil na svém Facebooku animované video s názvem „Představte si, co se stane, když bude vládnout opozice“. Sledující politika vybuchli smíchy a začali to hned šířit na své účty. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

„Nejlepší je ten Truban s jointem trávy, perfektní… A ten Matovičův nepříčetný výraz, luxusní… A jak se přetahují mafiáni Andy a Boris, kdo si urve více milionů… O nic jiného nejde,“ napsal v popisku k videu Blaha.

„Koukněte se na video, přátelé, toto čeká Slovensko, když se dostane k moci to klubko hadů, co si říká opozice. Asi by se jako pozadí hodil spíše death metal, neboť toto bude těžké peklo, pokud to tu ovládne liberální chaos. Smích přes slzy,“ dodal.

Uživatelé internetu vysoce ocenili video a doporučili autorovi, aby tam přidal několik dalších postav. Jako například moderátora Jozefa Pročka, který se objevil na kandidátce OĽaNO. Informoval o tom včera portál SME.

Kromě baviče jsou tam také bývalý tenista Karol Kučera, ochranář a bývalý poslanec OĽaNO Ján Mičovský a matka zavražděného Roberta Remiáša Anna Remiášová.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
4. prosince 2019
No bude to v týchto voľbách zaujímavé keďže sa vraj Harabín v jednom prieskume dostal na 1 miesto s viac ako 13-stimi percentami
00