Útočník z Nového Zélandu chtěl také zabít Merkelovou
15. března 2019 Redakce AC24 Ze světa 10963 5
Brenton Tarrant, osmadvacetiletý útočník z Nového Zélandu, zveřejnil ve svém manifestu seznam politiků, které je nutno zabít. Mezi nimi je i německá kancléřka Angela Merkelová, kterou obviňuje ze zločinů proti bílé rase. (Foto: Youtube)

 
 
loading...
 

Merkelová je dlouhodobě terčem kritiky za svou politiku otevřených dveří, která vedla k přílivu migrantů do Evropské unie a Německa. Australan Brenton Tarrant, který zaútočil ve dvou mešitách na Novém Zélandu, však ve své kritice německé kancléřky zašel ještě dál.

Tarrant, jehož identitu je zapotřebí ještě ověřit, před útokem ve svém manifestu zveřejnil seznam „vysoce postavených nepřátel“. Mezi nimi je například německá kancléřka Angela Merkelová, ale také turecký prezident Recep Tayyip Erdogan a londýnský starosta pákistánského původu Sadiq Khan.

Na prvním místě je však právě Merkelová. Tu označil za „matku všech protibílých a protiněmeckých věcí“ a obvinil ji z „rasového očištění“ Evropy od Evropanů.

Tureckého prezidenta zase označil za „vůdce největší islámské skupiny uvnitř Evropy“, kterou nejspíše myslí evropské občany tureckého původu. Píše, že je nutné zabít Erdogana, a odstranit tak „úhlavního nepřítele“ Ruska a oslabit NATO.

Sadiqa Khana útočník nazval „pákistánským muslimským vetřelcem“, který údajně „etnicky vytlačuje britský lid“ ve Velké Británii.

Brenton Tarrant ve městě Christchurch spáchal teroristický útok v mešitách Al Noor a Linwood. Při incidentu zahynulo celkem 49 lidí a desítky dalších osob byly zraněny. Pachatel svůj čin natáčel na kameru připevněnou k helmě. Před útokem zveřejnil manifest, v němž se hlásí k ideologii radikální pravice. Tvrdí v něm, že se inspiroval norským pravicovým teroristou Andersem Breivikem.

 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
15. března 2019

Před útokem zveřejnil manifest, v němž se hlásí k ideologii radikální pravice. Tvrdí v něm, že se inspiroval norským pravicovým teroristou Andersem Breivikem.

Odkiaľ sa len berie ten pravocový extrémizmus?

Pozrime sa na to bližšie, kde sa rodí ten ultrapravicový extrémizmus:

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt generál Anthony Tata a Trish Regan na FOX nevs

Novinářka v rozhovoru s exbrigádním generálem Anthony J. Tata říká: "Maduro odmítá opustit Venezuelu

brigádny exgenerál Tata odpovedá:

"Musí pochopit, že kulka v čele může být jeho cesta ven z Venezuely. To je poslední možnost, a máme takové kapacity.“

Tu to máme čierne na bielom. Biely Gringo sa vyhráža domorodému prezidentovi Venezuely že ak nevypadne zo svojho štátu kde bol v riadnych voľbách zvolený dostane guľku do čela!!

Takto funguje len Washingtonská mafia vrahov a vydieračov

Nie náhodov je cielom aj Merkelová

USA ju zrejme potrebujú zastrašiť kvôli severnému prúdu 2 v tejto veci je Nemecko zatiaľ veľmi neústupné a nerešpektuje vôli vládcu sveta USA.

Nie náhodou je cieľom aj Erogan

ktorého totuto cestou Gringovia rovnako zastrašujú, preto že prevrat proti nemu sa nepodaril a Erdogan hrá na ruskú strunu a nakupuje S 400 napriek ostrému nesúhlasu Vashingtonu?

Ten Novozélandský Brejvyk je produktom USA nasadený tajnými službami fašizoidných USA a cieľom je rozpútať väčší chaos a vražednú odpoveď moslimov na kresťanoch.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/11/blog-post_21.html

 


30
VC
Vítězslav Crha
15. března 2019
Hned jsem doma říkal, že to je špína tajňaček a ten kdo to má udělat je zřejmě odsouzenec na doživotí s poslední možností svobody,kdy musí splnit zadaný úkol. Jak jednoduše lze vyrobil  sebevražedného vykonavytele fašingtonské zlovůle. Kolik lidí ještě takto popraví, než kabala i se svými chemtraily padne.S ní pak NATO jako novodobá jednotka SS a Evropská unie coby vykonavatel pádu evropské kultury.
30
EP
Eduard Piovarči
15. března 2019

Guaidó říká, že vláda Madura spáchá „konečné chybu“, pokud ho zadrží

Súvisiaci obrázok

Vlastenci z milic FANB a aktivních záloh jsou mobilizování prostřednictvím operace integrální obrany Ana Karina Rote (začíná zítra) na ochranu obyvatelstva a strategických objektů země.

Súvisiaci obrázok

Vojenský zásah ve Venezuele není cestou k řešení krize, řekl kolumbijský prezident Iván Duque v rozhovoru pro italský deník Il Sole 24 Ore, který byl zveřejněn v pátek.

Súvisiaci obrázok

https://www.voanoticias.com/a/president ... 30673.html

USA MAFIÁN Rubio:

Americká vlajka bude opět vlát ve svobodné Venezuele

Súvisiaci obrázok

S tou Americkou vlajkou to tak ľahké nebude

https://www.aktualnikonflikty.cz/viewtopic.php?f=11&t=95&sid=eaaed9b7eb0f7598b811d18547aae8af&start=630

 

 


00
EP
Eduard Piovarči
15. března 2019

„Mimochodem, nedávno byla zjištěna velmi zajímavá věc, že americké tajné služby pracují na navazování kontaktů – pozor! – s pašeráky, obchodníky s drogami a s lidmi, kteří se zabývají pašováním drog, aby od nich získaly informace o nelegálních přeshraničních přechodech,“ řekla Zacharovová na pátečním briefingu.

Caracas, Venezuela

© Sputnik / Eva Marie Uzcategui

Čína vyjádřila ochotu pomoci Venezuele v obnově jejího energetického systému

Kromě toho sdělila nové podrobnosti o blackoutu ve Venezuele .

„Stejně jako naprostá většina neštěstí, která postihla nezávislou Venezuelu v posledních letech, i toto neštěstí přišlo opět zvenčí. Podle údajů zákonné vlády země v čele s prezidentem (Nicolásem) Madurem a také podle informací z jiných důvěryhodných zdrojů potvrzujících tyto informace bylo na venezuelský elektroenergetický systém zaútočeno ze zahraničí; jde o komplexní distanční působení na systém řízení a kontroly hlavních elektrických rozvoden, na něž bylo instalováno zařízení vyrobené v západním státu, pokud to dobře chápu, v Kanadě,“ prohlásila Zacharovová na pátečním briefingu.

Zdůraznila, že všechny algoritmy práce a zranitelná místa tohoto zařízení „byly dobře známy bezprostředním organizátorům agrese“. „Na nich a na objednavatelích leží odpovědnost za smrt lidí, včetně těch, kteří zemřeli v nemocnicích, které zůstaly bez elektřiny. Doufáme, že tato odpovědnost dříve nebo později nabude formu soudního rozsudku. Nyní probíhá vyšetřování,“ dodala Zacharovová.

https://cz.sputniknews.com/svet/201903159444814-usa-venezuela-blackout/


20
EP
Eduard Piovarči
16. března 2019

USA navazují kontakty s venezuelskými pašeráky

„Mimochodem, nedávno byla zjištěna velmi zajímavá věc, že americké tajné služby pracují na navazování kontaktů – pozor! – s pašeráky, obchodníky s drogami a s lidmi, kteří se zabývají pašováním drog, aby od nich získaly informace o nelegálních přeshraničních přechodech,“ řekla Zacharovová na pátečním briefingu.

Kromě toho sdělila nové podrobnosti o blackoutu ve Venezuele.

„Stejně jako naprostá většina neštěstí, která postihla nezávislou Venezuelu v posledních letech, i toto neštěstí přišlo opět zvenčí. Podle údajů zákonné vlády země v čele s prezidentem (Nicolásem) Madurem a také podle informací z jiných důvěryhodných zdrojů potvrzujících tyto informace bylo na venezuelský elektroenergetický systém zaútočeno ze zahraničí; jde o komplexní distanční působení na systém řízení a kontroly hlavních elektrických rozvoden, na něž bylo instalováno zařízení vyrobené v západním státu, pokud to dobře chápu, v Kanadě, prohlásila Zacharovová na pátečním briefingu.

https://cz.sputniknews.com/svet/2019031 ... -blackout/Rusko navýšilo dodávky ropy do USA

Rusko zvýšilo vývoz ropy do Spojených států. Stalo se tak na pozadí nedostatku těžkých druhů ropy v USA kvůli sankcím zavedeným vůči Venezuele. V souvislosti s tím tak ruské dodávky vzrostly na 150 000 barelů za den. Takové informace se uvádí v březnové zprávě Mezinárodní energetické agentury (IEA). V porovnání s listopadem, kdy Saúdská Arábie, Rusko a Irák těžily ropu v rekordních objemech, klesla nabídka těžkých druhů ropy na světovém trhu přibližně o 1,5 milionu barelů za den. „To od listopadu představuje téměř 90 % celkového poklesu dodávek ropy na trhu. A i v březnu bude pravděpodobně těžba těžkých druhů ropy klesat. A to i vzhledem k tomu, že Venezuelu kromě sankcí zasáhly také výpadky elektřiny. A bude na to mít vliv i Saúdská Arábie, pokud dále sníží dodávky své ropy, jak uvedla,“ uzavírá celou věc IEA.

https://cz.sputniknews.com/svet/2019031 ... py-do-usa/

Ceny ropy pôjdu hore

Venezuelský prezident Nicolas Maduro slíbil, že v pátek provede významné změny v práci vlády.

Maduro také oznámil vytvoření nové struktury jako součást ozbrojených sil pověřených ochranou klíčové infrastruktury v důsledku nedávného velkého výpadku proudu v zemi. Prezident poznamenal, že "kybernetický útok proti venezuelskému systému elektrické energie byl teroristickým činem vlády USA proti venezuelskému lidu".

https://nation.com.pk/16-Mar-2019/madur ... astructure Ústavní prezident Venezuelské bolívarské republiky, na setkání, které se koná s veliteli REDI (Strategické oblasti integrované obrany) a ZODI (Operační prostor integrované obrany) uvedl, že "Operace Ana Karina Rote" proběhne tuto sobotu a neděli po celé zemi. Včerejší přípravy na operaci Ana Karina Rote

Jesús Rafael Suárez Chourio. Hlavní velitel Bolívarovské armády: Hrdí a šťastní, že můžeme být v sále Vlasti "Nejvyššího velitele Huga Cháveze", důstojné vojska 43. polní dělostřelecké brigády. Dnes, jsme si vědomi své hodnoty, nesobectví, loajality a vlastenectví; Jste hrdinové, kteří garantují mír a suverenitu národa.

Juan Guaido: Chtěli všechno ukrást, ale už máme kontrolu nad společností CITGO a licencí na pokračování provozu společnosti, která zachránila významnou výhodu pro národ. Chtějí, abychom opustili ulice, ale zítra do nich vyjdeme všichni a zorganizujeme zastavení uzurpace.

USA dává Citgo licenci na pokračování provozu, ale v rukou Juana Guaida

Nicolás Maduro: "Vydal jsem rozkaz na uvedení všech vojenských jednotek v zemi do pohotovosti"

Elliott Abrams: Nedávné výpadky ve Venezuele "zkrátí dlouhověkost" Madura.

Třída Cedeño, kde má Guaido dnes organizovat mítink je uzavřená

Live přenos z revoluční demonstrace mladocha. Je tam asi 2000 lidí. Ostatní kanaly jej ignorují.

https://www.aktualnikonflikty.cz/viewtopic.php?f=11&t=95&start=630

 

Že by Guaido Dogajdal?


00
EP
Eduard Piovarči
15. března 2019

Před útokem zveřejnil manifest, v němž se hlásí k ideologii radikální pravice. Tvrdí v něm, že se inspiroval norským pravicovým teroristou Andersem Breivikem.

Odkiaľ sa len berie ten pravocový extrémizmus?

Pozrime sa na to bližšie, kde sa rodí ten ultrapravicový extrémizmus:

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt generál Anthony Tata a Trish Regan na FOX nevs

Novinářka v rozhovoru s exbrigádním generálem Anthony J. Tata říká: "Maduro odmítá opustit Venezuelu

brigádny exgenerál Tata odpovedá:

"Musí pochopit, že kulka v čele může být jeho cesta ven z Venezuely. To je poslední možnost, a máme takové kapacity.“

Tu to máme čierne na bielom. Biely Gringo sa vyhráža domorodému prezidentovi Venezuely že ak nevypadne zo svojho štátu kde bol v riadnych voľbách zvolený dostane guľku do čela!!

Takto funguje len Washingtonská mafia vrahov a vydieračov

Nie náhodov je cielom aj Merkelová

USA ju zrejme potrebujú zastrašiť kvôli severnému prúdu 2 v tejto veci je Nemecko zatiaľ veľmi neústupné a nerešpektuje vôli vládcu sveta USA.

Nie náhodou je cieľom aj Erogan

ktorého totuto cestou Gringovia rovnako zastrašujú, preto že prevrat proti nemu sa nepodaril a Erdogan hrá na ruskú strunu a nakupuje S 400 napriek ostrému nesúhlasu Vashingtonu?

Ten Novozélandský Brejvyk je produktom USA nasadený tajnými službami fašizoidných USA a cieľom je rozpútať väčší chaos a vražednú odpoveď moslimov na kresťanoch.

https://aragonit11.blogspot.com/2018/11/blog-post_21.html

 

+ 3