„Odvrácená tvář Bruselu. Tohle vám prý v televizi neukáží!“ Video politické strany nabírá na popularitě
13. května 2019 Redakce AC24 Ze světa neprehlednete videa 38539 3
O video, které na svém účtu na Facebooku sdílel poslanec Národní rady Slovenské republiky Milan Uhrík, je na internetu velký zájem. Videozáznam, který trvá přes sedm minut, totiž pojednává o odvrácené tváři Bruselu. (Foto: Facebook)

 
 
loading...
 

Slovenský politik, jenž je členem politické strany ĽSNS, na sociální síti zveřejnil dané video s následujícím popiskem:

„Natočili jsme odvrácenou tvář Bruselu. Tohle vám v médiích neukáží! Podívejte se na šokující záběry z naší návštěvy v ulicích Bruselu. Přesvědčte se sami, jak nebezpečná je současná politika Evropské unie. Pokud nechcete, aby takto katastrofálně dopadlo i Slovensko, tak přijďte 25. května volit v eurovolbách. Nikdo nebude bojovat v Bruselu za ochranu Slovenska odhodlaněji než europoslanci z Lidové strany Naše Slovensko. SDÍLEJTE!“


Ve videu poslanci poukazují na to, že v Bruselu lze jen stěží najít původní evropské obyvatelstvo. Upozorňují tak na problém současného světa, kterým je migrace. Stejně tak v této souvislosti poukazují na to, že dnes v ulicích stále častěji potkáváme policisty a vojáky se samopaly a vyzývají lidi k tomu, aby se poučili z chyb.

Dále v něm zaznělo i to, že není pravdou, že se migranti pomalu integrují, jak hlásají bruselští politici. Podle strany ĽSNS je opak pravdou, jelikož tito lidé často vytváří ghetta. Ve videu se hovoří také o islamizaci Evropy, teroristických útocích, propagandě multikulturalismu, LGBT, tradiční rodině a mnohém dalším. Za zmínku dle strany stojí i to, že současná Evropská unie je dnes jen několik budov a mnoho byrokracie.

Uživatelé internetu na tento videosnímek, který má lidi podnítit k tomu, aby šli volit ve volbách do Evropského parlamentu, reagovali různě. Někteří souhlasili s tím, co strana ĽSNS natočila.

„Alespoň někdo, kdo se účástní eurovoleb, dokázal natočit tak pravdive video, jak to ve skutečnosti je,“ tvrdí někteří.

Jiní však poukazovali na to, že ne vše je úplně tak, jak to strana prezentuje.

„Kdybych věřila hloupostem, které tato strana šíří, tak bych si asi nevšimla, že jsou záběry z trhu. Ano, na trzích jsou muslimové. Ono většinu těch stánků také muslimové vlastní. Vidím velké nebezpečí v tom, že vykoupí pomeranče hned zrána!“ reaguje jedna z uživatelek.

Nutno podotknout, že si dané video vysloužilo již přes 1 400 lajků a sdílelo jen více než 5 000 lidí. A to vše během jednoho jediného dne.

 
 
sdílet na Facebooku sdílet na Twitteru sdílet na Google Plus sdílet na VKontakte

Hello World

Facebook komentáře
Disqus komentáře
Komentáře registrovaných uživatelů

Napište vlastní názor


EP
Eduard Piovarči
13. května 2019
V žiadnom prípade nechceme aby to takto vypadalo aj u nás a preto pôjdeme k eurovolbám a budeme voliť tak aby sa tonikdy nestalo.
20
FD
fabulist detergent
13. května 2019

uz ked ne do oci bijuci migranti, tak tie malby na stenach su jasnym dokazom ze je tu nieco spatne. Podstata bola vystihnuta, ze je ich uz kus vela, kus viac, ale ono ich bude este viac. S tym pisanim clankov nikto nic nezmeni. Ne preto do toho boli nainvestovane milliardy.

Ak sa chcete pozriet pod kozu kusok ako svet vyzera, pozrite si dokument Propaganda z roku 2012. Je to korejsky dokument pre ukazanie ich obyvatelom comu nemusia zavidiet. To ze bolo nejak za komancov, a ze v severnej korei maju diktaturu neni teraz podstatne. To co v tom dokumente odznie, je pravda kazdym slovom, a to si mozte vsetci porovnat s vlastnym pozorovanim, lebo v tomto hnuse zijeme. A pritom to staci len odmietnut, ziadat ine. Kazdy nemoze byt celebrita, milionar, kazdy nim ale chce byt. Nespravne hodnoty maju ludia. Je to hlavne o psychologii osobnosti homo sapiens sapiens. Tak ako viete ako sa sprava pes a ako ho drzat na uzde, tak to vedia aj oni o nas, a robia to, a kym my sa zenieme do ciela kam neni mozne sa dostat, oni si ziju ako chcu, to 1%


10
MK
Milan Klusák
13. května 2019
V první řadě jde o účast ve volbách. Nic jiné. Kdo jak hlasoval, to už udělá softvér od těch, kteří z voleb těží pro sebe. Nebo snad zná někdo osobně někoho z Ústřední Volební komise? Ja ne! Jedno je jisté, že si pujdu stavit do kanceláře, na vítěze. Tisícovku na liberály, tisícovku na socialní demokraty. Myslím, že vyhraju.
00
EP
Eduard Piovarči
13. května 2019
V žiadnom prípade nechceme aby to takto vypadalo aj u nás a preto pôjdeme k eurovolbám a budeme voliť tak aby sa tonikdy nestalo.
+ 2