„To si ze mě děláš prdel? Chceš facku?“ Pražský strážník dal facku devatenáctileté dívce
6. dubna 2020 Redakce AC24 Z domova neprehlednete videa 60337 2
Mluvčí pražské městské policie Irena Seifertová k videu v České televizi řekla, že bylo předáno k prověření inspekci městské policie. „Přestože zatím nevíme, co se na místě odehrálo, již z prezentované části je zřejmé, že náš strážník se choval neprofesionálně a v rozporu se zákonem. Což je nepřijatelné a velice nás to mrzí,“ dodala Seifertová. (Foto: Twitter)

 

 
 
 

V popisku videa se píše:

Seděli jsme s kamarády ve čtyřech u rybníka v Řepích (v rouškách a v místě, kde nebyli žádní jiní lidé), když na nás někdo zavolal hlídku. Přijeli ze dvou stran, dohromady jich přišlo pět nebo šest. Začali se chovat agresivně a vyhrožovali nám pokutou, na což samozřejmě měli právo, uvědomujeme si, že jsme porušovali vyhlášku a tedy toto jejich chování absolutně nevyvracím. Všechno tedy probíhalo v pořádku, dokud strážníka jeden z kamarádů nekonfrontoval s tím, že jsou tam taky ve více lidech a ani nedodržují odstup. Načež dostal od strážníka pěstí do obličeje (není na záznamu) a ve chvíli kdy jsem se ho (slovně) zastala, tak jsem dostala facku.

Strážníkovu fyzickému napadení nepředcházela z naší strany absolutně žádná agrese, slovní urážení nebo snad zasahování do jeho osobního prostoru. Po celou dobu nám taky odmítal sdělit své jméno nebo identifikační číslo, o které jsme ho opětovně žádali. 

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
7. dubna 2020

No dnes sú všetci moc nervózny, treba zatiaľ kým nám hrozí nebespečie coronavírusu byť radšej ústretoví a neporušovať pravidlá. Keď to prekonáme bude to iné

https://aragonit11.blogspot.com/2020/03/najskor-koronavirus-potom-matovic.html


00
MM
mlhoš mlhoš
9. dubna 2020
a čo ten strážnik, ten by nemal byť ústretovejší ???
00