„Sluníčka z toho trefí šlak.“ Blaha porovnal bývalý režim s dnešním kapitalismem
17. listopadu 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 28569 1
Slovenský politolog a poslanec za stranu Směr-SD Ľuboš Blaha sdílel na svém Facebooku video, v němž porovnal bývalý režim s dnešním kapitalismem. K jakému závěru dospěl? (Foto: Youtube)

 

 
 
 

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
18. listopadu 2019
Maďarský premiér Viktor Orbán

Orbán zabodoval na oslavách v Praze: Před 30 lety jsme si mysleli, že Evropa je naše budoucnost, teď jsme my budoucností

© Sputnik / Alexey Vitvitsky

Svět

13:10 18.11.2019

Maďarský premiér Viktor Orbán vystoupil s projevem v Národním muzeu v Praze k uctění památky Dne boje za svobodu a demokracii. Během něhož promluvil o koncepci národních států. „Sami chceme rozhodovat o svých osudech, chceme žít jako svobodný národ,“ prohlásil.

Podle Orbána se západní a střední Evropa dívají na koncept národních států úplně jinak. „Reprezentant roku 1968 na Západě by nejraději zlikvidoval svět založený na národních státech, na křesťanských principech. My chceme právě toto ochránit. Co se týče odkazu roku 68, totéž, co bylo minule, platí i dnes. Sami chceme rozhodovat o svých osudech, chceme žít jako svobodný národ, ne jako provincie, nebo jako podrobení poddaní,“ řekl Orbán.

https://cz.sputniknews.com/svet/2019111810979300-orban-zabodoval-na-oslavach-v-praze-pred-30-lety-jsme-si-mysleli-ze-evropa-je-nase-budoucnost-ted/

https://aragonit11.blogspot.com/2019/10/vylomenie-kradez-dveri-uzaveru-jaskyne.html

Orbán to povedal za nás za všetkých veľmi správne


00